Работещи майки 2006 г. - тема 9

  • 22 135
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 257
Да Ви се похваля, Пети има две шестици в петък и една забележка за дисциплината в час.

# 286
  • Мнения: 658
Майра, СУПЕР СА
 newsm20
Моля ви, искам нещо за сън за Йоанна.Това дете е вампир,караконджул и там каквото още се сетите.  #Crazy
и аз искам. Моя от как се е родил не се е научил да спи. Ни игри го оправят , ни друго. Сега изпива по 600 - 800 мл сок вечер и спи на пресекулки по 2 часа #Crazy Нашата хомеопатка каза, че така ще е до втората година Close , но пак ще повдигна въпроса следващия път. На нас Хамомилата ни я изписаха само за зъби  newsm78 Между другото като дойдохме на темата за хомеопатията да ви обадя каква схема ни предписа за поддържане на имунитета в тези болни месеци.
Понеделник - петък: сутрин и вечер х 1/4 ч.л. Септилин за имунитет, п-в инфекции и п-в алергии;
Понеделник и сряда: сутрин х 9 гранули Sulfur Yodatum п-в инфекции;
Събота: 10 гранули Silicea за клетъчния имунитет
Неделя: 1 доза Oscillococcinum за вирусния имунитет
Ваня, ми детето си е с буен нрав. Това ще му е от полза като порасне. Важни са шестиците. Браво!

Мамета, на 15-та страница сме. Аз съм несериозна за водене на теми Embarassed Дес-ка изчезна напоследък, то си й е ред де. Доно се завърне триумфално тези дни  ylinfant Кали, давай ти си

Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 16:48 от Kabiv

# 287
  • Мнения: 1 584
Миньон, знам, че твоите (и на Гери) са с вълна отвътре, но Гер4о щото каза, че иска нещо много дебело и аз затова казах така преди ...Всичко е добре като завършва добре  Hug Вас с обувките уредихме, аз чак в събота сколасах да купя яке, че тук бая застудя  Tired
Гледах, гледах..всичко розово и кафяво  ooooh! Най-накрая избрахме това -

Малко момчешко изглежда, ама се води дамско? Абе важното е да и топли..и без това я взимат за момче, дори и в розово като е облечена Crazy

Искаме и ние снимки пък Crossing Arms

Ваня, браво на твоя отличник!

Иначе за стачките - и тук сега стачкуват машинистите и то винаги сутрин в пиковите часове - 7-9. Но няма нито 1 уволнен човек от работа, затова, че е отишъл с 2ч закъснение Peace Преди стачкуваха лекарите, но върнат пациент също нямаше..
А пък в яслите не може детето ти да ходи по цял ден ако майката не работи. Така са си решили проблема с и без това недостатъчните места.
Не казвам, че всичко е розово, ама за повечето неща си личи, че е помислено Peace


Последна редакция: нд, 04 ное 2007, 20:00 от Майра

# 288
  • Мнения: 658
Айде цък на новата тема

Общи условия

Активация на акаунт