Имаме си вече първо бебче,и НОЕМВРИ съвсем не е далече

  • 8 974
  • 284
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 33
ЧЕСТИТА РОЖДЕННИЧКА НА JUTOO!!!ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО И МНОГО СБЪДНАТИ МЕЧТИ,ДА БЪДЕ ДОБРА КАКА И ПОСЛУШНА КИПРА НА МАМА И ТАТИ!!!Здравейте,бърборани!Ние вчера голямо обикаляне по детските магазини,нали нищо не бяхме купили още,а сега сме няколко парцалки напред,после ще кача снимки.
Неможем да си харесаме легло или ако харесаме нещо,то няма скрин с него ииииииии.....  лудница Mr. GreenЗатова моля SAILY2   да сподели за нейните от къде са,защото аз буквално се влюбих в тях.

Марги, аз преди време споменах, че мебелите са ми от PIERRO, и ти слагам линка на сайта им за да можеш да видиш какви други неща предлагат - http://pierro-bg.hit.bg/. Мебелите са гръцки, а магазина в София се намира на "Симеоновско шосе". Ако идваш от околовръстното по посока Зоологическата градина, минаваш първия светофар/който е за Студентски град/ и може би на 100-200м. от дясната страна на булеварда има една кооперация, в която на приземния етаж се намира магазина.(Мале, как го обясних, но дано да ме разбереш!) Ето за всеки случай и телефона на собственичката -0887 888 660/Мая Енчева, ако те интересува нещо допълнително, да й звъннеш.   

# 136
  • Плевен
  • Мнения: 238
Сладурка сигурна ли си че е така,то това е супер простотия,а и не си от малък град все пак,какво ги бърка тъкмо и за бременните по леко раждане и за болницата някой лев.То това за естественото раждане лошо няма но не живеем в 19 век,малко избор поне,някои жени си се справят без епидурал(просто нямат нужда),но ако раждането се проточи как ще те обезболят с тоя бузколизин,ми той като ми дойде не помага камо ли за раждане.Ау много се ядосах. Twisted Evil

# 137
  • Мнения: 33
SAYLI2  видях покупките ти, страхотни са, особено ми хареса комплекта за завиване с обиколника, не е толкова нашарен с ярки цветове и картинки като повечето. Аз все не мога да харесам. Ще споделиш ли откъде го намери, може и да си казала вече, но не прочетох никъде  Embarassed И космонавтчетата са много хубави.
m_jov Пак от PIERRO, са и завивките и обиколника. Преди малко писах на Мерги, от къде може да се сдобиете с тях.

# 138
  • Мнения: 3 419
Сладурка сигурна ли си че е така,то това е супер простотия,а и не си от малък град все пак,какво ги бърка тъкмо и за бременните по леко раждане и за болницата някой лев.То това за естественото раждане лошо няма но не живеем в 19 век,малко избор поне,някои жени си се справят без епидурал(просто нямат нужда),но ако раждането се проточи как ще те обезболят с тоя бузколизин,ми той като ми дойде не помага камо ли за раждане.Ау много се ядосах. Twisted Evil
няма...е тва е ще,пък наистина сме средноголям и нормален град,но тука си карат по бабешки методи май...,то ако имаше щеше ли толкова да ме е страх от нормално раждане

# 139
  • Мнения: 160
SAILY2 ,благодаря ти много за инфото,пропуснала съм когато си споделила какви са ти мебелите,но наистина са страхотни,най-късно в събота хукваме натам.
И мен ме е страх от раждането,бях се настроила психически за нормално и като че ли вече не ме беше страх,а сега с това секцио #Cussing out докато ми изяснят нещата пак ще съм под пара,а Сладурка милата направо незнам как ги издържа тези "нийни" доктори,ама не им се ядосвай,още малко и после вече няма да ги виждаш,ще си се радваш на беба!!!

# 140
  • Мнения: 1 546
Galaxy,  мацко, не се сърди ама така съм се смяла на това "скъсано месо" Laughing Laughing Аз такива звуци още не съм чувала, но мойта беба така се върти, такива салта са, целия ми корем танцува.... Heart Eyes
Катеринке, и ти ми вдигна настроението с фризьорските си неволи  Grinning Ама верно това е коса-ше порастне Wink
Тиха Вода, магазина е в един комлекс, на долния етаж има гоооолямо ЦБА, а на втория има домашни потреби, спални комплекти и в дъното има детски щандове. Намира се май на улица Вичо Грънчаров  newsm78  Видях си количката, влюбих се в нея, тя ще е! Heart Eyes Там има страхотни бебешки дрешки, определено пак ще го посетя Wink
Сладурка, аз не се учудвам, че не слагат епидурал при вас...то при нас в Търново слагат, ама друг е въпроса колко качествено. Моята докторка каза, че епидурала е много добра работа в екип между лекаря и анестезиолога, нещо което тук при нас още баш не го можели.. Confused
Дианче, много сладко пупоче, пу-пу!

# 141
  • Мнения: 160
Ditta  ,ти си се влюбила в твойта количка и това е чудесно,завиждам благородно на теб и на мамите,които вече са си купили.Мен ме заболя глава,от два часа ровя и чета и гледам колички и съвсем се обърках вече newsm78 ама кога ще си избера и аз най-накрая #Cussing out
Къде е нощна смяна?

# 142
  • Мнения: 1 546
Да ти кажа, mergi, и аз бях така...Четох, обикалях, разпитвах...стигнах до момент, в който така съм се изучила, че от 5 метра мога да кажа коя количка каква е... Crazy После си поставих лимит на парите и...опциите се стесниха Blush

# 143
  • Мнения: 84
Да ти кажа, mergi, и аз бях така...Четох, обикалях, разпитвах...стигнах до момент, в който така съм се изучила, че от 5 метра мога да кажа коя количка каква е... Crazy После си поставих лимит на парите и...опциите се стесниха Blush
и аз така... бях се подлудила с тея колички... изучавам ги откакто съм в третия месец...  Rolling Eyes даже и насън ми идваха... само че проблема е че още не съм решила коя ще е в крайна сметка, ще решавам на момента май...

# 144
  • Мнения: 327
Повечето вече спите, но чак сега успявам да седна на рахат на компа да  ви изчета от тук от там smile3529
Вече ми връчиха документите за болницата, най-основните приготовления вече са готови и..... ще чакаме.Най-нетърпеливи май са каките
Още не съм решила окончателно къде ще раждам и за момента това е най-голямата ми дилема-АГ или Окръжна ThinkingИначе съм си наред като се изключи, че плацентата ми е доста ниско, а и хемоглобина нещо никакъв го няма на последните изследвания.Тиха вода, гаденето,поне при мен,според лекарката ми е от ниския хемоглобин.Повечко желязо и всичко ще е наред Peace
Ще се опитам и аз да поспя, че утре пак цялото фемили си е вкъщи и  #SillyЛека нощ, поне за сега Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 145
  • Мнения: 3 419
Тя нощната смяна е тука,ама и е толкова криво цял ден,че чак не и се пише Tired
днеска ми беше супер депресирано,аман от тези хормони,чувствам се сама и изоставена и още куп други неща..отгоре на всичко цял ден ми се спи,а не мога да заспя и ми се виеше свят,дано утре е по-добре.Беба още повече се е качила нагоре и май се обърнала,защото усещам малки бабунки там,където трябва да ми е стомаха,ама не е вече там Laughing А...и киселините,имам чувството,че буци с остри ръбове се движат по хранопровода ми SickАма щом зачестиха оплакванията ми значи време не остана..аз обаче,дето все си мисля,че ще родя по-рано,може и да подмина малко,ма още един месец пълен Sick

# 146
  • Мнения: 327
Още нещо ThinkingНа мен ли така ми са стори или tsetseto не я срещнах в темичката...
Да не би и тя нещо да ни готви от хубавите новини Flowers Four Leaf Clover

# 147
  • Мнения: 3 419
Още нещо ThinkingНа мен ли така ми са стори или tsetseto не я срещнах в темичката...
Да не би и тя нещо да ни готви от хубавите новини Flowers Four Leaf Clover
може да била заета с пазаруване на бебешки неща,ако и утре не се отчете почваме да гадаем,ма то сега оттука нататък все така ще е,ако не се отчете някоя мама,ще чакаме бебешки новини Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 327
 GrinningЗа мое най-голямо съжаление не си сама SadАз да си призная Embarassedдаже съм станала една такава сприхава и хич нямам търпение и само викам по децата и дразня милото(аз разбирасе твърдя,че той сам се дразни , ама ... исе почва fight)А иначе съм толкова мила и добра Innocent

# 149
  • Мнения: 3 419
GrinningЗа мое най-голямо съжаление не си сама SadАз да си призная Embarassedдаже съм станала една такава сприхава и хич нямам търпение и само викам по децата и дразня милото(аз разбирасе твърдя,че той сам се дразни , ама ... исе почва fight)А иначе съм толкова мила и добра Innocent
ама аз не съм раздразнителна,а по-скоро плачлива и все си мисля,че никой не се сеща за мен,по цял ден съм сама...имам чувството,че ще превъртя така, а искам повече време да е мъжо при мен,кто изключим 1-вата година,когато непрекъснато бяхме заедно,оттогава вече 6 год вс еми липсва,виждаме се по 1 ч.на ден,рядко повече,аи по принцип тия дни само глупости ми минават през главата

Общи условия

Активация на акаунт