Имаме си вече първо бебче,и НОЕМВРИ съвсем не е далече

  • 8 995
  • 284
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 327
Цитат
ще чакаме бебешки новини Love
  Flowers Four Leaf Clover

# 151
  • Мнения: 327
Ох, Сладурка, успокой се и мисли позитивно. Опитвам се да измисля нещо много мъдро и за собствена утеха(ако имаше с кого пълноценно да споделям едва ли щях да съм пред компютъра )Да си жена и то  preggo, ами самите ние не се разбираме итайно си признавам, че не зная точно какво искам, камо ли пък някой друг(особено от мъжки пол) да е в състояние да следи настроенията ми tooth

# 152
  • Мнения: 327
http://www.bg-mamma.com/index.phpЩе се поразсея малко тук Wink

# 153
# 154
  • Мнения: 112
ДОБРО УТРО!!!

айде да Ви черпя по едно кафенце, като най-ранобудна...
Лелееееее не е истина и мене какви нерви ме гонят напоследък...
даже си правя слабо кафенце, колкото да ми замирише...
вижте го и моя тумбак - от вчера е снимката  Wink
айде хубав ден ви желая и много усмивки!
До после!   bouquet

# 155
  • Мнения: 160
Добро утро!Аз като никога да стана толкова рано,сигурно довечера ще си легна в 19ч. Grinning,ама то голям мерак да перем с беба дрешките и Joy Joy  Joy
Чакам ви да станете и да пием по кафенце заедно пред РС-то Wink

# 156
  • Мнения: 810
Здравейте момичета!

Идвам да ви съобщя, че ние си имаме бебе Иван.
Роди се на 1.10. в 1ч след обяд, Понделеник  Grinning Шегуваме се, че е бързал да тръгне на работа.

2502гр., 34седмица и 5дни. Роди се с плач, здрав и силен. Много се гордеем с него. Стоя в инкубатор само един ден и на третия ни изписаха. Опроверга всичките ми страхове. Сега много спи и не иска да яде, но се надявам да навакса бързо. Голям кротушко е.

Целувки на всички и ви пожелавам леко раждане като моето. Аз родих за 1.30мин.

# 157
Добро утро на ранобудните! Stop
Аз днес ве4е влизам в 9месец и сам много щастлива и спокойна.
tedi,mergi,благодаря за кафето.май трите си го пииваме пред рс. kaffeetrmker_2  food010

# 158
  • Мнения: 37
                              5 Октомври - Ден на Стара Загора!!!!

Добро утро мацки, днес моят град 4ества своя празник и на мен ми е едно преповдигнато, пък и днес се реже лентата от кмета на града и президента най-вероЯтно на новата отсе4ка на магистрала Тракия! :О))))
 Та такаааа, да видим какви сте ги свършили снощи, пак сантименталности и бременилски сълзи, А....., ама ще се караме. newsm12, И аз разбирам как се 4увствате, защото и при мен има многооооо несгоди,ама гледам да не ги мисля, 4е ми става кофти, така изведнъж...само да ги подсети съзнанието ми и ми става криво.А сега няма смисъл от това бебо и аз, искам той да си е спокоен и да си слушка,а не като в4ера да ми цепи вътре органите като касапин!Вие сте ми се смели,ама сега и на мен ми е смешно, ама вчераааа“?Казвам на майка ми и тя се смее,казвам на мъж ми, той вика, абе не си 4ула добре, 4е най-накрая мама казва,4е може да са звуци от матката, като беборан си прави място и тя пропуквала:))))Леллелеее, какъв филм на ужасите е вътре. newsm47
Днес мисля да се поспра в нас, тегля едни филми в несвяст и си зяпам тука.
Цецето и аз в4ера от4етох,4е я няма,ама не мисля, 4е е свързано с бебо.
Sladurka smile3525 newsm51, целувки от мене и горе главата!
С пожелание за усмихнат и спокоен ден, ммммм да си пия ве4е и аз кафенцето.

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 09:10 от Galaxy_25

# 159
  • Мнения: 810
Чак сега виждам, че вие вече знаете, даже темичката е кръстена на нас! Много ме развълнувахте  Grinning Благодаря на всички! Отивам да видя какво съм изпуснала  Laughing

 Hug  bouquet

# 160
  • Мнения: 37
Чак сега виждам, че вие вече знаете, даже темичката е кръстена на нас! Много ме развълнувахте  Grinning Благодаря на всички! Отивам да видя какво съм изпуснала  Laughing

 Hug  bouquet
ЕЕЕЕЕ ,МИЛИ4КА КАК СИ? ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ,ПОСЛУШНИ И ЩАСТЛИВИ С МАЛКОТО ПУМПАЛ4Е newsm07 newsm51:)

# 161
ПУМПАЛ,да сте живи  и здрави!!!! newsm30 smile3504 newsm32
много се зарадвах като те видях тук.това е най-страхотната новина тази сутрин.радвам се 4е сте кротки ,това предполага 4е ще имаш време и за нас да ни осведомяваш как е парвия ни мъж в форума.

# 162
  • София
  • Мнения: 2 437
Галакси, какви меса ти се късат, бре, жена  Laughing Дали не е нещо от червата? Скица  Grinning
Честит празник на всички ви   bouquet

А за корема ми, май само на мен ми кривее...как пък една мама не написа, че  е крив. И у нас ми се смеят, а на мен ми се вижда, че пъпа ми е на една страна и корема виси повече надолу. С тоя бременен мозък май си внушавам  Crazy

И аз мислех да се включа в темичката към 2ч, но си забраних. Всяка нощ будувам..напоследък модата е от 2 до 4 Simple Smile Въртя каналите, пия мляко с мед уж за сън..нъцки. Трябва д аси постоя така два часа и ми се доспива Simple Smile

Сладурка, според мен теб хормоните са те връхлетяли с пълна сила...гнездиш, плачлива, нервна, докачлива...милата. След раждането що рев ще изревеш, в чудо ще се видиш Mr. Green

Пумпал, радвам се, че се появи и в нашата темичка  Simple Smile



# 163
  • Мнения: 37

Аз днес ве4е влизам в 9месец и сам много щастлива и спокойна.

Лили, ами 4естито:))) спокойна ще си ми,как ина4е:))) Бравоо, браво, само така.

# 164
  • Мнения: 3 205
Ето ме и мен, тия дни компютърът беше развален. Единия ден чистих и беше добре, защото ми отне целия ден. Но втория ден полудях от скука. С Иво почти не излизаме на разходка, защото нещо се чувствам доста уморена и не мога да поддържам темпото му (което си е трудно всъщност и за небременен човек, щото и баща му почна напоследък да се оплаква нещо  Mr. Green)
В понеделни9к съм на преглед и сигурно ще пиша пак чак тогава.
Аз се чувствам ужасно нощем, защото пак почнах да се схващам, не мога да си намеря удобна поза, а киселините ме разяждат.

Пумпал, много се радвам, че бебето е живо и здраво и че са ви изписали бързо! Нека сега мъничето да папка, да нанка и повече нищо да не те притеснява!

Гледам, че сте обсъждали забелването, да се включа като мъжка майка - аз реших да не правя нищо по въпроса. В момента е почти отлепена кожата на главичката, досега не сме имали никакви проблеми и възпаления. Като стане на 3 години, ако не се е отлепило напълно, просто ще го заведем на хирург, операцията е под пълна упойка за няколко минути и детето нищо не усеща, нито знае какво му се е случило. По принцип повечето момчета нямат проблеми със забелването, но важно условие е ако решите да не пипате, наистина да не пипате. И обратното - ако решите да зебелвате, не трябва да спирате, защото ако спрете, кожичката пак залепва обратно и се губи целия смисъл, а може и да се възпали. Ако не забелвате, почистването е много лесно вечер след банята - с малко памуче, натопено в преварена водичка, просто лекичко се дръпва кожата с два пръста, така че да се разтвори като цветенце (при малките бебета не се вижда главата на члена, при по-големите вече се вижда) и се почиства много внимателно. Нищо не се дърпа, детето не трябва да усеща дискомфорт. Но и да пропуснете да почистите не е страшно, защото самата урина отмива мъртвите клетки. Ами това е, няма нищо сложно Simple Smile

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 09:40 от юл4е

Общи условия

Активация на акаунт