Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво представлява доплерът по време на бременност?
Какви са подготвителните контракции и как да ги разпознаем?
Какво е обрязването на момченцата и какви са мненията по този въпрос?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво представлява доплерът по време на бременност?
-
Какви са подготвителните контракции и как да ги разпознаем?
Подготвителните контракции, известни също като Бракстън-Хикс контракции, са често срещани по време на късната бременност. Те помагат за подготовката на тялото за раждането. Обикновено те са безболзнени и нерредовни. Характеризират се с усещане за втвърдяване на корема без болка. Важно е да наблюдавате тези контракции и да се консултирате с лекар, ако имате някакви притеснения или въпроси.
-
Какво е обрязването на момченцата и какви са мненията по този въпрос?
Обрязването на момченцата е хирургична процедура, при която се отстранява част от кожичката на пениса. Мненията по този въпрос са разнообразни. Някои хора го възприемат като хигиенична мярка, докато други го разглеждат като излишен и потенциално вреден за сексуалното удоволствие в бъдеще. Важно е да се консултирате с лекар и да изслушатe различните мнения, за да вземете информирано решение.
-
Какво мислите за обрязването на момчетата?
-
Какво е мнението за използването на помпа за кърма?
, ами самите ние не се разбираме итайно си признавам, че не зная точно какво искам, камо ли пък някой друг(особено от мъжки пол) да е в състояние да следи настроенията ми
,ама то голям мерак да перем с беба дрешките и

, И аз разбирам как се 4увствате, защото и при мен има многооооо несгоди,ама гледам да не ги мисля, 4е ми става кофти, така изведнъж...само да ги подсети съзнанието ми и ми става криво.А сега няма смисъл от това бебо и аз, искам той да си е спокоен и да си слушка,а не като в4ера да ми цепи вътре органите като касапин!Вие сте ми се смели,ама сега и на мен ми е смешно, ама вчераааа“?Казвам на майка ми и тя се смее,казвам на мъж ми, той вика, абе не си 4ула добре, 4е най-накрая мама казва,4е може да са звуци от матката, като беборан си прави място и тя пропуквала:))))Леллелеее, какъв филм на ужасите е вътре. 
, целувки от мене и горе главата!


Въртя каналите, пия мляко с мед уж за сън..нъцки. Трябва д аси постоя така два часа и ми се доспива