**Испания *** España ***Spain**

  • 25 801
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 789
Chausheva,честит рожден ден!Желая ти мноооого щастие,здраве и всичко,което ти си пожелае6!

Silrai,да ти е жива и здрава племенничката!Да расте здрава и щастлива и много да ви радва!

Mimky,хубаво,че си намерила ре6ение за зап.-неразположенията. А бебчо се усеща около края на четвъртият месец.При мен бе6е като леко "къркорене" в корема,после бе6е сяка6 бебчо ме побутва6е с пръстче отвътре - не знам - усещанията са различни.
Дано всичко е наред при вас,а на параноята не позволявай да те безпокои,само се пла6и6 изли6но.

При нас е хубаво времето,дано навсякъде е така и да си спретнете пикника без проблеми!  bouquet

# 226
  • Spain
  • Мнения: 3 750
зна4и окон4ателно го отменяме пикника? - да питам аз 4е ако не е така да ти4ам до магазина за "последни покупки " Simple Smile

# 227
  • Мнения: 1 271
Аз се извинявам, но ако има среща, няма да можем да дойдем-по обясними причини... Grinning

Mimiii благодаря за пожеланията, ще ги предам на радостните родители.

# 228
  • Мнения: 350
silrai Да ти е жива и здрава племеничката! И да носи много радост на родителите си! bouquet

# 229
  • Мнения: 1 818
Честит Рожден Ден,Чаушева!Много късмет ти желая!
Силрай,Честита ти племенничка!Поздрави и от мен щастливите родители!Да им е жива и здрава дъщеричката!


Лудетина ,при нас е много мокро всичко...преди малко се върнахме от разходка ...бяхме по Морето...всичко е в локви и кал.Може би при нас е валяло повечко...Да го отложим пикника за другата седмица!
Предполагам ,че ще е хубаво времето.И аз се навих много за среща...

Ние ходихме да гледаме едно Адосадо в Гран Алакант...алкилер с опция за закупуване,което ни устройваше идеално....но се оказа ,че има само две спални...а не три,както бяхме говорили  ooooh!

Прегръщам ви!

# 230
  • Мнения: 1 461
Здравей Силрай честита ти племеничка да ви е жива и здрава, избрали са й много хубаво българско име
Чаушева честит рожден ден , живей и прогресирай в обятията на младостта и нека всяка твоя стъпка бъде сбъдната мечта   bouquet
Да ви се похвала мъжо купил лаптоп , много се радвам ,че ще имам и там интернет  newsm44
В петък моят любим пристига, нямам търпение да си го нацелувам и напрегръщам .Толкова се вълнувам от престоящото пътуване ,коремът ми е на топка.
Мимки бебенцето би трябвало да ритне на четири месеца и половина, така нареченото прочуване, с първата си бременност усетих първото побутване но с втората не ,усетих бебето чак когато влязох в петия месец. Ще чакаме да кажеш как е минал прегледа.

# 231
  • Мнения: 1 271
Благодаря на всички за пожеланията, ще бъдат предадени дословно.  Grinning Когато ми изпратят снимки ще ги постна веднага тук.

# 232
  • Мнения: 789
Момичета,почерпете се,че днес навър6вам  32г!

# 233
  • Мнения: 789
Е, другите нещо не излязоха! Ето ги тук малко по-малки,но от сърце! Hug

# 234
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Mimii честит рожден ден !
 много здраве и щастие ти желаем !
 успехи във вси4ко и весело изкарване на празника !

# 235
  • Мнения: 789
Много ти благодаря ,Лудетина!

Божеееееее,ама аз 32 ли съм писала? hahahaГре6ка,съжалявам - на 31 ставам. Т'ва е сигурно,защото не ми се правят повече от тези. Laughing Rolling Eyes Joy

# 236
  • Мнения: 1 271
Честит рожден ден!
С пожелания за упоритост, за да следваш мечтите си; смелост - да ги осъществяваш; търпение, за да ги постигаш; и много любов, за да дава смисъл на всичко това!

# 237
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
МИМИИИИИИИИИИИИИИ 4ЕСТИТИ РОЖДЕН ДЕН МНОГО РАДОСТ ЩаСТИЕ И НЕЗАБРАВИМИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ
асто пак ли бе наистина този път заЩо, хайде идвай по скоро
за бг магазин казаха 4е открили един тук в бенидомр, да видя дали Ще мога да ти го обясня (незнам то4но адреса и незнам какво продават там, не съм имала време да отида) намира се зад бензиностанцията на avd.Jaime I, там има само една бензиностанция така 4е лесно Ще го намерят
за мустелата да казахте ми но аз нали съм твърда глава, не си купих, реших 4е като имам джонсон, за какво да купувам друго, но сега ЩЕ взема (има ли някъкво определено олио което трябвя да взема или е само едно, пак питам като пълен профан, ама какво да направя...)
ние утре сме на консултация да видим колко сме пораснала, но най малките бодита ве4е ни опъват, освен това минахме на нормалните памперси 3/5 най малките за ресиен насидо ве4е ни стягат много съм доволна
да 4укна на дърво 4овека си хапва добре, докато си отвори о4ите или докато ме види си отваря устата и иска да су4и, взел ме е за подвижна кухня, не мога да му се порадвам на спокоиствие, в мен ли е трябва да су4и така е свикнал  hahaha
днес ми се обади гоя, ЩЯхме да ходим на разходка, но моето дива4е сноЩи не спа много и днес си спинка 4е ми беше жал да го будя да го обли4ам и приготвям
те с малката са добре, малката принцеса наддава по 300гр на седмица, гоя няма интернет заради бурите
надявам се да не ми се разсърди за информацията която ви дадох

# 238
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Ето ме отново. Днес изпратихме нашите обратно в Бг. Сега ми е малко празно и криво, но няма начин. Confused
От утре започваме да стягаме багажи, да оставяме на гуардамуеблес нещата, които няма да връщаме, а другите да разпределяме по куфари.  ooooh! Ох, не ми се мисли...

Мими, честит рожден ден  bouquet, всичко най-хубаво и не бързай с 32 Laughing, за тях ще почерпиш догодина Mr. Green

Асто, с езика уж проблем нямам, значи остава да чакам, то няма още година откакто подадох документите. А за банването, ИП няма значение. То в Бг 90% са фалшиви Laughing. Важен е акаунта. Ако ще и от 100 различни ИП да пишеш, като пишеш с твоя акаунт, винаги ще го банват. Но наистина не разбирам защо са те баннали сега newsm78  Thinking

Карчита, дано сте здравички вече и пътуването ви да мине бързо и безпроблемно.

Чаушева, на патерица, честит рожден ден! С пожелание за много щастие и много любов!   bouquet

Силрай, честита племенница! Да расте здраво и умно дете! И да получава много подаръци от леля си  Joy

# 239
  • Мнения: 789
Много благодаря на всички за пожеланията!  Hug

Вес , хубаво,че все пак си видяла най-близките ти хора и си изкарала страхотно с тях тези дни.А при раздяла неизбежно е така - тъжно,криво... Sad

Лудетина , отменихте ли пикника,какво стана? А Гери как е ?

Карчита,най после радостна ,а?Наближава пътуването,стягате се...Оздравяха ли дечицата?

Силрай,още веднъж - благодаря!А мечтите ги постигаме заедно с мъжът ми - един прекрасен човек,когото стра6но много обичам и не бих могла без него.Естествено,няма да пропусна и Иви - той е едната постигната мечта Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт