А къде във Варна са най високи заплатите??

  • 26 140
  • 94
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 740
Tatjana, защо използваш главни Ш и Щ? От чисто любопитство питам.
По темата - изкарах два месеца на летище Варна като стажант-митничар. Служителите, които срещнах не владееха чужди езици, не вършеха работа, правеха си шеги / бъзици /  с пътниците и в общи линни бяха неадекватни по отношение на задълженията си.

# 76
  • Мнения: 7 605
Tatjana, защо използваш главни Ш и Щ? От чисто любопитство питам.

ЗаЩото нямам малки  Wink  (пиШа с кредора и ми се губят някои букви)

# 77
# 78
  • Мнения: 63
Т.е. изказването на Прасунчо за мен е грубо и повърхностно. За мен работата на охранителя е много ограбваща откъм интелектуални напъни, същевременно е от типа работи, дето двайсе години по-добре нищо да не правиш, а всичко ти се плаща за някакви си 5 минути, понякога


по-голяма част от секюритито на летището са си чисто и просто там на постоянна обедна почивка. но не искам да споря, просто ще те посъветвам някой ден да се разходиш до там, потърси ги, попитай ги  за нещо и ще разбереш постинга ми! те самите не са наясно какви са задълженията им! не може да си секюрити на международно летище и да не знаеш грам чужд език; запознати са само с машината за кафе; кое къде е - по-добре хич не ги и питай, но за заплати и премии отварят ей такива усти. като милиционерите едно време са!
не съм искала да нагрубявам. ако има обидени, моля за извинение !


Прасун4о... незнам дали въобще си на ясно с работата на секюритата... но тях няма как да ги видиш освен ако не миниш стерилна зона... т.е. границата, т.е. за целта трябва да пътува6 нанякъде...  Peace
съгласна съм 4е на международно летище трябва да се знае език... но кои от служителите на следните 2 служби трябва да го владеят на мн по добро ниво... дали 4екин-агентите или секюрито /което няма достъп до пътуващите с малки изклю4ения/ .... недейте да говорите не6тата наизуст...   ooooh!

 newsm78 а и пак да запитам темата не беше ли за заплатите или да се засягате на професиии...  #Crazy

# 79
  • София
  • Мнения: 255
Като казахте РВД в Бг има ли диспечерски пунктове, които не водят трафика около летищата, а преминаващи транзит полети?
Да - зет ми е на такава длъжност - над 5000м

# 80
  • Мнения: 189
Според мен във фирмите занимаващи се с морски бизнес и по банките.

 Peace

# 81
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Съгласна съм с доста от цифрите тук. А какво ще кажете за заплатите на инженерите във Варна? Май този бранш са от по-ниско платените.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 917
Зависи кои инжинери имаш предвид. Защото някои компютърни специалисти също са инжинери, а стана ясно, че са и добре платени

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 914
Зависи кои инжинери имаш предвид. Защото някои компютърни специалисти също са инжинери, а стана ясно, че са и добре платени
Права си. Имам предвид нпр. инженер комуникации.

# 84
  • Мнения: 410
 В Мартинели продавачките са по- добре платени от IT специалистите. Кока- кола, Каменица- май и те не са зле.

# 85
  • Мнения: 274
А във фирмите на варненската трибуквена групировка как ли са заплатите?

# 86
  • Мнения: 619
А във фирмите на варненската трибуквена групировка как ли са заплатите?
Зависи от длъжността.Смятам,че редовия работник в едно от всичките им.. да го кажем предприятия едва ли взема нещо по-различно , ама от тия с по-особените длъжности... Нищо чудно Simple Smile

# 87
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
А във фирмите на варненската трибуквена групировка как ли са заплатите?
Надей се   Whistling Такива организации са известни с това, че не плащат. Нека не забравяме покойния Ил. Павлов.
То е като навсякъде, ако си маймуна-получаваш много по-малко от този на бюрото, просто тук, в Родината, като маймуна много трудно оцеляваш  Confused

# 88
  • Мнения: 1 312
А във фирмите на варненската трибуквена групировка как ли са заплатите?
Надей се   Whistling Такива организации са известни с това, че не плащат. Нека не забравяме покойния Ил. Павлов.
То е като навсякъде, ако си маймуна-получаваш много по-малко от този на бюрото, просто тук, в Родината, като маймуна много трудно оцеляваш  Confused

Имам 3ма приятели там-не са им по-високи от средните заплатите.

# 89
  • Мнения: 274
А дали е удобно да те питам в коя точно от всичките фирми работят твоите познати?
Съпругът ми се е насочил на там в една от фирмите и за това любопитствам.

Общи условия

Активация на акаунт