имате ли сродна душа във форума?

  • 7 101
  • 177
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 361
  Имам си една, която не познавам наживо, тя едва ли подозира, защото рядко пиша след нея. Не обичам цитат с " Peace" под него.
  Другите ги познавам и отдавна не ги броя за част от форума, по-скоро броя него като част от тях.

# 91
  • Мнения: 3 521
Имам две - с едната поддържам връзка, с другата - не. Факт е, че и двете често ме карат да се усмихвам широко.

# 92
  • Мнения: 4 458
И аз да си кажа  Mr. Green

Имам една сродна душа която пише тук. За щастие се познаваме и потдържаме връзка и извън форума.  Hug Тук се намерихме! Тя си знае коя е, не знам дали ще и е приятно да споменавам ника и. Едва ли бих намерила друг човек като нея с толкова общи интересни и толкова дълбока чувствителност....  Wink

Други мами от "родители отглеждащи сами децата си" са ми много, ммного близки и буквално преживяваме едни и същи неща. НЕ съм сигурна дали ако се познаваме бихме били добри приятели....

Мдаа, има и една съфорумка с която от скоро се "сприятелихме" и така като гледам имаме дооооста общи неща  Mr. Green. освен че прави чудесна баклава е и доста приятна личност.

Разбира се потдържам връзка и с други майки от форума с които по един или друг повод сме намерили допирни черти.... Определено има много интересни и приятни хора тук и за мен е удоволствие да общувам с тях   bouquet

# 93
  • Мнения: 9 908
И тити ми е сродна, ама много ме кастри и сдържа  Embarassed

вай, убих та, кога съм те кастрила? а аз не смея да ти звънна да не ти досадя  Sad

аз не знам дали имам чак сродни, но определено харесвам много хора.

# 94
  • София
  • Мнения: 3 099
И аз имам една, след чиито постинги бих могла да приложа само "copy''-''paste''. С изключение на личната история, разбира се.

# 95
  • Мнения: 1 629
Сега прозрях смисъла на темата - да четеш и да предполагаш. Гадаеш, но не знаеш. хъ

# 96
  • Мнения: 2 723
Имам няколко.
Кеф ми е да видя, че някой е написал това, което аз съм се наточила да пиша - спестява ми труд и време Peace

# 97
  • Мнения: 2 070
Според мен темата не е толкова за това дали си пасвате като позиции, начин на мислене, даже не е за това дали си приличате. По-скоро като душевност...как се усещаме.. Разни неща, които с просто око не се хващат. Сигурна съм, че има форумски, с които споделяме общи интереси и нагласи...но не съм сигурна, че някой ме е усетил като душевност, знам ли...Писането много изкривява нещата.

# 98
  • Мнения: 431
Силно казано е "сродна душа".
Харесва ми начинът на писане на някои хора. Но като знам аз колко си приличам с моя си начин на писане - как да определя някого като сродна душа само по способността му да си играе с думите? Познавам достатъчен брой добри писачи, които са мизерни душички; и обратното.

Не знам дали някой разбра какво исках да кажа, но както и да е. Grinning

# 99
  • Мнения: 2 723
Познавам достатъчен брой добри писачи, които са мизерни душички; и обратното.

Аха, ама като ти доставя удоволствие да ги четеш кво ти дреме кво има в душата им Whistling

# 100
  • Мнения: 431
Познавам достатъчен брой добри писачи, които са мизерни душички; и обратното.

Аха, ама като ти доставя удоволствие да ги четеш кво ти дреме кво има в душата им Whistling

За мен е важно какво има в душата им. Като ти подарят бонбон в опаковка, само опаковката ли гледаш? След добре написани, но неискрени писания остава горчив вкус в устата. Навремето и аз съм словоблудствала, знам колко лесно е да заплениш някого с красиви думи. Ама отвътре - кухо. Joy

# 101
  • Мнения: 1 629
Е как да не те представя писането? Гадаене по аватар, по ник, какво ли тълкувание на персоните тук не е минавало. Писането е огледалото, стига да се чете. Изборът на думи, правописът, синтактичните конструкции, лексиката, че и пунктуацията, ако щете, са страхотни критерии за оценка на онова отвътре. Разбира се, можеш да си чудесен актьор, използвайки само писането.

# 102
  • Мнения: 2 723
Цитат на: Лизбет link=topic=230414.msg5270301#msg5270301
За мен е важно какво има в душата им. Като ти подарят бонбон в опаковка, само опаковката ли гледаш? След добре написани, но неискрени писания остава горчив вкус в устата. Навремето и аз съм словоблудствала, знам колко лесно е да заплениш някого с красиви думи. Ама отвътре - кухо. Joy

Като ми подарят бонбон по нета гледам опаковката да ми радва окото, разбира се. 98% от форумките не ги познавам и това ще си остане така. Не виждам защо трябва да правя изследване на нечия душевност, за да ми харесва това, което пише и начина по който го прави. Аз приятели имам достатъчно. Тук не търся такива или поне не на всяка цена...
Дано си ме разбрала

# 103
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Случва се да си кажа/напиша след някой постинг, писан от друг, "Това все едно аз съм го казала/писала".
Но това не ме прави сродна душа с този, който е писал преди мен.
Трудно ще открия сродната душа из форумите. При липсата на жив контакт.

# 104
  • Мнения: 431
Е как да не те представя писането? Гадаене по аватар, по ник, какво ли тълкувание на персоните тук не е минавало. Писането е огледалото, стига да се чете. Изборът на думи, правописът, синтактичните конструкции, лексиката, че и пунктуацията, ако щете, са страхотни критерии за оценка на онова отвътре. Разбира се, можеш да си чудесен актьор, използвайки само писането.

А на мен са ми писали мили думички в интернет. Прекрасни. ЛИбовни. После срещнеш човека - а той - мишка. Дадеш му време да се докаже - а той - мишка. И накрая се окаже, че наистина е мишка. При мъжете дарбата да пишеш свързвам с външна непривлекателност - компенсаторен механизъм на природата. Joy За жените няма да навлизам в подробности, че темата съвсем се изкриви.
Шегата настрана, аз лично не се наемам никого да съдя по писания. Правописът ми говори само дали човекът отсреща чете книжки или не. Недостатъчна ми е тази информация. А за аватарите и никовете темата е съвсем различна... и много интересна.

Общи условия

Активация на акаунт