Възможно ли е да съм бременна?

  • 9 361
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
Мисля,че мога да му се доверя,все пак бременните били предразположени към такива гъбички,ако съм,естествено.Днес гърдите ми са се поуплътнили,а знаете ли какво забелязах преди седмица-за пръв път в живота ми замирисаха на гадно цигари,т.е дим от цигари,въпреки,че не пуша,но родителите ми са пушачи... Shocked

# 46
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета! Днес ходих да си правя втори кръвен тест на ЧХГ и резултатите са 167.91 U/L (предишните бяха 49.2 mlU/ml). В първия момент много се зарадвах като видях по-високи стойности, обаче после видях, че има разлика в мерните единици.  newsm78 Тази в лабораторията не можа да ми каже нищо  Cry  Някоя от вас знае ли дали мерните единици съвпадат и дали наистина имам повишение на ЧХГ?

# 47
  • Мнения: 819
Сигурно ти е наистина притеснено с тея гъбички...ама всички такива неща се лекуват! Hug

# 48
  • Мнения: 2 171
Танита, какво става? Пиши, моля те, защото си ми на мисъл. Следя те и тук, и в другия форум и само гледам има ли новини покрай теб. Не съм наясно, но ми се струва, че мерната единица е една и съща. Дано е така и дано всичко бъде наред. Стискам палци Hug

# 49
  • Мнения: 194
Здравейте! Не пиша, защото нямам още никакви новини след втория кръвен тест в събота. Мисля в четвъртък или петък да ходя в Шейново, за да ме видят на ехограф. Преди това не знам дали изобщо има смисъл, защото чакам закъснението ми да стане поне 10 дни, за да се види нещо. Обещавам, че като ми мине прегледа, ще пиша веднага. Нямам търпение вече Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 9 100
Какъв кръвен тест си правила като още нямаш 10 дни (поне) закъснение ?

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Какъв кръвен тест си правила като още нямаш 10 дни (поне) закъснение ?
Стеф, защо са и 10 дни закъснение, за да направи кръвен тест newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 1 248
Не са необходими 10 дни закъснение за кръвен тест, а около 12 дни след овулацията и съответно оплождането. Според мен щом има покачване на хормона (мерните еденици са едни и същи, но едните са в L, а другите в ml), значи има наличие на бременност и лекото кървене най-вероятно не означава аборт. Консултирай се с по-добър гинеколог.

# 53
  • Мнения: 9 100
Оф, имах предвид 10 дни след овулация, не закъснение...извинявам се.
Както и да е...

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Офффф, пък аз 10 минути смятах и пресмятах да не би от толкоз повтаряне за тестове да съм се повредила нещо Laughing Ама Катето и тя сериозно взе да ми обяснява за закъснението Wink
 Hug Hug Hug и за двете ви Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 9 100
Гушки и за теб, Голденце Hug

Офф: лентичката кога ще каже дали е за пантофка или вратовръзка Flutter

# 56
  • София
  • Мнения: 1 248
Като имах предвид познанията ти Стеф, и аз мислех че си се объркала! Hug

# 57
  • Мнения: 9 100
 Crazy Crazy Crazy
Тоя ремонт ми взе акъла, че и по-зле ще става...
Извинявам се за отплесването Embarassed

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Айде и аз съвсем да оффна докато не са ни усетили Mr. Green - Стеф, надявам се след две седмици да видим дали няма да вдигам пантофките за някоя от снахите Crazy

# 59
  • Мнения: 819
Хей,момиче,как си?Прави ли си тест?

Общи условия

Активация на акаунт