Възможно ли е да съм бременна?

  • 9 373
  • 89
  •   1
Отговори
# 60
Здравейте всички пак!!!Утре трябва да ми дойде,ако не съм бременна и днес направих поредната глупост-купих си тест Шуър Чек пак,направих го и пак няма никой...А съм в село,дето няма къде да направя кръвен тест и вече не ми се и занимава...Ще си чакам кротко лелката неканена да ме посети тея дни... Cry

# 61
 Cry         Cry          Cry                Cry              Cry

Гадната лелка ме посети,след толкова затаено чакане...!Много съжалявам,извинявайте,че Ви занимавах и благодаря на всички за моралната подкрепа!

# 62
  • Мнения: 712
Нищо, мила, нов месец - нов късмет!   bouquet Ще стане, само малко търпение!  Hug

# 63
  • Мнения: 1 197
Късмет през този месец и от мен!

Ще те очакваме след месец с добрите вести! Wink

# 64
  • Мнения: 9 129
И другия месец го карай по-спокойно Simple Smile

# 65
  • Мнения: 194
Здравейте, момичета! В петък бях на лекар в Шейново и се видя малко сакче - 5,8 мм  Grinning  Много се радвам, че има бременност, след като тъпият ми доктор каза, че съм направила спонтанен аборт преди 10 дни. След 3 седмици пак съм на преглед и дано се види нещо повече. Много ви благодаря за подкрепата. Не знам какво щях да правя без вас  Hug

# 66
  • Мнения: 9 129
Хехеее, браво Танита Hug
Пази се и честито  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 171
Танита, честито  bouquet!
Сигурна бях, че си бременна и че докторът ти греши. Лека и безпроблемна бременност ти желая и много се радвам за теб. Жалко само, че заради този "доктор" ти се наложи да изтърпиш толкова притеснения, но хубавото предстои Hug Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 975
Браво Танита,много се радвам мила.Видя ли че всичко е наред,аман от неуки доктори.Сега почивай и се пази много.

# 69
Здравейте. Четох много неща, но реших да се допитам до вас за по-професионално мнение. Значи Менструацията ми юли месец беше на 21, като не беше много продължителна и обилна. Предният ден с приятеля ми правихме френска любов само. След една седмица също, но се притеснявам случайно като ме е пипал да не е попаднал някой сперматозоид. Знам, че е глупаво, но се притеснявам защото август месец ми дойде на 23-ти, на същия ден по-рано си направих тест, който беше отрицателен. Септември месец менструацията ми доста закъсня. На 27 си направих тест, който също беше отрицателен, а М ми дойде на 28 като беше кратка- 3 дни, но нормално обилна. Този месец пак изпадам в някакви душени терзания, все още не ми е дошло, 2 дни имах напрегнатост и болки в гърдите, също така и болки в ниско в корема, но днес вече не ме болят гърдите. Не знам какво става, по принцип никога не съм имала проблеми с цикъла, чудя се да направя ли още един тест. Страх ме е да отида на гинеколог, за да не ми каже, че съм бременна. Моля ви кажете има ли възможност наистина да съм бременна и дали може тестовете да са били грешни.

# 70
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Тук специално доктори няма и професионално мнение неможеш да получиш. Иди на лекар но според мен не си бременна. Хормоните имат пръст тука Wink

# 71
  • Мнения: 9 129
Не може да са грешни тестовете, а и досега вече да си получила сума ти симптоми на бременност.
Не си внушавай глупости Simple Smile

# 72
  • Мнения: 93
Не мога да разбера на какво основание имаш някакви съмнения за бременност.Първо-има М и при това нормална на 32-35 дни (и мойта е такава).Второ-нямала си нормален сексуалем контакт.Трето-липсват всякакви симтоми на бременност.Е не те разбирам newsm78

# 73
  • Мнения: 33
Здравейте. Четох много неща, но реших да се допитам до вас за по-професионално мнение... Страх ме е да отида на гинеколог, за да не ми каже, че съм бременна. Моля ви кажете има ли възможност наистина да съм бременна и дали може тестовете да са били грешни.
Е, тук става въпрос за евентуална нежелана бременност.
Не знам това момиче как е попаднало в този форум newsm78

# 74
  • Мнения: 712
Че е попаднала - попаднала, случва се, ама като чета поста и се убеждавам как и прекаленото знаене, и прекаленото незнаене са еднакво пагубни за психиката... И сега специално да успокоя 1, не че има за какво, но... - ако имаш съмнения за бременност, настъпила при цикъла ти от 21 юли - не се притеснявай, няма нужда да ходиш на лекар, за да ти каже, че си бременна - просто бебето скоро ще започне да те подритва  Mr. Green
Сериозно сега, точно днес си мислех, че стрсът е еднакво голям както когато дойде една нежелана бременност, така и когато желаната не идва, няма да скачам срещу момичето... Тук няма да срещнеш добро отношение дори и при най-лек намек, че бременността ти е нежелана - просто ние толкова отчаяно искаме бебе, че мисълта как някой се тръшка, че е сбъднал нашата мечта, е меко казано вбесяваща. Във форум "Майки - бъдещи и настоящи" имаш повече шансове да намериш разбиране (там се случва от време на време да има по някоя нежелана бременност).
И последно - от така описаното положение не изглежда да имаш някакъв гинекологичен проблем, случва се да закъснее цикъла от време на време - смяна на сезони, стрес и т.н.... Обаче със сигурност мисълта за нежелана бременност ти счерня живота. Мислила ли си за контрацептиви? Иди на лекар, за да се успокоиш веднъж завинаги и да обсъдите най-подходящия за теб метод на контрацепция. Посещението на гинеколог не е страшно, прегледът не боли, въпрос е на добра здравна култура (профилактично цитонамазка веднъж годишно) и, не на последно място, дава възможност да реагираш навреме, ако все пак положението е излязло извън контрол.
Мнението ми не е професионално - чисто и просто препатил аматьор  Peace, дано съм ти от полза

Общи условия

Активация на акаунт