Търся добър инструктор за шофьорски курс

  • 17 487
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 220
Хей, Анче_Мамче, не се шегувай! Успях да намеря такъв инструктор и даже не е масажист,на всичкото отгоре си взех изпитите от първия път, най - вероятно с повечко късмет, защото изобщо не съм толкова  добър шофьор! Laughing  Аз съм тежък случай, ако някой ми повиши тон се стресирам и започвам да цивря, за това ми трябваше такъв инструктор!
Довечера ще говоря с мъжа ми и ще му поискам телефона на инструктора

# 46
  • София
  • Мнения: 17
durabura, можеш ли да дадеш малко повече информация за курса. Само кормуване ли кара? На сайта им пише че предлагат  теоретичен лекционен курс с преподавател по теория (по желание). Знаеш ли това срещу допълнително заплащане ли е? Къде се намира школата, понеже аз живея в кв. Дървеница и работя до Руски паметник и не знам дали ще им е удобно.

Благодаря

# 47
  • Мнения: 1 887
оффф и аз бях и още съм при У-Мария. Онзи ден бях на изпит и ни изпокъсаха всички. Не съм горда с това, но  въобще не бях подготвена. Дори си бях взела допълнителни часове. Не се мисля за толкова некадърна, но не съм доволна от инструктора. Много е спокоен, хич не ти вика, но пък и въобще не обяснява. Ако ме скъсат и втория път, мога ли да се явя при друга фирма? Бях чула от познати, че може. И може ли някой да ми препоръча някой свестен

# 48
  • Мнения: 4 447
В момента късат на поразия, заради повторната такса за явяване, която е към 130лв. Брат ми кара супер, и са го скъсали, защото бил прекалено наблюдателен  #Crazy

 Crazy

# 49
  • Мнения: 902
В момента късат на поразия, заради повторната такса за явяване, която е към 130лв. Брат ми кара супер, и са го скъсали, защото бил прекалено наблюдателен  #Crazy

 Crazy
Ау, ужас! #Cussing out Нищо ли не може да се направи по въпроса. Писна ми всеки да те лъже и краде #2gunfire
Господари на ефира напр.? макар че е много трудно доказуемо.

# 50
  • Мнения: 1 027
ПРЕПОРЪЧВАМ!!! Peace
На Хемус( т.е. пред Хемус им седят колите), а зад хотела е офиса им(на Йоан Екзарх или на горната ули4ка). Боян Блажев и Иван- мн добри инструктори, мн добре обясняват и са изключително спокойни. Има вариянт и за разсрочване на таксата.
Карат в Център, Ив.Вазов, Лозенец и Южни райони(т.е и Бъкстон).

# 51
  • Мнения: 54
В момента късат на поразия, заради повторната такса за явяване, която е към 130лв. Брат ми кара супер, и са го скъсали, защото бил прекалено наблюдателен  #Crazy

 Crazy

това е върха, аз съм почти накрая на курсовете си, доволна съм от инструкторката-а, супер е жената, как има такова търпение с моите простотии незнам  ooooh!, аз съм мега зле на моменти, то е на периоди, един ден карам много добре, на следващият съм страшно зле newsm78, аз започнах при същите за които пита rozibozi, ако искаш повече инфо пиши ми на лични.

# 52
Здравейте Simple Smile И аз търся добър инструктор, но някъде в района на Дружба, Младост, Плиска. Моето изискване е да спокоен, да обяснява добре и да показва обясненото на практика преди да почне да крещи.
Сега ходя при един, който е меко казано истерик. Не обяснява, а когато все пак обясни нещо го казва толкова неясно ... Пълна трагедия е, крещи непрекъснато на мен и другите участници в движението. Аз не съм много чувствителна, но не мисля да търпя отношението му повече  #2gunfire . Курса ми прилича на казарма  Cry Едва изкарах 4 часа при него.
В момента ме е страх да не попадна пак не нещо подобно, затова се обръщам към вас. Ще съм много благодарна ако ми препоръчате спокоен инструктор, който освен това да ме научи да карам. 10x Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт