Търся добър инструктор за шофьорски курс

  • 17 471
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 473
Ще ти дам координати на един изключително добър,спокоен и търпелив инструктор - казва се Венци- тел.0898601600
Няма значение къде си - той ще идва на удобно място.
Препоръчвам го с две ръце - наскоро  карах опреснителни курсове при него - няма равен. Peace

# 16
  • Мнения: 220
Мерси за отзивчивостта момичета, обадих се в  Superdrive, но фирмата се намира в Обеля, и на инструктора му е трудно да се съобрази с моя график, за това ще звънна на твоя инструктор Charr, дано да му е удобно да идва до Бъкстон.
Мерси на всички   bouquet

# 17
  • Мнения: 220
А този Венци към фирма ли работи?

# 18
  • Мнения: 2 132
Аз карах курсове при един много спокоен инструктор- Милчев. За нищо не ми е повишил тон, направо му се чудя как остава толкова спокоен  Laughing Laughing Тръгвахме от Билла Славия, не знам дали е близо до Бъкстон, защото не ми е ясно къде точно е този квартал  Laughing Май тази Билла се води Хиподрума или Мотописта - идея си нямам. Ако му искаш телефона ми пиши на лични. Изобщо не вика и не се кара!

# 19
  • В страната на бурите
  • Мнения: 960
Аз пък препоръчвам моя - ще ти е удобно, мисля - карахме в центъра и около Южния парк, но се съобразяваше с мястото, откъдето ми е удобно... Щом аз си взех изпита - преди седмица Crazy, значи всеки може Simple Smile Той веднъж не ми е повишил тон, няма задявки и глупости. Много е търпелив и си обича работата, което за мене е много важно. Препоръча ми го приятелка. Ако те интересува, пиши на лични да ти дам телефон. Успех Peace

# 20
  • Мнения: 3 423
свалки от рода на-,,Ти знаеш ли,4е имаш хубави очи''
Хахахаха, още ли ги има тези, бре?!
И нормално ли е да не знае човек, че
има хубави очи. Що за глупав въпрос.

# 21
  • Мнения: 220
Явно ги има още Simple Smile
Стискайте ми палци момичета, от утре започвам шофьорски курсове при Милчев!
Все си мисля че не ставам за тази работа, но трябва да се пробва!
Благодаря на всички за помощта     bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 940
Явно ги има още Simple Smile
Стискайте ми палци момичета, от утре започвам шофьорски курсове при Милчев!
Все си мисля че не ставам за тази работа, но трябва да се пробва!
Благодаря на всички за помощта     bouquet

Успех с курсовете, може ли да те помоля да ми пуснеш на лични номера на Милчев и малко инфо за курсовете, че и аз имам желание да се запиша след няколко дена. Мерси предварително.   bouquet

# 23
  • Мнения: 902
Явно ги има още Simple Smile
Стискайте ми палци момичета, от утре започвам шофьорски курсове при Милчев!
Все си мисля че не ставам за тази работа, но трябва да се пробва!
Благодаря на всички за помощта     bouquet

Успех с курсовете, може ли да те помоля да ми пуснеш на лични номера на Милчев и малко инфо за курсовете, че и аз имам желание да се запиша след няколко дена. Мерси предварително.   bouquet

и на мен, ако може Hug

макар че предпочитам жена-инструктор. а за фирмата мария не разбрах в какво са ги уличили Господари на ефира? newsm78

# 24
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз карах курсове при един много спокоен инструктор- Милчев. За нищо не ми е повишил тон, направо му се чудя как остава толкова спокоен  Laughing Laughing Тръгвахме от Билла Славия, не знам дали е близо до Бъкстон, защото не ми е ясно къде точно е този квартал  Laughing Май тази Билла се води Хиподрума или Мотописта - идея си нямам. Ако му искаш телефона ми пиши на лични. Изобщо не вика и не се кара!

И аз бях при него. Много съм доволна. Ако момичето още иска координати  и аз мога да й ги пратя на ЛС

# 25
  • София
  • Мнения: 940
Аз искам, ако може...   bouquet

# 26
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Сега прочетох, че момичето всъщност вече си е намерило координатите на Милчев. Ами така е като чета само първа страница. Нищо, успех ти пожелавам, сигурна съм че ще останеш доволна.

# 27
  • Мнения: 54
Много благодаря за координатите, които ми предпоставихте на вашите инструктори, само имам един въпрос, вас учиха ли ви да паркирате и нормално ли е ако не един инструктор не го прави

# 28
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Много благодаря за координатите, които ми предпоставихте на вашите инструктори, само имам един въпрос, вас учиха ли ви да паркирате и нормално ли е ако не един инструктор не го прави

Ами учиха ме, да и то доста. Почти всеки път се паркирахме по няколко начина.

# 29
  • Мнения: 902
връщам стара тема, защото гледам че са вдигнали цените на курсовете бая. Ако някой знае ш. курс на цена под 700лв. нека ми пише, че не ми се дават толкова пари ooooh! и то за толкова малко време

Общи условия

Активация на акаунт