Търся добър инструктор за шофьорски курс

  • 17 488
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 220
Не знам колко струват курсовете сега, но да се похваля и тук, вече и аз съм шофьор Laughing Записах се при http://milchev.net/course.htm, много съм доволна, отличени инструктор е щом успя да ме научи. Препоръчвам го

# 31
  • Мнения: 22
Здравейте Моят съпруг е инструктор вярно ли е това което си говорите тук за свалки и т. н. а? Май го хванах!

# 32
  • Мнения: 2 211
Хиподрума нали е близо до Бъкстон  newsm78 Та, там на Дойран, зад спирката на тролеите веднага след завоя на канала, сиреч и зад ресторант Ниагара има една фирма за шофьорски курсове. Аз съм ги карала преди 7-8 години, но инструктурите са същите. Търси големия син на собственика на фирмата, много е добър, спокоен и търпелив!

Е точно там, не отивай в никакъв случай, освен ако не са ти роднини. Това е семейна мафия - баща и двама синове. Целта е да изцедят максимум пари от всеки курсист, като претупват градското, за да има повече скъсани, които да плащат за повече допълнителни часове и така N пъти. Миналата година едвам се откачих от тях.

Последна редакция: ср, 20 фев 2008, 14:59 от tety

# 33
моят инструктор беше много готин,много спокоен,в красна поляна е.ако искаш ще ти дам телефон.

# 34
  • Мнения: 131
Курсове под 650 лева няма.Ако намериш някъде по-евтини ще те прецакат я в броя часове,я в качеството на подготовката или кой знае в какво още.

# 35
  • Мнения: 902
Курсове под 650 лева няма.Ако намериш някъде по-евтини ще те прецакат я в броя часове,я в качеството на подготовката или кой знае в какво още.
точно това си мисля и аз, ама извъднъж скочиха цените, а качеството е същото
а си мисля, че за листовките и сама мога да се подготвя Thinking

# 36
  • Мнения: 902
Не знам колко струват курсовете сега, но да се похваля и тук, вече и аз съм шофьор Laughing Записах се при http://milchev.net/course.htm, много съм доволна, отличени инструктор е щом успя да ме научи. Препоръчвам го

от 1вия път ли си взе книжката

# 37
  • Мнения: 220
Да, обаче не карах добре, просто имах късмет newsm44
Бях много паникьосана и от стреса направих разни грешки.

# 38
  • Мнения: 4 916
Курсове под 650 лева няма.Ако намериш някъде по-евтини ще те прецакат я в броя часове,я в качеството на подготовката или кой знае в какво още.

Толкова са наистина цените. Наскоро питах инструктурите, които се въртят около Плиска, всички ми казаха такива суми. Малко по-скъпо излиза, ако има теория, в ТУ примерно.

# 39
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Здравейте Моят съпруг е инструктор вярно ли е това което си говорите тук за свалки и т. н. а? Май го хванах!
ooooh! ooooh! ooooh!   Ти само, за да напишеш тази култова фраза ли се регистрира във форума?

# 40
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте ! Дъщеря ми навършва 18 след месец и иска да започне курсове. Бяхме се насочили към школа която е близко /живеем в Люлин/ но се оказа , че има много негативни мнения за нея. Моля да ми препоръчате школа / инструктор / в този район - заради часовете теория. Тя никога не е карала иска професионалист да и обясни тънкостите. Сега има ли полигони където човек може да отиде и да се поупражнява? Въобще ще бъда благодарна на всеки който ми препоръча инструктор, автошкола. Все пак си струва човек да изтърпи малко неудобства, но да бъде при добър инструктор.

# 41
  • Мнения: 220
И аз питах за полигони, в друга тема, но май няма, конкретно никой не ми отговори.
Когато аз си търсех инструктор ми бяха препоръчали един, но на мен не ми беше близо, но мисля, че беше към Люлин. Мъжа ми му се обади тогава и си говориха, ако искаш ще попитам за телефона. Жената на колега на мъжа ми е карала при него курс и беше казала, че е много спокоен и добър професионалист.

# 42
  • София
  • Мнения: 618
И аз питах за полигони, в друга тема, но май няма, конкретно никой не ми отговори.
Когато аз си търсех инструктор ми бяха препоръчали един, но на мен не ми беше близо, но мисля, че беше към Люлин. Мъжа ми му се обади тогава и си говориха, ако искаш ще попитам за телефона. Жената на колега на мъжа ми е карала при него курс и беше казала, че е много спокоен и добър професионалист.

Ще може ли да ми изпратиш телефон за връзка?Благодаря предварително.

# 43
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Ще следя темата.

# 44
  • Мнения: 4 447
Здравейте момичета, искам да започна шофьорски курс. Можете ли да ми препоръчате инструктор, който да е професионалист, търпелив и спокоен, и по възможност да е близо до Бъкстон  Laughing

Ти сигурна ли си, че не търсиш "масажист"  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт