На топчица свито като малко мишленце,в корема ни чака НОЕМВРИйско детенце

  • 11 279
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 126
Добро утро от мен Hug

Аз само набързо преди да изляза на работа пуснах новата тема.Исках да ви помоля да допишете тази (което ще стане в близкия половин час няам съмнение Mr. Green) и тогава някой който се навърта редовно тук,да даде "тон за песен" и дружно се прехвърлеете в новата.

Ето я:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231752.new#new

Хубав ден миилички!

# 256
  • Мнения: 112
Добро Утро и от мен!!!

С малката докато закусим и докато ви изчета...
ето че е време да излезнем, че да се възползваме от малкото слънчице...

Пумпалче...ама голямо юначе си имаш...пу-пу-голяяяяяяяям сладурко!!!

Мими дано е минала леко нощта...наистина от опит казвам, че сега е важно
на 2 часа да е на гърдата, но не го буди като спи...ще си направите двамата режима...
просто трябва време...като за всичко друго разбира се...  bouquet

Jutoo и dan4e02 желая ви от сърце КЪСМЕТ и не се притеснявайте...
това е най-важното да сте спокойни...съвсем скоро ще си гушкате сладките бебчета...  bouquet

За Бургаската болница - клизма не се изисква...аз знам, че е хубаво червата да са празни  Embarassed
ама...незнам да правя ли такова нещо  newsm78
При първото раждане...нямах проблем...ама знам ли?!
То и за родилката е по-спокойно да знаеш че червата са ти празни и няма да
стане беля... ooooh!
Айде стига и аз съм разсъждавала на глас.... Embarassed

Желая Ви много хубав ден.
Аз отивам да си пусна изследвания, а пък следобед съм на лекар...
Ще ви пиша по-късно пак!!!

# 257
  • Мнения: 421
Аз мисля да си купя от аптеката и да питам док-а ми дали има смисъл да си я направя.

Пумпаааал много ти е сладък мъжа  Flutter Направо така се равлънувах  Blush  Един такъв мъничък,но едновременно някак си сикгурен и уверен в себе си. Оф искам вече да си видя и аз моята принцеса  Tired 

# 258
  • София
  • Мнения: 614
Добро утро и от мен! Предлагам да следваме молбата на Дес и да изпишем тази тема, преди да се прехвърлим в новата Peace. Пък другата няма да ни избяга.
Аз днес съм на последна консултация, да чуем сърчицето и да уточним последните подробности около раждането. И аз съм се замислила за клизмата, днес ще питам в аптеките за тези домашни клизми, за които четох и аз. Мисля да си я направя сутринта преди да тръгна за болницата, пък ако попадна на печена акушерка, може и да ми я "признае"...Ако не, пак ще ми е по-комфортно като ме обработват там Embarassed Абе, предполагам, че като отида, това ще е последното, за което ще се притеснявам, ама все пак....
Ще пиша, ако има нещо интересно. Хубав ден на всички ви пожелавам! Hug

# 259
  • Мнения: 160
Добро утро!
Теди,къде е кафенцето? Wink
Vi,адреса е на "Хайдушка гора"48-52,трябва да е същия до вас,защото друг няма.Имай предвид,че склада в момонта е малко празен,но ако искаш по поръчка нещо,няма проблем.
Пумпалче,много сте хубави,да ви ус...рът кокошките   Wink  Joy  Joy  Joy
Аз сутринта трябваше да се чуя с доктора за секциото и да се срещнем най-накрая,за да се успокоя.Той обаче не ми вдига телефона и мисля да отида направо там пък ако не го намеря пак ще си звъним и така.
За клизмата и аз говорих снощи с кумата,мислех си,че като е секцио и няма нужда,но уви...пак правели.Мен ме беше страх и от поставянето на катетъра,но ме успокои,каза че го слагали чак като ти бият упойката и не усещаш нищо.Ама няма да го мисля вече,разни хора,разни болки.Живи и здрави,още малко и после и ние ще даваме акъл  Mr. Green
Хайде стискайте палци да се срещнем с чичо доктор и всичко да мине наред!!!
Лек ден на вас!!!  Hug

# 260
  • Мнения: 421
О,докато не съм забравила... момичет можете ли да ми кажете къде в Софияя продават хубаво и не ужасно скъпо спално бельо? Ще бъда благодарна!

        Ам...Мерги е станала много наблюдателна по време на бременността си явно Simple Smile аз така съм изглупяла  ooooh!  Наистина Теди тая сутрин не ни сервира кафе   Laughing  bouquet

# 261
  • София
  • Мнения: 2 437
Добро утро и от мен!
Хайде да започнем с клизмите  Laughing
Спокойно, бре, жени...и мен ме бяха нашашкали, а не е нищо особено. Пъхат едно тъъъничко маркуче в д-то и ти трябва да кажеш до кога можеш да стискаш. Ставаш и тичаш в тоалетната, където след малко е екшъна. Нищо особено...вирусите ги карам доста по-зле Laughing За мен това май е най-поносимата процедура...по-гадно е катетъра, упойката и бръсненето. Поне при мен бръсната-небръсната тя т еминава за по-сигурно (заради операцията, предполагам).
Не вярвам да ви пуснат без клизма  Rolling Eyes

Пумпалче, радвам се, че около вас всичко се е оправило. Голямо сладурче е  Hug

Мерги, повечето лекари след 8.30, та до обяд не си вдигат телефоните, защото оперират. Поне моят е така. Но ако не е така, замисли се, дали да раждаш при него Rolling Eyes

А пък аз за какво да пиша...не знам. Нищо ново и интересно. Не спя м/у 2 и 4ч, та сега ми е едно криво.
Сутринта тука една кака ме ядоса, ама то от недоспиване сигурно...може ли да ми каже, че изобщо не съм напълняла? Била съм само на корем, колко бързо съм щяла да се възстановя и т.н.  бла-бла. Ми, та аз съм 30кг отгоре, голяма, дебела, като балон, краката, ръцете, лицето- всичко е подуто...Обиди ме. Предпочитам да ми кажат (както снощи една комшийка) "ауу..колко си станала огромнааа", отколкото обратното. Така излиза, че съм си един балон по принцип..а не е така.

# 262
  • София
  • Мнения: 614
Дианче, благодаря за инфото Simple Smile Както винаги си много изчерпателна. Абе и аз така си мисля, то там ще си покажем така или иначе цялата анатомия, пък за едно маркуче в д-то да се притесняваме, няма смисъл наистина. Ама човешко е да се притесняваме мъничко все пак, особено тези, на които ще ни е за първи път.  Hug

# 263
  • Мнения: 421
Сложих си снимка на корема в албума...да кажете дали е пораснал адекватно  newsm78 

И мен ме е шубе от тая клизма смотана... ама минава и се забравя!  Grinning

Момичета,вече искам да ви се извиня за тъпата параноя,която ме е обхаванал.Сигурно е дразнещо,защото аз самата се изнервям на себе си  Close НИКОГА не съм била такава,направо не знам какво ми става,дано да ми мине след като родя,защото ще се гръмна сама  #2gunfire 

# 264
  • София
  • Мнения: 2 437
Моля да ме извините, ако съм била много натурална...ама е за да ви убедя, че не е толкова гадно  Blush
То аз се притеснявам, та какво остава, ако е за първи път  Mr. Green
И мен започна да ме тресе шубето...признавам си. Хем знам какво е, ама с моята богата фантазия ми е много трудно да се успокоя.

# 265
  • София
  • Мнения: 3 679
Diana_T не и се връзвай на тази кака, и на мен все се намира някой да ми каже, че хич не съм напълняла, а съм качила повече от 20 кг - сега не смея дори да се кача на кантара за последни данни  Simple Smile
Мен не ме естрах от клизмата, просто като знам, че хич не мога да стискам да не направя някоя бела от магарето до тоалетната  Sick Sick Sick това ме притеснява.
Уф и тая акушерка няма ил да ми звънне вече...не мога да си намеря место в нас.

# 266
  • Мнения: 560
Добро утро и от мен след 2 дни скатаване по леглата.
Ще ви почна отзад напред.

Пумпалче,бебочето е толкова сладко,че съм се блещила в него поне 10 мин.Малеее,скоро и ние ще гушкаме такива вързопчета. newsm51
Мими,дано бързо минат остатъка от дните в борницата и да си се прибирате с бебока-вкъщи сигурно ще ти е по-спокойно.
Галакси,вилата е един разкош-гледах и се размечтах и аз за другото лято,когато ще заведа моето бебонче,живот и здраве на нашата вила.

Честито на всички,които са си взели изпитите-майки-героини.Направо не мога да си представя как смогвате с тумбаците да ходите и да се занимавате.

Аз изкарах неделята в лежане по нареждане на доктора ми.
В събота чистихме основно нашата стая и вечерта имахме гости до късно.Не знам от това ли,от какво ли,но през нощта се събудих с много неприятна и постоянна болка ниско долу вдясно.По някое време съм заспала,но се събудих в същото състояние.Обадих се на доктора,той разпита и като чу,че съм още в 36-та седмица,само рече "Рано ти е да раждаш" и ми каза да пия някакви магнезиеви хапчета+ношпа.И лежане яко.Та така.Малко се притесних.
На всичкото отгоре проблемите със зъбите ми продължават с пълна сила.Миналата седмица зъболекарката ми отвори и лекува двата зъба,които ме боляха и днес трябваше да ги пломбира.Да,ама не.В събота намерих някакъв тъп дъвчащ бонбон и с него си свалих една коронка,заедно с пломбата и винта под нея.Зейна кратер.После заръфах някаква ореховка и с нея счупех единия от отворените зъби. smile3511

# 267
  • София
  • Мнения: 3 679
Тамън си пуснах постинга и ми звънна - утре сутрин с багажчето в 8, 8 и 15 да ходя в болницата - леле, изтръпнах.

# 268
  • Мнения: 24
Добро утро и от мен!
На мамите, които им предстои срещата с бебетата ви пожелавам леко, бързо и безпроблемно виждане с малките муцунки. smile3541 Да знаете, че искам да съм на ваше място - просто нямам търпение. Преживяла съм го - най- хубавото нещо в моя живот thumbsup
 За клизмата мога да кажа, че въобще не е страшна, неприятна или друго подобно усещане, защото в точно този момент просто си мислиш за всичко друго, но не и за това. За болките и неспането......................... уфффффф. Как ми се ще да приключва.
И мъничко да ви се похваля --от днес и аз влизам в 9 месец, така че групата се увеличава....... и мъничко съм по спокойна. И да тръгне бебо..................... да се ражда..................няма да го спирам hahaha Е, притеснявам се разбира се. Ако кажа обратното ще ви излъжа  bouquet

# 269
  • Мнения: 810
Благодаря ви за комплиментите Simple Smile

Да ви кажа моя опит с екстрите, докато помпам мляко в 1ч сутринта  Tired

Аз до клизма не стигнах. Тук не правят, питах няколко пъти и все ми казваха да не се притеснявам за глупости  Shocked. Бях решила да си взема от магазина и сама да си направя като дойде времето, но нямаше време  Laughing Е, нищо, не стана авария! Въпреки че с епидурала въобще не знаех къде напъвам и какво става там долу.

Същото с бръсненето. Аз се бръснах сама, тук не бръснат. Струва ми се доста гнусно как ще се появиш с шубраци  Laughing

Катетърът е неприятен, но се трае. Слагаха ми го като ми слагаха магнезии, докато лежах в болницата. Но с епидуралната не се усеща като го слагат.


Общи условия

Активация на акаунт