Режим на Пиер Дюкан - 35 част

  • 17 351
  • 605
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 890
Дези, я му фрасни едно, да видиш колко весело ще ти стане. Joy
Мише, задължително ще се видим.  Hug
Аз сега изчезвам за малко, да не плачете Joy. Утре пак съм на линия, че вечер знаете как е.
Пети  Hug
Целувки и прегръдки на всички. Hug Hug  love001  love001

# 61
  • Мнения: 2 331
Така е. Палачинка закусих, а сега е пържолка Simple Smile)

Уууууууу,пък,че си!Съблазняваш ме нарочно, нали?!?!
Ама в понеделник ще видиш ти!

# 62
  • София
  • Мнения: 2 245
Фоли, приятен ден!  Hug  bouquet Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 1 241
Фоли, чао Heart Eyes
Дези, пусни си някаква много хубава музика и влез си вземи едно душче, няма нещо да  ми помага повече от водата, кагато ми е подтиснато настроението Heart Eyes Hug

# 64
  • Мнения: 556
фоли,чао.до скоро Hug
били,какво стана с хлебчето.получи ли се най-после. Hug
айс,чудесна идея.само докато си се представих под душа и ми стана някак по-леко.
гледали ли сте документалният филм за вълшебните свойства на водата.наистина има нещо вярно

# 65
  • Мнения: 1 241
Тиси, къде си?  Защо не се включваш? Какво се случва с теб?

и Бо ми се губи


гледали ли сте документалният филм за вълшебните свойства на водата.наистина има нещо вярно
знам че течащата по теб вода увлича негативната енергия и лошите мисли, и със сигурност ще ти олекне Hug

# 66
  • Мнения: 3 202
Бачи, от виното ще е.  newsm78
и неща. babydust7
Thinking Сигурно ми е малко моето. То организма сам си вика-Искам-искам, ама аз... Joy Joy

# 67
  • Мнения: 3 202
Айсче:)) Няма Тиси има Азсъм Simple Smile)) Wink

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 418
Здравейте и от мен  Hug
Честито на всички, които имат поводи за празнуване - я килце надолу, я рожденници или нови попълнения в семействата   bouquet
И аз снощи си правих хляба от трици   chef, ама то било разкошития  newsm10. Може да трябва да се яде по-малко, но си струва - особено за хора, които си обичат хлебчето smile3521.
И все се каня да ви питам  newsm78- имам спомен за едно момиче, което щеше да е булка (ходеше на проби за рокля), може и да се бъркам, но какво стана с него, някой ще ми опресни ли паметта  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 3 360
Ама сте скорострелки ShockedКога 4стр.изписахте -мамма мия Laughing
Чувам за винце хортувате нещо?А newsm78Как искам и аз,ама няма и няма.Кат' съм се заинатила-ни винце ,ни бира ,ни  нищо Naughty!Ще слабея и туй то hahaha
Дези-как си?Виж хумора на Бачи колко е заразен Hug
  bouquetна всички  bouquet

# 70
  • Мнения: 980
Кво става банда ????  Hug
Снощи бях на фитнес и съм много доволна от себе си !!! Очаквам и тъпия кантар да се въодушеви щот ще лети от шестия етаж!  Joy  Joy

# 71
  • Мнения: 745
BlackSnake браво на теб. Аз пък съм толкова мързелива Embarassedсамо си мисля за фитнес или гимнастика, ама с мисленето си оставам Wink

# 72
  • Мнения: 556
тути,и ти дойде Hug
за винце,да,ама сигур ще пропусна,че без това ги свалям грам по грам...
вече съм по-добре.детенце се събуди,опитва се малко и слънчице да изпече  bouquet
хихи,ели,и аз спортувам само на ум. Laughing

# 73
  • Мнения: 3 360
Блеки все забравям да ти кажа колко ми харесва подписа ти. HugА кантара го пожали-ще се смили над теб,да знаеш Laughing
Савова,щом и ти казваш че е хубав и аз вече ще го направя тоя хляб.А за булка -не се сещам newsm78
А четохте ли за лененото семе?Има тема в Красива мама-я погледнете   и да обсъдим тук Thinking

# 74
  • Мнения: 980
Елена, умирах от срам...как ще вляза ..мислех си, че всички са перфектни там, разни стройни девойки..и нали аз прасето и аз там...но беше просто супер. Един готин инструктор показа къде по колко да тренираме..и днес съм с една стабилна мускулна треска , но щастлива  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт