Режим на Пиер Дюкан - 35 част

  • 17 372
  • 605
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 959
здравейте и от мен, бях на този режим от февруари до юни, резултата беше невероятен от 60 кг станах 52 (целта ми беше 50), но от юни до август бях в чужбина и на море и съответно режима се провали, но въпреки всичко несъм се ограничавала много в изкушенията и си върнах само 4 кг, т е сега съм 56 кг, което е супер  Simple Smile , но от понеделник пак съм на този режим защото искам да си посигна целта (50 кг), така че ме бройте и мен
вещи - моля те и мен да ме запишеш в списъка сега съм 56 кг - цел 50 кг  Hug

# 76
  • Мнения: 1 241
Айсче:)) Няма Тиси има Азсъм Simple Smile)) Wink
а?пак ли не съм чела внимателно? newsm78
И все се каня да ви питам  newsm78- имам спомен за едно момиче, което щеше да е булка (ходеше на проби за рокля), може и да се бъркам, но какво стана с него, някой ще ми опресни ли паметта  Mr. Green
Крисси беше, тя май не е влизала скоро в Дюканската тема, сигурно е на друг режим или е на меден месец Mr. Green

аз хляб не съм яла от години и не ми и липсва, но помня че зимата правих веднъж от овесени ядки, защото само това имахме в къщи, с яйце и прясно мляко и набухвател, даже и подправки разни и беше много вкусно

Вещииии,идвай, всички за пиене говорят #2gunfire

аз и не пия, леле много съм смотана Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 1 241
здравейте и от мен, бях на този режим от февруари до юни, резултата беше невероятен от 60 кг станах 52 (целта ми беше 50), но от юни до август бях в чужбина и на море и съответно режима се провали, но въпреки всичко несъм се ограничавала много в изкушенията и си върнах само 4 кг, т е сега съм 56 кг, което е супер  Simple Smile , но от понеделник пак съм на този режим защото искам да си посигна целта (50 кг), така че ме бройте и мен
вещи - моля те и мен да ме запишеш в списъка сега съм 56 кг - цел 50 кг  Hug
Адаш, добре дошла Laughing

# 78
  • Мнения: 980
Кри нещо не се е появявала и ми залипсва ...  newsm78
На  " седянка " ще да е пак... Thinking

# 79
  • Мнения: 3 360
ice -привет LaughingДобре дошла в отбора  Peace
Айсче,май скоро  повод имаш,а Heart EyesЩе черпиииш newsm53

# 80
  • Мнения: 3 202
Савова:)) Булката вече сигурно е на меден месец Simple Smile)

# 81
  • Мнения: 556
Кри нещо не се е появявала и ми залипсва ...  newsm78
На  " седянка " ще да е пак... Thinking

детенцето на кри има днес чрд и вероятно за това

ice,добре дошла в дюканските редици.
icecream,ти си си айсче,за да не ви бъркаме  bouquet

# 82
  • Мнения: 332
Кво става банда ????  Hug
Снощи бях на фитнес и съм много доволна от себе си !!! Очаквам и тъпия кантар да се въодушеви щот ще лети от шестия етаж!  Joy  Joy

еее,разсмя ме искренно Joy
dezire_s:пак благодаря за куража

# 83
  • Мнения: 3 360
Дези,май вчера беше рожденничка дъщеричката на Кри.А днес-верно-сигурно е "на седенка" Laughing

# 84
  • Мнения: 1 241
Айсче,май скоро  повод имаш,а Heart EyesЩе черпиииш newsm53
ще почерпя, що да не почерпя Wink 1dating luvbed
[ icecream,ти си си айсче,за да не ви бъркаме  bouquet
става smile3521

# 85
  • Варна
  • Мнения: 1 425
Айсче  Hug
Знаех си , че не съм изкукала толкова, ама очаквах да се похвали  newsm78. Искам и снимчици да гледам  Laughing. Аз булка няма да се видя, но обичам да гледам булки  hahaha (то излязох и вояйор  Joy Joy Joy)

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 310
Най-после и аз да се запиша в новата тема- кантара ми днес и той като учителите протестира и не ми дава очаквания резултат,  но днес ще водим преговори пък да видим smile3515

# 87
  • Мнения: 980
Кри, да ти е живо и здраво детенце!!! ( нещо май съм пропуснала , ама пусто много бач..)



И за теб !!

# 88
  • Мнения: 556
Дези,май вчера беше рожденничка дъщеричката на Кри.А днес-верно-сигурно е "на седенка" Laughing
може и аз да съм се объркала,но сутринта всички момичета се изредиха да й честитят ...за това newsm78

мики,насреща съм!!!

# 89
  • Мнения: 2 180
По повод на фитнеса ми се уби всякакво желание...
Моя мил тренира в залата на ТИМ и като казах, че искам да ходя и аз, ми отговори,че там има само елитни силиконки и бла-бла /с 2 думи не е за мен/.  Rolling Eyes Пък може да си е завъртял някоя и да не иска да съм наоколо.  Thinking
Пфу, и на мен ми е смотано днес и само простотии мисля /не че не може и да е факт/. Както и да е, не ми пука-няма верни мъже, това трябва да е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт