~:~ 41 ~ Арабски делници ~:~

  • 19 529
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добре дошла и от мен Евелина !
Настанявай се и пиши редовно !
Да ти е жив и здрав малкия Адам - целувам го по сладката муцунка !
Палав ли е , ти ли си го гледаш или ходи на ясла ?
Разкажи ни как се чувствате в Пловдив след Америка -
повечето мечтаят за там , а вие сте си дошли - интересно !

Мерси Миленка - невероятен вентролог , а и скеча е много смешен , не всичко си преведох , но разбрах майтапа .

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 21:33 от Другарче

# 271
  • Мнения: 3 804
миленка а манел къде из4езна

# 272
  • Мнения: 1 728
Евелина добра дошла  Hug Много е сладко детенцето ти!

Миле голям смях, мерси за сподели  клипчето Joy

Дани, големи са калпазанки твоите, да са ти живи и здрави, но и ти не се спираш гледам все нещо шеташ. Аз съм добре иначе, изключая студа който хич не ми понася и ужасния трафик и транспорт в София, вчера чаках един автобус 1 час и 20 мин  Sick, а се прибрах от работа за 2 часа и 15-20 минути  Shocked, май вече Софийския трафик много успешно конкурира Дубайския, че и го задминава  Confused

# 273
  • Мнения: 145
Аз пак съм тук ...
Другарче, нещо много набързо наминаваш тия дни и ще се караме. Друг път какви хубави постинги пускаш - забавни, пълни с настроение, а сега нещо ... Thinking
На мен пак ми е лошо. Не мога да разбера какво ми става - днес почти нищо не съм хапнала, но ако хапна сладко - прилошава ми, със соленото - същата работа. Едва ли е бременност - избила съм в пъпки като пред М, а и нещо много странно е това гадене. Няколко дни си бях наред, сега пак така.  Sick
Ще ида да хапна малко кисело мляко - дано ми разкара

# 274
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
добре дошла на  евелина и адам ! много се радвам да видя нови хора!  bouquet bowuu
аз си смених малко визията, подстрижка, но колко се 4удех къде да го свърша това!  #Crazy newsm78 адам  е голям сладур!имам едно бебе ,новородено ,4акам да си дойде след 40 ден ,и той е адам(едем)
миленке, пак мерси за материалите, 4акам линда да се завърне ,4е да видим с  нея какво ще коментира!
аз нещо не мога да видя клип4ето, но ако ми дадете  заглавието , ще го търся по име! Hug
вили, дани2, 4естито ви кметове! дано служат на хората, не на джоба си! Peace

# 275
  • Мнения: 2 804
Ей  ме на отново тук !
НЕ мога се разделя с вас .
Добре дошла на мама Евелина и малкото и момченце Адам !  bouquet Hug
Ами да си призная бая щури са ми момите та бая тичане ще имам като се роди и третото ни дете .
За сега удържам фронта .
Ани , хич не се учудвам за София , миналата година видях какъв ад беше докато стигнехме от центъра до кооперативния в Люлин .
Преди да дойда тук нашите живееха до централна пожарна на Раковска , по точно на ул. Екзарх Йосиф .
А аз работех на Женския пазар , та не ми се е налагало изобщо да ползвам транспорт .
След като се омъжих само около година ползвах трамвай от Графа до пазара , но те са на често и не съм имала главоболия освен от тъпканицата вътре .
Тук само в натоварените часове е ад по публичния транспорт и аз избягвам тогава да се предвижвам , защото съм много обемиста с количката и ми е проблем да вляза в автобуса спокойно .

# 276
  • Мнения: 914
Бягам да пребирам каките от карате

Привет на Мама   Ева   и Адам   bouquet  bouquet
 
Обожавам палестина Имала съм много познати но незнам къде са сега за съжаление

Дтти  пиши ми на лични колко грама на ден и какви часове

Дани провели ли линка за полетити   newsm78

Марси  винаги  ще се старая да помагам

На всички    bouquet

# 277
  • Мнения: 2 804
Свеър , за кой линк става въпрос ? newsm78

# 278
  • Мнения: 914
Дани виж на 13 страница ти писах за едни нови полети от Милано  до Казабланка 

Сега ще вечеряме и ще се приспиваме  После може пак да надникна
Ох вчера ми сложи зъболекаря пак лекарство и го затвори  току що установих че пак ми са се подули корените   Rolling Eyes  Май без зъби ще оставам  Whistling

Миленче защо не можеш ли да върнеш на куклата гърдата да си суче Мисля че това изцеждане до добро няма да те доведе Аз като ги слагах до мен в леглото и изваждам зезата до сутринта хич и не ги усещах кога сучат  Така до 2 годишни  Само дето Малкия не му се сучеше от 4 мес ама той бил болен ама кой да познае  Tired

Дани 2  ако пак ти прилошава    значи нещо не както обикновенно Аз и при четерите бременности все различно ми беше   А и то скоро ще се разбере 

Другарче  вече скучая за теб когато шефа  е в гаража свиркай

Манел  къде сте    newsm78  bouquet

# 279
  • Мнения: 2 804
Свеър , Милано е много далеч от нас !
Пък и аз мразя самолети .
Ние пътуваме до Генуа , и от там с кораб до Мароко .
Иначе от Рим , има самолетни билети по 50 еуро еднопосочни .

# 280
  • Мнения: 48
Благодаря ви момичета за топлото посрещане   bouquet всички сте много гостоприемни Hug
Вашите дечица,които виждам от снимките са също много сладки ,дано и да ви слушкат Party

Миленка,как да я караме в Пловдив,горе долу добре,не минава и ден без да се ядосам за дребни неща и винаги сравнявам как е в Америка и как тука в България,и за жалост не виждам че нещата скоро ще се оправят #Cussing out...хубавото е,че имам избор и стегне ли ме шапката пак ще поемем нанякаде Simple Smile,но за сега стискам зъби заради работата ни тука.В Америка с тия дипломи от БГ направо за никъде не си Whistling....е,има много работи които можеш да работиш ,ама някак втора ръка човек...

Другарче,за сега си го гледам Адам сама,слушка,не ходи на ясла ,,но не ми се е да го дам,направо за детска градина здраве и живот Peace...имал е две операции на бъбреците във 2ри и 3ти месец и трябва да се пази от инфекции доколкото може,но сега да чукам на дърво е добре ,без последствия Peace Peaceдобре че разбрахме за проблема като беше толкова малък Praynig

това е от мен,още веднъж благодаря за хубавите думи  bouquet

лека вечер Wink

# 281
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Добре съм момичета , имам си настроение , нещо музата ме е напуснала затуй съм по-кратка .
Еви , дано ти е ОК душичката , определено ще има за какво да си поговорите със Свеар .
Никой нищо не казва за заглавието на новата тема - ах , мързеланки мои ненагледни - ще го изпраскам каквото ме осени вдъхновението ...
Добре напредваме днес , мислех утре сутринта да пускам , ама май ще да е още тази вечер - ще видя , не бързам да си лягам - човърка ме нещо и не ми се спи , ама не мога да ви споделя тук - събитието е като студио Х и май е за Бонбончето .... и това ще го оставя за по нататък ...

Тук съм , ще отскоча до готварския - голяма слабост ми е Simple Smile

А къде е Любиту - не е писала от памтивека - аааа Любееее не може така , знаеш колко неизвинени ти се събраха ...ще се изключваме Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 282
  • Мнения: 3 804
ДРУГАР4Е аз за рецепти отска4ам до теб/спестявам си ровенето,а и твоите винаги са вкусни  chef/
за заглавието и аз не се сещам ,каквото и да сложиш там сме bowuu
ДАНИ 2 отиди на гастроентеролог-дано да не е нещо сериозно,на мен рефлукса ми така запо4на

# 283
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
ДРУГАР4Е аз за рецепти отска4ам до теб/спестявам си ровенето,а и твоите винаги са вкусни  chef/

мамина златна хитрушка.... Wink Laughing Laughing Laughing

Усещам пристъп на доспиване - докато не ме налегне тотално ще пускам новата ...ей , сегичка ..

# 284
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Заповядайте да продължим приказката  заедно  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238845.msg5482917#msg5482917

Общи условия

Активация на акаунт