Режим на Пиер Дюкан - 40 част

  • 22 843
  • 592
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 556
Добро утро и от мен.Гледам Вещи вече е почерпала,но аз обещах снощи кафе,така че,почерпете се и от моето



Лек ден на всички

# 466
  • Мнения: 601
 2 дни на ударен - 1 килограм. Party
варненки окъде си купувате овесените трици?че вече Shocked Shocked Shockedс WC -то
Весел и хубав ден на всички ДЮКАНКИ

# 467
  • Мнения: 456
Добро утро момичета! Албумчето няма грешка, всички изглеждате мнооого добре! Вчера понаобиколихме майка ми и баща ми и си взех кантарчето. Правихме ремонт и го бях занесла с друг някакъв багаж. А и от две години да се тегля не обичам - все много ме показва Wink Както и да е събрах смелост и се притеглих и само дето не паднах от кантара  55 кг. Лятото се бях теглила на работата и ме показа 61,2, а моето кантарче под 58 не е падало от доста време. Лятото веднъж се бях качила на него и бях 59. Хем вчера вечерта така прегладнях и както нямаше да ям повече изгълтах една консерва риба тон режимна, че и извара. Направо преядох. Режимът е супер! Гладна досега не съм оставала.

# 468
  • Мнения: 853
Добро утро и от мен
Успешен П и ПЗ на всички Hug

# 469
  • Мнения: 556
бубанка,честито ти минусче.Трици има в Пикадили център,ама като ходиш да не ги изкупиш всичките Wink
на мен и те обаче не ми помагат за 00

# 470
  • Мнения: 456
2 дни на ударен - 1 килограм. Party
варненки окъде си купувате овесените трици?че вече Shocked Shocked Shockedс WC -то
Весел и хубав ден на всички ДЮКАНКИ
И аз никъде не можах да намеря, а днес положението и при мен е сериозно.  ooooh!

# 471
  • Мнения: 456
бубанка,честито ти минусче.Трици има в Пикадили център,ама като ходиш да не ги изкупиш всичките Wink
на мен и те обаче не ми помагат за 00

Вчера бях там, но не можах да ги намеря. Къде ли съм бляла? Сума време ги търсих.

# 472
  • Мнения: 478
Добро утро момичета Laughing
Вещи чудесен албум си спретнала  bouquet  bouquet  bouquetМного стимулиращо действа Laughing

# 473
  • Мнения: 3 360
Добро утро!Кафенцата са чудесни-благодаря Grinning
Калиакра и с трици пак имам  WCпроблем EmbarassedВ ПЗ дните е по-добре,но в П-дните.. Close....И честито намаление PeaceМилена,Бубанка-браво и на вас за сваленото килце Hug

# 474
  • Мнения: 853
бубанка,честито ти минусче.Трици има в Пикадили център,ама като ходиш да не ги изкупиш всичките Wink
на мен и те обаче не ми помагат за 00
И на мен не ми действат нито триците,нито лена,но ви хапвам защото ми харесват PeaceПроблема с 00 го решавам като пия разни разхлабващи чайчета.
Честито на всички с намаления  bouquet
Добре дошла на Vesigh
Довечера ако успея и аз ще пусна снимки на 58кг и 54 кг

# 475
  • Мнения: 478

И на мен не ми действат нито триците,нито лена,но ви хапвам защото ми харесват PeaceПроблема с 00 го решавам като пия разни разхлабващи чайчета.

Явно този проблем е общ SadА ти какви чайчета пиеш  bouquet

# 476
  • Мнения: 469
Добро утро милички!
Благодаря за хубавите кафета.
aboea, бубанка - честити ви минусчета. Пожелавам ги на всички нас днес!
Вещи, неправилно съм се изразила късно вечерта, исках да кажа, че принцесата ти е много щастлива,че тя е най-малкото човеченце вкъщи - друго си е да имаш батковци, зная го от личен опит, макар че имах само един.
Добре дошли на всички нови дюканки. При нас е много по-хубаво, отколкото в пълна промяна при Гала, тук нищо не те боли, не страдаш а все по-хубав ставаш.
Аз за съжаления трябвада изчезвам, т.к. имало повреда и ще ни спират тока.
Приятен ден на всички!

# 477
  • Мнения: 2 331
Добро утро!Гледам много кафета, много нещо тази сутрин, но мен така ме боли глава, че ви черпя пак с още едно!Дано с тази доза вече нямам болка!Хубав и усмихнат ден на всички!Добре дошли на новоприсъединилите се към нас!

# 478
  • Мнения: 853

И на мен не ми действат нито триците,нито лена,но ви хапвам защото ми харесват PeaceПроблема с 00 го решавам като пия разни разхлабващи чайчета.

Явно този проблем е общ SadА ти какви чайчета пиеш  bouquet
зелен чай(от него малко ми се  Sick ама действа),инхуа или оолонг Hug

# 479
  • Мнения: 129
мацки,добро утро и от мен!  love001
мерси за кафенцата.aboea,бубанка честити минусчета.
аз нещо много задържам вода и май нямам свалено.може ли да е от това,че съм ПМЦ newsm12

Общи условия

Активация на акаунт