Режим на Пиер Дюкан - 40 част

  • 22 811
  • 592
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 202
 wavey Добро утро и от мен Simple Smile

# 481
  • Мнения: 123
Добро утро , момичета, страхотни сте , направо ми давате невероятен стимул да не се отказвам, всъщност вече свикнах с режима, албумът на Вещи е страхотен, аз мога да се похваля с още едно свалено килограмче, та станаха 5 от 15,10,, доволна съм, но като ви гледм вас, направо сте сторили чудеса,
Добре дошли на всички нови момичета,
Слънчев ден Hug

# 482
  • Мнения: 3 202
Колажчето на Дори е станало много добре и ефекта се вижда веднага. Не е зле и другите снимки да обобщим така.

# 483
  • Мнения: 853
Pupa поздравления за намалението,страхотни постижения за такъв период от време  bouquet

# 484
  • Мнения: 3 372
Добро утро Hug
Започнах деня с кафе без захар Peace За през деня, защото съм на работа съм си приготвила 2 кисели млека и 4 варени яйца, нарязани на ситно. Мисля да си ги смеся с млякото Peace За вечеря незнам, каквото има, ще го мисля на място Peace
Стартирам с 66кг, а целта ми за сега е 60кг., пък после може и 58 кг като най-крайна Peace От 3 дни правя коремни преси и други упражнения и сега не мога да мръдна Tired мускулна треска имам
Лек и отслабващ ден на всички  bouquet

# 485
  • в семейството
  • Мнения: 404
Добро утро, момичета! 

Вещи, поздравления за идеята newsm51
Аз като поотслабна малко(за да може да се направи разлика) ще се включа в албума.
Всички Дюканки изглеждате  СУПЕР в новото си амплоа   smile3521
Благодаря за кафенцата!  Peace
Аз да се похваля, след като приключих 5П дни кантара показва -1,5 кг  Laughing . Ама пък как беше замръзнал на 5ПЗ  Twisted Evil . А бе тъпрпение му е майката . И най-вече, че всички тука се подкрепяме и се следим  newsm08   

# 486
  • Мнения: 3 360
Хей,Бачи,къде се губиш HugИ Фоли не се е мяркала скоро май?Пупа-чудесен резултат bowuuИ как човек да не е оптимист,а? GrinningНасиди-споко и аз съм така/от ПМЦ е Confused/След няколко дена наведжъж ще се стопи това килограмче Hug

# 487
  • Мнения: 478

И на мен не ми действат нито триците,нито лена,но ви хапвам защото ми харесват PeaceПроблема с 00 го решавам като пия разни разхлабващи чайчета.

Явно този проблем е общ SadА ти какви чайчета пиеш  bouquet
зелен чай(от него малко ми се  Sick ама действа),инхуа или оолонг Hug
Сание ли имаш предвид  bouquet
PUPA браво за минусчето  bouquet

# 488
  • Мнения: 129
(Насиди-споко и аз съм така/от ПМЦ е Confused/След няколко дена наведжъж ще се стопи това килограмче Hug)


надявам се  newsm53 , че да не се отчайвам още първите дни.ама хубав момент избрах да започна doh
снимките са ви страхотни момичета smile3501.затова съм при вас.много ме стимулирате newsm68.
едно въпросче към мацките от бургас.от къде си намирате трици?

# 489
  • Мнения: 3 405
пак изтървах теми
Вече съм 59 кг. реших да стигна до 55, че 52 ще съм много слабовата.

# 490
  • Мнения: 115
Добро утро,момичета благодаря ви за топлото приемане във вашата  дружинка.Искам да попитам дали трябва да се спазват закуска,обяд,вечеря без да се пропускат,защото аз нямам много навика да закусвам,и друго може ли без овесени трици,а вместо тях повече зелен чай,или без тях не може.Благодаря ви предварително..Желая на всички много успешен и усмихнат ден  love001

# 491
  • Мнения: 1 025
Искам да ви попитам овесените ядки, които се продават по диетичните магазини и щандове и овесените трици едно и също ли е? В нашата ЕВропа аима овесени и пшеничени ядки, но не съм сигурна дали това ми трбва, моля да ми кажете!Благодаря

# 492
  • Варна
  • Мнения: 2 757
Нямам търпение да се похваля, вече съм 61.
Като гледам, така е тръгнал денят - много минуси! Честито на всички! Какъв кеф, а! Hug

# 493
  • Мнения: 853
Сание ли имаш предвид  bouquet
PUPA браво за минусчето  bouquet
[/quote]
Зелен чай на Липтон,иначе и Санието ми е действало преди,само че като го спра и положението е  Cry
Дори браво,направо медал заслужаваш   bouquet Heart Eyes

# 494
  • Мнения: 853
Искам да ви попитам овесените ядки, които се продават по диетичните магазини и щандове и овесените трици едно и също ли е? В нашата ЕВропа аима овесени и пшеничени ядки, но не съм сигурна дали това ми трбва, моля да ми кажете!Благодаря

Не ,различни са ,ядките са въглехидратни и високо калорични Peace

Общи условия

Активация на акаунт