"Японско чудо" - Равносметка за първата седмица!

  • 5 555
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 512
Преди години ( когато бях активна атлетка и ни теглеха всеки ден ) реших да се подложа на тази диета ( за да смъкна 3 кг). През първата седмица свалях по 800 гр на ден , а през втората по 700 гр . Гарантираше се че 3 години няма да мръднеш от теглото , което си смъкнал. Свалих не 3 а около 10 кг и направо летях на пистата. Тогава имах много силна воля и не се изкушавах от нищо в името на успеха ( дори при майка сладкарка носеща по нещичко у дома).

Сега заявявам най отговорно , че се включвам в отбора по японски диети и ще се старая да не се изкушавам от нищо .

# 16
  • София
  • Мнения: 328
Цитат на: Liorena
о-о-о това е страхотна диета просто.
с нея се сваля страхотно.
супер е! и много лесна за правене. не се гладува......

И аз съм много доволна, но честно казано не съм я нарушавала изобщо, нито с плодове,нито с сол.Количеството на месото си го ограничих до 200гр., но ОПРЕДЕЛЕНО СИ ЗАСЛУЖАВА.А и доколкото знам е важно да се спазва 2 седмици.
Успех!

# 17
  • Мнения: 3 461
Аз я започнах днес ,стартирам от 61,7,ако има резултат след една седмица,ще я продължа,Десет гадни килца имам за свалянем Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 861
Лелеееее, момичета какво става???????????? Shocked
Вместо да свалям аз качвам. Стартирах я на 56.5 , а в момента съм 57. Защо така?????
Днес ми е 4 ден. Спазвам я стриктно...и допълвам с ябълки ама не съм чувала от ябълки да се дебелее...
http://www.tialoto.bg/dieti/menu.php?id=37
Това е самата диета. Вашата такава ли беше???
Направо ми се реве. Толкова мъки за какво???
Още не съм се  отказала ама съм на ръба вече...с този смотан кантар #Puppy dog  Cry

# 19
  • Мнения: 3 461
Диетата ми е същата.Пробвай без ябълки,а може и да е от кантара ти.Може пък след този застой главоломно да започнеш да ги  топиш. Simple Smile  Simple Smile Не се отчайвай толкова бързо.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе как ще караш само на салата и яйца и ще качваш!Кантарът ти не е в ред нещо Confused

# 21
  • Мнения: 3 861
Електронен е и досега е отчитал много точно до грам.
А и сверявам с теглото на детето - така си е ...
Чудя се възможно ли е да е свързано с това, че трябва да ми дойде тези дни??? Thinking
Вече търся всякакви причини #Puppy dog

# 22
  • Мнения: 1 014
И при мен беше така и се отказах.

# 23
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Цитат на: Lilly
Електронен е и досега е отчитал много точно до грам.
А и сверявам с теглото на детето - така си е ...
Чудя се възможно ли е да е свързано с това, че трябва да ми дойде тези дни??? Thinking
Вече търся всякакви причини #Puppy dog

Аз винаги качвам кило-2 преди цикъл. Тогава задържам повече течности, та затова. Може наистина от това да е.
Успех ти желая!

# 24
  • Мнения: 818
Момичета как сте спазвате ли диетата аз умирам от глад а мажат ми само ми се смее Simple Smile
 newsm77

# 25
  • Мнения: 3 861
Цитат на: diorella
Момичета как сте спазвате ли диетата аз умирам от глад а мажат ми само ми се смее Simple Smile
 newsm77


мдааа още държа фронта, но ентусиазма ми никакъв го няма. Дано причината за кошмарните показател да е предстоящия цикъл Praynig
Обаче пък съм упоритаааааа коремът ми стърже, а аз само го обливам с водичка Twisted Evil
Къш проклети сланини - Сама си се настройвам. Много се радвам, че и ти си я започнала - така да се подкепяме  #Milti  #Milti  #Milti взаимно Laughing .
Дано да имаш успех

# 26
  • София
  • Мнения: 18 679
Напълно е възможно да задържаш течности заради цикъла!Не се поддавай на изкушението!После ще смъкнеш много отведнъж newsm10

# 27
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Не отслабнах нито грам с тая диета. Imp  Сега карам само на плодове и зеленчуци, че да видим до къде ще я докарам. Thinking

# 28
  • Мнения: 3 861
Цитат на: nadi_n
Не отслабнах нито грам с тая диета. Imp  Сега карам само на плодове и зеленчуци, че да видим до къде ще я докарам. Thinking


ох дано да не стане така Praynig  Praynig  Praynig

# 29
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
момичета и аз започнах от днес...ама няма да се тегля,Lilly нормално е в началото да не мърда теглото тиако можеш да определиш по дрехите си ще  се окуражиш.Намаляването на теглото и обема на тялото са две различни неща.първо се намаля обема и след това теглото.така че нищо страшно не се е случило.Стискам и ти палци Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт