Леви,десни,към НОЕМВРИ смело крачим,в очакване на нашето юначе!

  • 9 036
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 546
Така е ние с по късните термини ще чакаме и благородно ще завиждаме.
Дита и мен ме слушаха с фуния днес,утре на ехографа ще пусне пак да чуем сърчицето и това е,на слушане на тонове още не съм ходила,предполагам че ако пренося чак тогава ще настоявам за редовно слушане на тонове.А предполагам че в болницата само слушат,защото в нашето ДКЦ нямат такъв апарат.

Аха, благодаря, Краси! Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 672
Хоп и аз Simple Smile

Дита- на мен един път ми записаха тоновете. Иначе ми ги слушат за малко - на същата машинка дето записват тоновете. То гледат колко удъра в минута е - но ако се преноси сигурно ще записват по-често Simple Smile

talyy, следи от белтъка в урината бил нормален за вече напредналите Simple Smile И аз имах малко в петък. В момента в който го видя, Доки ми каза - дай да ти видя оттоците. Но аз пък точно тогава нямах - имам малко и само вечер и то понякога. Не е страшно, но т.к. било предпоставка за албумин, няма да е зле да даваш урина всяка седмица. На мен така ми казаха...Само препредавам Simple Smile

Сладурка, ама вече и обиколниците ли си сложила? Ама че си нетърпеливка Simple Smile

# 17
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте  и от мен  Hug

Гледам, че за запис на тонове си пишете - аз въпреки че съм уж от такъв голям град - такова нещо неми се е случвало. Само с дървена слушалка Naughty

моето бебе не спря да се върти по принцип си беше с ляво предлежание. Вчера беше с дясно - леле ама като не ме е ритало от лявата страна каква болка беше -  ooooh! Снощи умишлено спах на ляво - и резултата ей го- сега пак сме с ляво предлежание - и се кефя на ритничета от дясно. Абе луда работа..... като майка си ..... вечно се двоумя..... Mr. Green И то милото не може да вземе решение как да застане - нече има значение при мене де.

А аз съм в еуфория. Снощи сглобихме кошарката, а току що ми пристигна количката и я разучавам  Crazy Mr. Green Голям кеф - чак ми иде аз да си положа задника и да се возя - егати екстрите  Crazy

Аз се притеснявам малко, че лекаря ми каза че главичката била с 2 седмици назад - дали не избързвам с секциото ама....

А за кошарата да питам - Sayli и Арабела - гледам че сме с еднакви - аз явно не съм разбрала, но ..... няма позиции на матрака - т.е. само решетката се движи - и при вас ли е така или нещо не сме направили както трябва, ама то няма и как - подматрачната рамка е завита за постоянно с болтове.

# 18
  • Мнения: 160
Привет и от нас!
Аз ходих до НОИ,взех си ПИК-а,сега влязох в сайта да видя каква точно информация ще черпя благодарение на него,но пак си ми е мъгла нещо,но няма как нали става въпрос за НОИ.

Моите тонове ги слушат от 33 седмица мисля и то всяка седмица.Ви,това за обиколката на главата,според моя доктор е теория на вероятностите в този етап на бременността,защото трябва да се измери в точно определен разраз на главицата,а сега когато бебчовците са пораснали и слезли надолу няма как да стане точно.Незнам дали съм права,но аз изобщо не обръщам внимание на тези резултати,питам док всичко наред ли е с беба,казва да и точка.Даже сега в събота ехо-то показа,че е 2800 и нещо,но -+500гр,ами как да им вярвам като половин килограм е голямо отклонение.Да се роди живо и здраво бебочето,пък тези размери са за протокола както казва моя доктор.

А сега съм си купила новия брой на 9 месеца и започвам да чета,ако има нещо интересно после ще споделя.До скоро  Grinning

# 19
  • Мнения: 1 100
На мен ми записват тонове на няколко дни. Интересното е, че се записват и контракциите. Има една скала от 0 до 12. На първите записи бях между 0 и 2. Днес вече бях по средата на скалата, а съм имала и няколко съвсем силни контракции, за които докато си седях изобщо не разбрах Shocked Цялата работа за 15 минути, през които бебко трябва да мръдне 5 пъти, ако ли не записът продължава, а нашето диване точно тогава се кротва. Вече съм сигурна, че го прави нарочно, защото всеки път така става. Акушерката трябваше да му пляска с ръце, за да се помръдне  Laughing и това подейства  Joy

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 6
здравейте, дами  Mr. Green и аз само воайорствам тук и не пиша, защото нямам възможност да следя всичко. ама много сте приказливи, бе! Simple Smile
аз пък имам повод да се похваля, че за втори път станах леля Simple Smile Имам си племенница Кристина, родена на 26ти октомври.Със сестра ми се улучихме този път Mr. Greenсамо дето тя е с  месец напред. Ама като гледам вече колко мами си имат бебчета, чак нямам търпение да ми дойде реда(въпреки, че тогава се почва с безсънието и грижите). Просто това чакане е изнервящо. Иначе почти нищо не съм приготвила-само малко парцалки напазарувах Embarassed Ааа да, и капарирахме едно легълце в Штъркела, и си избрах комбиниран шкаф  с ваничка и плот за преповиване...Та сега по цял ден кисна в Продавалника и следя обявите..

# 21
  • Мнения: 3 416
На мене тонове само на 2 пъти са ми слушали,един път на апарат и веднъж с фуния Laughingда се надяваме всичко да е ок,а моето диване се протяга все вдясно-една малка подутина изниква там-какво значи това? С какво предлежание е според вас? newsm78
Галка26,наистина щеше да е хубаво да се разписваш по-често-успех и на теб!
Някакви новини от ПростоАз? Настанила ли се е вече?

# 22
  • Мнения: 1 546
На мене тонове само на 2 пъти са ми слушали,един път на апарат и веднъж с фуния Laughingда се надяваме всичко да е ок,а моето диване се протяга все вдясно-една малка подутина изниква там-какво значи това? С какво предлежание е според вас? newsm78

Може да е лакътче или коленце... Thinking Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 324
Привет!
Честито на Диана! Да е жив и здрав малкият мъж и с безгрижно детство!

Valenciq, точно така е - няма нива на подматрачната скара, но решетката се смъква. Аз лично, точно това търсех. Малко неприятно, ако си останала "излъгана", но ще свикнеш  Laughing, няма страшно. Ние за щерката имахме едно от най-старите легла, от наше време още и никога не ми е тежало, че леко съм се навеждала, за да взема детето. Хем там и решетката не падаше, а трябваше или да я махнеш, или да се пресягаш през нея.
И ние днес го сглобихме, досега чистих, че и други ремонтни дейности имаше  Laughing. Аз обаче съм разочарована, че нашата спалня е много малка, мебелите са в друг цвят и така не на място стои това легло. Да не говорим, че за да отворя чекмеджето, също така и едни други шкафове, а и да се чисти от едната страна на спалнята, трябва постоянно да се мести и сигурно ще си надера ламината  Confused Ама няма как, да сме живи и здрави, известно време ще се съобразяваме с тези неудобства. Пък после ще го изместим в детската стая. Само дето ламинат не ми се сменя, дано се окаже по-издържлив, отколкото го мисля  Simple Smile
tuttifrutti , Честита ти племенничка, да е жива и здрава! Междудругото и аз наскоро го открих този Продавалник и се учудих колко хубави неща пускат, че една не малка част и съвсем нови с етикет, на съвсем прилична цена. Но трябва да се следи постоянно явно, иначе няма шанс,  нещо, което си заслужава, да стигне до теб. Успях да се вредя и аз за някои неща все пак  Laughing и съм много доволна.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 6
да, в Продавалника се намират хубави неща и доста по-евтини от пазарните им цени.Аз лично мисля каквото си купувам сега, ако остане в добро състояние, да го пусна там после на половин цена.. ама има време де  Simple Smile
Я, и без това съм се разписала, да ви питам някоя от вас мазала ли се е с Garmastan преди раждането? Доколкото разбирам е добре да се прави като подготовка,та си купих и от 2-3 дена се мажа, но много ме сърби от него.. дали е нормално? newsm78

# 25
  • Мнения: 14
  Мен ме включват на запис всяка седмица като отида на консултация. Но моето бебе точно тогава много , ама много почва да рита. Явно го дразни шума на апарата.    Точно на това нещо се измерват контракциите и без да бъде разписано от доктор че е ДА не пускат да си ходиш в къщи.

# 26
  • Мнения: 33

АА за кошарата да питам - Sayli и Арабела - гледам че сме с еднакви - аз явно не съм разбрала, но ..... няма позиции на матрака - т.е. само решетката се движи - и при вас ли е така или нещо не сме направили както трябва, ама то няма и как - подматрачната рамка е завита за постоянно с болтове.

Valenciq, точно така е - няма нива на подматрачната скара, но решетката се смъква. Аз лично, точно това търсех. Малко неприятно, ако си останала "излъгана", но ще свикнеш  Laughing, няма страшно. Ние за щерката имахме едно от най-старите легла, от наше време още и никога не ми е тежало, че леко съм се навеждала, за да взема детето. Хем там и решетката не падаше, а трябваше или да я махнеш, или да се пресягаш през нея.

Valenciq, да, вярно е това, че не се повдига подматрачната рамка, както е писала и арабела. Но аз като сваля решетката до долу, не е никакъв проблем да вземеш детето безпроблемно или пък да смениш чаршафчетата.

А колкото да ламината на арабела, няма шанс да бъде надраскан само от преместване на легълцето.

# 27
  • Мнения: 324
На мен иначе самото легълце много ми харесва  Heart Eyes, да не останете с грешни впечатления  Laughing
Пък и сигурно с някое друго щеше да е още по-зле, това е едно лекичко  Simple Smile
Валенсия как е матрака? Нашия отстрани пасна точно, само на дължина е малко по къс, но с обиколниците всичко ще се оправи  Peace

# 28
  • Мнения: 1 100
Сега прочетох една реклама "Английски за 3-месечни бебета"  Shocked В Унгария имало 60 такива училища. То бива, бива, ама ... ooooh!
Миналата седмица акушерката ми се оплака, че си търси адвокат, защото съседите й са повдигнали обвинение, че не се грижила добре за кучето си и с това е причинила смъртта му  Shocked Идвала полиция, сега се води следствие ooooh! Направо не мога да повярвам. Мъжът ми също умря от смях hahaha, макар че на акушерката изобщо не й бeше смешно ...

# 29
  • Мнения: 160
Списанието този път не ме увлече така както обикновено.Седя,въртя се на стола,неудобно ми е,а не ми се ляга,ама какво да ми се ляга срам не срам,днес спах до 12 без никакво бодуване нощес.12 часа съм си спала като баронеса,е бях се посхванала малко... Embarassed
Момичета,какво ли става с Маруся,трябваше да е родила вече,нали?

А акъла ми го няма никакъв вече,знам че много се зарадвах на новината за Диана,но не помня дали и честитих,та се рових сега в последните ми публикации и ... честитила съм,лелеееее станах за резил! Embarassed
Струва ми се,че като пия магнезий и беба по-малко ритка,възможно ли е или си въобразявам?
Друг е въпроса,че на последният преглед док вика -"Еее,това бебе не спря да се върти,немога да му хвана кръвотока",а пък аз нищо не усещах,все едно си спи. newsm78

Леле,Канела,ние се оплакваме от липсата на правосъдие,а при вас  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт