Има ли мами за юли 2008?

  • 21 535
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 142
Aelia, поздравления!   bouquet Ще стискаме палци за вторник!
Графиката ти е скрита. Това нарочно ли?
Мерси  Hug Ще си оправя графиката  Embarassed
Ей, събираме се вече   Hug
Аз още не съм ходила на лекар Blush Сигурно другата седмица Wink
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ Heart Eyes
Стискам палци, Кети Simple Smile
Аз съм за края на юни, началото на юли. Днес ще ходя на лекар. Стискайте палци! Wink
Стискам палци и на теб, мириндадими. И да кажеш как е минал прегледа, за да знаем и ние какво да очакваме  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 52
Мили, момичета току що се връщам и веднага сядам да ви пиша Grinning Преди да тръгна за лекаря разгледах снимките /линковете/ от първия пост. И тъй като по мое наблюдение  Wink съм в 5-6 г.с погледнах именно тия. Направиха ми и на мен такива! Терминът ми е на 26.06.07.

# 17
  • Мнения: 142
Браво, мириндадими, честито  Hug  bouquet
А как се чувстваш? Имаш ли симптоми?

# 18
  • София
  • Мнения: 2 884
mirindadimi  Засега само ти си с потвърден термин Wink
Да те записвам ли към нашия регистър или ще се местиш в Юнските мами Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 52
Aelia, имам но леки симптоми. Спи ми се много вечер, хапва ми се, и леко, ама много леко ми се гади. Лекарката каза да продължавам да си пия фолиевата, но чиста а не Центрум Матерна, защото тя изкуствено напомпва бебето. Хайде стискам палци и за вас! Peace

# 20
  • Мнения: 52
ketito, темичката за "мами юни 2008 "май е затворена? а и не съм много наясно с писитата Grinning

# 21
  • Мнения: 142
Мерси, mirindadimi, и при мен все още са леки симптомите.
Приятна събота и неделя на всички Hug  bouquet

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 523
И аз ви чакам от давна да се появите - аз съм юлска от 2007 - ама дребния реши да се появи 2 седмици по-рано Simple Smile.
Пожелавам ви леко бременеене и накрая по едно прекрасно бебче Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 884
mirindadimi  това е Юнската тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=234163.0

Но ако искаш остани при нас  Hug тъкмо ще си първа  Heart Eyes

# 24
  • София
  • Мнения: 2 884
 newsm12 Изглежда си се преместила  Weary Мен пък кой ме би през устата да те питам  Rolling Eyes

julie.k кога ти е термина? щом си 2-ра седмица, може да сме заедно Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 334
julie.k кога ти е термина? щом си 2-ра седмица, може да сме заедно Heart Eyes

Кети, аз пък това не питах Simple Smile Съдейки по калкулатура на bg-mamma, очаквам да е 4-9 юли и може би ще сме заедно Simple Smile Но понеже отидох в частен кабинет, не се занимавахме със сметки - когато си избера наблюдаващ лекар, той ще определи датата.
Впрочем сега се чудя кой всъщност ще е този лекар - дали личната лекарка, някой от най-близката болница (лош вариант, идея си нямам що за хора работят в 22ра поликлиника примерно)? Ще трябва да проуча по-внимателно възможностите. Междувременно стискам палци на всички нас точиците в нас скоро да са запетайки, кръгове и все по-едри и хубави фигурки Hug

# 26
здравейте,аз съм за 1.07 живот и здраве,това ще ми е втора бременност имам момченце на 1г7месеца

# 27
  • София
  • Мнения: 2 884
 didi_mr И аз имам момченце на 1г 7м Heart Eyes Роден е на 30.03.06 Hug

До понеделник ме няма, дано още мами си купят тестчета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

В пон. ще пиша, дано съм отишла на лекар Rolling Eyes, чакам си лекарката Rolling Eyes

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте и от мен!   bouquet

И аз съм от Юлските мами 2007. С нетърпение ви чакахме!  Wink
Желая ви леко бременеене, леко раждане и здрави хубави бебчета!  Hug

# 29
  • София
  • Мнения: 1 244
Хайде и от мен честито на новите Юлски мами! Терминът ми беше 30 юли, нищо че родих на 1 август.  Grinning
Да се съберете много, да си бременеете щастливо заедно, само хубави моменти с тумбаците ви пожелавам, а накрая най-сладките бебета!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт