Ябълков сладкиш с канела и бисквити

  • 129 242
  • 462
  •   1
Отговори
# 30
Шуменски, френски...явно е интернационален. Laughing
Но е много вкусен. Grinning
Ще опитам и с пудинг,както е по твоята рецепта. Grinning
При печенето слагам за малко фолио отгоре(просто слагам лист,не го подгъвам плътно по тавата), за да предпазва от изгаряне на коричката.

# 31
  • Мнения: 180
Ейййй, страхотен сладкиш.
Не обичам много да готвя, но когато вляза в готварския и се вдъхновявам.
Снощи го опекох и много ми хареса. Сложих и карамфил 2-3 счукани зърна и стафиди.
Днес черпя с него за имения ми ден / и още няколко неща пак вдъхновени от форума/.
Свеки много го хареса Mr. Green
Благодаря на Фукла за рецептата и на другите момичета за идеите Hug

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Сеаг съм на диета,ама като свърши ще съм първа писта. Mr. Green

# 33
  • София
  • Мнения: 3 676
Вчера го направих отново,но този път така:
масло,бисквити Закуска- какао,ябълки и банани- шахматно разположени и нарязани на филийки,сместа ми беше с 3 яйца ,чаша и половина захар и чаша и половина брашно.
като се изпече го поръсих с пудра захар и полях с топинг шоколад...
Стана супер,да ама нямам снимки Tired- беше за майка ми и нямах апаратче под ръка- много бързо свърши...Но пак ще го направя,на мъжа ми му стана любим и тогава ще пусна снимки
п.с. като се позапече отдолу повече става много хрупкава коричка- много ми харесва така Peace
 Hug

# 34
  • Мнения: 952
Направих го и преди малко го опитахме- много е хубав,ама нали сме си по сладичкото и го поръсих отгоре с пудра захар
Ще кача снимки по- късно,че нямам ток в апаратчето Crazy
Благодаря за рецептата- бърза и вкусна Hug
Ето го:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=170946&photo=34


видях сладкиша ти със млечния крем с плодовете и бисквитите извинявам се чее извън темата обаче може ли рецептата на този сладкиш  bouquet

# 35
  • Мнения: 256
А дали ще се получи добре, ако заместим брашното с грис?

# 36
  • Мнения: 1 117
Вчера го направих и до днес нищо не остана. Ей това е бързо ,лесно и вкусно WinkМного е благодаря за рецептата Hug

# 37
  • Мнения: 224
И аз ще го пробвам задължително.Изглежда много апетитно.

# 38
  • Мнения: 323
Направих сладкиша,стана много вкусен.  bouquet
Но сместа за тестото ми стана малка като обем,и не можа да покрие 5-те ябълки(средна големина),и те останаха да стърчат малко отгоре.

# 39
  • Мнения: 1 440
Почитателка съм на ябълковите сладкиши, особено със стафиди, канела и карамфил. Наистина карамфилът придава страхотен аромат и вкус, а и допринася за предколедното ми настроение Crazy Ще се пробва още тези дни Peace Фукла,  Hug

# 40
  • Мнения: 256
Мммм  доста е вкусничък  Peace . Аз сложих повечко ябълки. На гости може да се поднесе с топка сладолед  Wink.

# 41
  • Мнения: 2 126
Преди малко го направих и има 2/3 останал сладкиш Embarassed Blush Много сполучлив стана,страшно вкусен.Аз го направих с 3 яйца и всичко друго по рецептата.Следващият ще бъде с малко повече продукти. че като че ли се оказа малко Wink

Мерси за рецептата  bouquet

# 42
  • Мнения: 5 228
Пробвах с подправката за щрудел на Котани, също става много хубаво. Разликата не е кой знае каква, но става по-ароматен.

# 43
  • тук
  • Мнения: 510
аз го пека сега и се надявам да има някой на линия да ми каже - обръщате ли го след като се изпече, защото на снимките ми се струва, че ябълките са отгоре
принципно ми е важно, защото на практика ще се изяде както и да изглежда Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 126
Не се обръща,доколкото знам и когато друг път съм го яла Peace

Общи условия

Активация на акаунт