Хайде докторе кажи ми вече какво ще е АПРИЛското човече!

  • 11 961
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 116
Ясминче, точно заради това че бебока ще е летен се отказах от Роял и минах към комбинирания вариант Принцес  Thinking

# 16
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ясмина, тази количка и на мен ми е симпатична, но се чудя дали е маневрена с тези 2 въртящи се предни гуми?  newsm78 Не знам защо си представям, че всяка тръгва в различна посока.  Crazy

Иначе и аз си мислех, че за пролетно бебе ще е по-удачно да си взема количка, която има пълно легнало положение, без зимен кош.

# 17
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен в новата темичка Simple Smile Както винаги е страхотна, поздравления Simple Smile

Явно не съм единствена.....мен ме болят всички зъби, развалиха ми се два и още не смея да ходя на зъбар Sad може би защото положението не е станало критично още  Embarassed
За плаченето от миналата седмица си плача поне по 5 пъти на ден и аз не знам защо, става ми тъжно за какви ли не глупости и като ревна немога да се спра.. Simple Smile Луда работа Simple Smile
Ще издръжим Simple Smile

# 18
  • Мнения: 2 751
Здравейте момичета Simple Smile

Виждам коментирате количките Simple Smile С Мая бяхме с МагИнгланд Роял.

Точно такава имахме и ние. Нямаше непрохидими терени за нас.  Grinning
Сега освен  Маг Инглънд съм си харесала и тази на Cangaroo.



Само се чудя какво ще го правя зимния кош след като бебето стане на 4 месеца?
И аз искам такава  Peace

# 19
  • Мнения: 371
тази количка наистина е хубава, но колко струва  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 751
Казвайте, който знае пола, да му слагам щъркелче  Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 289
Ох много се надявам утре да мога да ти кажа какъв е пола Simple Smile И дано гащите на щъркела да са розови ....
Утре в 17,30 съм на док и след това ще ви пиша Simple Smile

# 22
  • Мнения: 19
Здравейте и от мен.

надявам се че сте си изкарали уикенда приятно.
 аз съм утре сутрин на лекар и дано да разбера какъв е пола, че нямам търпение.
според мен ще е момиченце, много пъпки са ми избли по лицето.

утре ще пиша

# 23
  • Мнения: 319
и аз май трябва да се запътя към зъболекаря,че един зъб нещо ме нервира #2gunfireчувала съм,че когато костната система на бебето се оформя зъбите на майката може да се поразвалят Thinking

# 24
  • Варна
  • Мнения: 3 245
тази количка наистина е хубава, но колко струва  newsm78
310 лв със зимен кош, 239лв без зимен кош. Виждала съм я на живо и изглежда наистина добре, зимния кош е доста широк и удобен за бебето. Летния вариант не съм го виждала в действие.

# 25
  • варна
  • Мнения: 147
Жабче,дано скоро спреш с повръщането и се наслаждаваш на бременността!
Ven_i,и нашия тати иска пак момиченце,а аз повече момченце.Надявам се до следващия преглед нещо да му порасне между крачетата Simple Smile.За докторката е сигурно момиче.Преди познаха,дано сега се е объркала Simple Smile.Да сме живи и здрави,а пък каквото дойде!

# 26
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Да се включа и аз за количките. Ние сме си избрали модела Pooky на Chipolino. Не зная как да и кача снимки, но на този адрес я има: http://www.chipolino.com/. И в магазин сме я гледали, хубава е и има кошница, която става и за кола. Точно каквото ми трябва, тежка е само 9,5 кг и лесно се сгъва. За сега това ни е единствената сигурна покупка за бебо, но ще изчакам по-нататък с пазаруването.

# 27
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен в новата тема Simple Smile Разглеждах снимките в албума - страхотно е, че голяма част от вас са качили по няколко свои. Аз също добавих 3. Хайде качвайте и снимки с шкембета! Laughing Аз още нямам, но скоро ще се сдобия. Пъпчето ви щръкна ли?

# 28
  • Мнения: 165
Количка Chicco Trio S3 Black Discovery
[61501.22]
 
тази ми харесва страшно много ,но  е доста тежичка  /12,5 кг/а ние сме на третия етаж без асансьор. Комбинирана количка Trio For Me Fuego Chicco 61635
[61635.97]
 
 тази е по лека 9,5кг .,но по не ми хваща окото.
определено ще е чико .още преди да се замисля за второ дете съм се обръщала след тези колички.

# 29
  • Мнения: 167
Здравейте и от мен в новата тема.

Аз днес направих голяма разходка.Ходих до МД да си взема резултата от БХС и той е 1:3127(при възрастов риск 1:807)така че е перфектен.

И аз утре съм на док.,но не знам дали ще има време за УЗ.Аз отивам най -вече за микробиология,пък ако няма много хора ще поискам и ФМ и кръв и урина.

Общи условия

Активация на акаунт