Хайде докторе кажи ми вече какво ще е АПРИЛското човече!

  • 11 963
  • 300
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 410
добро утро.и аз нямам търпение да стане четвъртък да ходя на преглед,радвам се за всички които са видели бебо.аиде до после

# 46
  • Мнения: 200
Поздравления кали наистина си се справила чудесно с темичката   bouquet
И ние на 13.11 сме на преглед и се надяваме да видим пола, тайничко се надявам да е момиче, но усещам че ще е момче. Каквото и да е  нямам търпение да го видя на ехографа как ритка и шава Simple Smile Лек ден момичета. Жабче наистина не си единствена с повръщането всяка сутрин се записвам, май няма да спре скоро моето Simple Smile

# 47
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте!Тайничко благородно завиждам на тези,на които са им казали момченце. Simple SmileДоки вчера каза мома,1-2% остави за момченце.Тати каза,че иска бебе Simple Smile
Другия път ще направим микробиология,че имам някакво течение,сега ми предписа macmiror.Ще пия и магнерич като преди.За витамини и нещо друго каза по-нататък,ако се наложи.
Жабче,дано всичко скоро се нормализира при теб,стискам палци да спре и повръщането!
dana m,добре дошла в отбора!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Привет  Hug
Току що узнах резултата от БХС. Имам нисък риск 1:1865, при нормален за възрастта 1:260. Лекарката каза, че при този резултат "няма причини да ми препоръча амниоцентеза". Ох, отдъхнах си.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 471
Добро утро, момичета.
Жабче, не се притеснявай за течението, всичко ще е наред - една позната имаше обилно течение няколко месеца подред в началото на бременността, чак викаше, че й тече по краката, толкова обилно, но всичко беше ок с бебето. Твоето бебче си е добре, защитено вътре в корема на мама Hug, не се притеснявай!
Моето притеснение пък е, че мнооого рядко усещам някакво мърдане в корема, ако въобще усетя, и почнах да психясвам на тема - добре ли са бебетата и как ще издържа до 14-ти, за да ги видя. Sad Само им говоря да ми ударят по един силен шут, че да разбера, че са добре, ама не слушат Simple Smile

# 50
  • варна
  • Мнения: 147
Браво,Ясмина,страхотна новина!
Slonchetka,не психясвай,ще ги усетиш,няма страшно!Всичко е ок с бебоците,на 14 ще се убедиш сама.

# 51
  • Мнения: 96
добре дошла, dana_m. Стискам ти палци за хубави новини днес Simple Smile А що се отнася до покупки, засега нищо няма да взимаме - малко по-нататък. Не само защото не знаем пол още. Струва ни се рано. На този етап само планираме и се възхищаваме колко малки и сладки неща за бебчета има Joy

# 52
  • Мнения: 4 306
Ей, ама сте калпазанкии!
Жабчето и Слончето да се нареждат в ъгъла ! Embarassed Embarassed. Шегувам се естествено.
Жабче и при мен тече, както ти писах обилно. Но няма нищо обезпокоително.
Пуснала си микробиология, това са нещата които могат да се направят. Ако има нещо - ще го изловите. Нямаш сърбежи и т.н, което е важно.
Дано да се съвземеш от това повръщане, защото много ще те изтощи. Ако се чувстваш слаба, направо отиди пак в болницата да те видят и ако се налага да те приемат. Геройства и мъки в къщи не са нужни. Малкото жабенце трябва да получава необходимите му течности и хранителни вещества.
Слончето, ами нали докторката каза че за първа бременност отчетливо се усещат движенията около 20 та седмица. Всичко им е наред на бебовците. Те вътре си правят купон, докато още им е по-широчко, но не се долавя на повърхността. При мен примерно мога да кажа, че усещам спазми, гъделичкане от вътре, но в никакъв случай не са ритници /поне както аз си ги представям и съм виждала при други жени/. Пък и в този ранен етап, не е трудно да се объркаш с едни други естествени движения на течностите в стомашно-чревния тракт  Wink
Ясмина , чудесна новина!Браво!
tedi_ip , че защо макмирор преди микробиологията? Той е комбиниран препарат срещу гъби и трихомони и ще повлияе на разултата от микробиологията. Нещо ми се струва объркана последователността? Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 96
slonchetka, не се притеснявай - и аз не усещам засега много-много. Успокоявам се с това, че ми е първо бебче, а и от време на време като че ли се обажда  Grinning Но нищо подобно на ритничета...

Ясмина, поздравления за добрия резултат. Аз все още не съм била на БХС и много се притеснявам, че времето си минава, а и искам да видя бебока. Засега съм се спряла на Илиева във Вита, но ми е малко далече. Някой има ли препоръка към наблюдаващ в Токуда?

# 54
  • Мнения: 97
Момичета, мислите ли да кърмите ? Аз- да и то сериозно. Първия път кърмих само 4 месеца и то от незнание ми спря кърмата, ако имаше от къде да прочета тогава някои неща сигурно щях да кърмя повече. Освен това мисля да не захранвам толкова рано, не знам за вас, но на мен сега ми се вижда абсурдно да давам изцеден сок на 2-месечно бебе. Естествено това е мое лично мнение, всяка майка сама си преценява как да си гледа детето и така и трябва да е. Grinning
Дрешки мисля да започна да купувам към януари, за да хвана разпродажбите. Grinning Освен това до тогава би трябвало да е сигурно какъв ще е пола. Не че не се получават изненади и в днешно време, въпреки напредналата техника Joy
Лек ден на всички!

# 55
  • Мнения: 2 751
Калоян го кърмих до 7ми месец.
И това мисля да го кърмя до това време.
Спред мен повече от 7-8 месеца няма файда от кърменето.  Peace

# 56
  • Мнения: 134
Здравеите и от мен!
И аз нищо не усещам, а ми е втора бременност.............най вероятно е заради големия корем. newsm78или просто ще си 4акам 20тата седмица,но.....както доиде.
Поне за сега спрях да повръщам , само когато имам киселини но се опитвам и с тях да се боря пия Талцид. Peace
Ох тая тема за пола.....иска ни се моми4енце , но имаме 4увството и двамата с мъжо 4е нема да ни огрее , въпреки 4е бабите казват 4е като погрознее майката и било женско 4е и взимало красотата А АЗ СЪМ УЖАСНА newsm45 smile3514 smile3511 Bangheadпогрозняла леко казано с първата бременност и ноктите ми бяха станали хубави и косата да не говорим за кожата, а сега появиха се едни пъпки все едно съм у4ени4ка в 8 клас,ноктите ми се делят и 4упят,коста ми се цапа за един два дни абе........УЖАССССССС.
На притесненните няма какво да кажа особенно на Жаб4е защото знам 4е няма да се успокои докато не види резултатите, и все пак спокоино  bouquet
лек и усмихнат ден желая на вси4ки ви newsm51 newsm47 smile3525

# 57
  • Мнения: 134
Ще кърмя докато мога,когато и да е това предишния път ми спря на 5ия месец надявам се сега да имам по дълго време.Няма да ползвам нови методи ще си карам както и със Сашето.Вси4ко ще му давам искам само да под4ертая 4е имам села и от там си взимам продукти в които няма нитрати и затова не мисля да лишавам бебето от сок и домашни пюрета,но както Awake казва всяка сама си гледа детето и си предценява как ще е по добре за него.Моите наблюдения са 4е днешните деца са по болнави отколкото  ние сме били.Но това естествено не е само от храната а и от мръсния въздух и кои знае още колко много при4ини.

# 58
  • Мнения: 269
Здравеите и от мен!
И аз нищо не усещам, а ми е втора бременност.............най вероятно е заради големия корем. newsm78или просто ще си 4акам 20тата седмица,но.....както доиде.
Поне за сега спрях да повръщам , само когато имам киселини но се опитвам и с тях да се боря пия Талцид. Peace
Ох тая тема за пола.....иска ни се моми4енце , но имаме 4увството и двамата с мъжо 4е нема да ни огрее , въпреки 4е бабите казват 4е като погрознее майката и било женско 4е и взимало красотата А АЗ СЪМ УЖАСНА newsm45 smile3514 smile3511 Bangheadпогрозняла леко казано с първата бременност и ноктите ми бяха станали хубави и косата да не говорим за кожата, а сега появиха се едни пъпки все едно съм у4ени4ка в 8 клас,ноктите ми се делят и 4упят,коста ми се цапа за един два дни абе........УЖАССССССС.
На притесненните няма какво да кажа особенно на Жаб4е защото знам 4е няма да се успокои докато не види резултатите, и все пак спокоино  bouquet
лек и усмихнат ден желая на вси4ки ви newsm51 newsm47 smile3525
Това за красотата и аз го бях чувала , но докато бях бременна с дъщеря ми не бях погрозняла въобще и нямах пъпки.Всичко е много специфично.

За пола засега док каза момче. И аз съм на 13.11 на БХМ , така че тогава ще разбера с по-голяма сигурност.

# 59
  • Мнения: 111
Здравейте, мили момичета!   bouquet
Да се отчитаааааааааам:
Моето бебче рита от 16-та седмица. Но се случваше рядко и по мъничко. А от една седмица насам рита постоянно и много силно. От няколко вечери насам дори по цяла нощ го усещам и не заспивам, за да му се радвам.
А сега да се похваля! Смених си лекаря! И сега съм много доволна! А и ми каза пола - ще си имаме СИН!!! Таткото е много, много щастлив! Искаше от сега да започва да черпи... добре че успях да го спра...  Joy hahaha Joy Чакам го довечера да се върне от работа, за да му покажа снимката на малкото пишле  Joy
Много съм щастлива, че вече знам какво е!
kalli, моля те да ми сложиш едно синьо щъркелче за момченце! И ако можеш да добавиш че съм на 24 години от Бургас! И че това ми е първото бебче! Благодаря!   bouquet
Поздрави на всички мами!  baby_neutral

Последна редакция: вт, 06 ное 2007, 12:55 от roska_ps

Общи условия

Активация на акаунт