В БУРГАС отново време настана за Никулден да стягаме тигана (38)

  • 14 921
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ааа, разбрах, без деца ще бъде Rolling Eyes Тогава ще трябва да говоря с половинката Rolling Eyes
Снежи, влизам рядко, защото в неделя ще се женя и ми е доста натопорчено напоследък Crazy Само да мине 2-ри и ще съм по-редовна. Иначе терминът ми е на 08.04. - овне откъдето и да го погледнеш Mr. Green

# 241
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Голди ,честито , всичко най-хубаво  ти пожелавам   bouquet Безоблачен семеен път и най-щастливия сватбен ден !

# 242
  • Мнения: 742
Голди, честито Hug! Да си прекарате страхотно! После може да споделиш някоя снимка, традицията форумска повелява  Grinning

# 243
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Аз съм много прясна в бургаската темичка,да не кажем направо,че днес ви открих!За този купон на мамитата мисля ,че ще е нахално да се появя,без да познавам някой,но за детския купон ще се радвам да присъстваме!Ще следя информацийките да не вземем да пропуснем случката(само да са здрави децата)
Задочни пожелания на всички бременни ,раждащи и родили мамита smile3525

# 244
  • Мнения: 742
Аз съм много прясна в бургаската темичка,да не кажем направо,че днес ви открих!За този купон на мамитата мисля ,че ще е нахално да се появя,без да познавам някой,но за детския купон ще се радвам да присъстваме!Ще следя информацийките да не вземем да пропуснем случката(само да са здрави децата)
Задочни пожелания на всички бременни ,раждащи и родили мамита smile3525

Я стига, изобщо не е нахално, нали целта е точно тази- да се запознаем и да прекараме приятно. Така че - без угризения! Идвай.

Добре дошла. Това не е някаква тайна клика, всеки новодошъл е добре дошъл.

# 245
  • Мнения: 1 280
         Goldie честито и от мен. Малко клиширано ама ти пожелавам дъъъъълъг и щастлив семеен живот /и мъжо много да те слуша  Mr. Green /   bouquet 
         Ох и на мен ми се идва на купона  Rolling Eyes , но ми се струва че няма да мога, ще кажа след седмица, ако може  Embarassed

# 246
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Аз живея точно срещу Чиплаков-къчмата,та ако сте там,може и тайно да ви гледам и само да съжалявам,че вдигам наздравици от разстояние!!!За детския купон ,тук ли да следя или на някоя друга тема? sohappy

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Много благодаря, момичета Hug
И снимки ще пусна, макар че ще приличам по-скоро на огромна снежна топка Mr. Green

# 248
  • Мнения: 252
Добре дошла svra4eto  Hug Hug Hug

# 249
  • Мнения: 995
Привет на новаците!

Момичета да попитам и тук: Ползвали ли сте услугите на фирма за почистване?

# 250
  • Мнения: 2 577
да докладвам за Форса
- основната зала е заета за 15.12, има възможност за винения салон, който е долу и има 20-30 места, а менюто, кухнята и цените са същите
- искат куверт на човек мин. 25лв., като за менюто те си имат примерни, но може и ние да си изберем


Привет на всички нови. Добре дошли   Hug

КатКа - Василка са чистили апартамента ми преди да си взема ключовете и да почваме да се нанасяме. Новата ми дограма и стъклопакета са зверски изподрани целите. Така и не можах да ги видя нови   #Cussing out Още съм бясна.  #2gunfire  #2gunfire  #2gunfire
Ела да ти покажа... имам щори дето хич не ги вдигам заради резките по стъклото - от киломерти си личат, изобщо не преувеличавам. А за PVC- то да не говоря
Пепеляшка са ми чистили офиса на абонамент - какво да ти кажа там зависи от самата жена коята изпратят...
Много ли имаж за чистене. Не е ли по-добре да хванеш една жена  newsm78

# 251
  • Мнения: 82
Привет и от мен!
Голди,много хубава новина!
За почистването и аз не съм доволна от Василка,сега след ремонта викнах едни момчета Краси и Драго и техните хора,ама кво до ви кажа - зависи кой ти чисти.Общо взето не съм много доволна.
А от кухнята на Чиплаков аз съм многооо доволна,поне на мен много ми харесва!

# 252
  • Мнения: 2 577
Аз живея точно срещу Чиплаков-къчмата,та ако сте там,може и тайно да ви гледам и само да съжалявам,че вдигам наздравици от разстояние!!!За детския купон ,тук ли да следя или на някоя друга тема? sohappy

само не ми стана ясно защо тайно ще ни гледаш  newsm78 защо да не вдигнеш лично наздравицата

да, и за детския тук следи  Wink

# 253
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
майтап,бе!нали първо трябва да ви видя отстрани дали сте толкова красиви ,умни,руси и добрички,колкото съм аз напремер smile3503!Ако вземете да се напиете от 1 ракия ще дойда да помагам:))))

# 254
  • Мнения: 2 577
Да докладвам и за Чиплаков
- за Декември задължително с куверт - ракия, овчарска салата, безалкохолно, предястие /панирани хапки, байганети или нещо от сорта/, вечеря /имало 3 варианта: пил.пържола с гарнитура, св.пържола и другото не запомних, ама пак ще питам ако трябва/ чаша вино или бира  и десерт - 26.60лв.
- може се променя, но за същата сума.
- допълнително можело да си вкарваме алкохол, стига да ги предупредим 

Общи условия

Активация на акаунт