В БУРГАС отново време настана за Никулден да стягаме тигана (38)

  • 14 906
  • 295
  •   1
Отговори

Анкета

15.12.  -  Коледно събиране - а заведение? (сещам се сега за някои, но ако имате други предложения, моля пишете, за да ги добавя)

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 04 дек 2007, 01:28
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 285
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
кака ви  си седи в къщи- нанайсе кръчми-само меракът ми голям!утре мога да направя едно маркетингово проучване(ле-ле-как ми даде сърце да го кажа)и да се замъкна дотам!
какво беше-за15 декември ли?

# 286
  • Мнения: 139
Ameliq не е нова, и ако ше е за пицария защо не запазите места на СДС-то? Там хем са добри цените, и пиците им не са лоши

# 287
  • Мнения: 2 577
Ameliq не е нова, и ако ше е за пицария защо не запазите места на СДС-то? Там хем са добри цените, и пиците им не са лоши
виж за нея не съм се сетила, просто защото един път съм ходила и беше голяма аларма. Наду ми се главата и не можахме да си чуем приказката,  там ми е като столова  Rolling Eyes ама може и на такъв момент да съм попаднала......

пък не държим да е пицария, а по-скоро да не е някоя миризлива кръчма
за ресторантчета не се сещам, те повечето са пицарии

# 288
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
ено-о-о-оАmeliy,да ходя ли да проверя???Само ми драсни датата?само да питам какви им са условиятаОК?????

# 289
  • Мнения: 2 577
ено-о-о-оАmeliy,да ходя ли да проверя???Само ми драсни датата?само да питам какви им са условиятаОК?????

15.12  Peace

питай, пък някой да се включи с мнение за кухнята и цените няма да е лошо
за СДС-то също

# 290
  • Мнения: 1 813
jaklins  ако може да си изтрие някое съобщение,кутията и е пълна.  Rolling Eyes

# 291
  • Мнения: 284
ено-о-о-оАmeliy,да ходя ли да проверя???Само ми драсни датата?само да питам какви им са условиятаОК?????

15.12  Peace

питай, пък някой да се включи с мнение за кухнята и цените няма да е лошо
за СДС-то също



ЗА ПИЦАРИЯ ''Палас'' ли става въпрос?

# 292
  • у нас
  • Мнения: 5 696

ЗА ПИЦАРИЯ ''Палас'' ли става въпрос?

Да

# 293
  • Мнения: 995
Мисля си,  първо да изчепаме предложенията в центъра и после да мятаме комплексите. Ако има момичета от М. Рудник ще пътуват цяла вечер.
Другата седмица живот и здраве малката пак тръгва на занималня, ще мога да помогна с организацията ако има нужда Peace

# 294
  • Мнения: 2 577
Мисля си,  първо да изчепаме предложенията в центъра и после да мятаме комплексите. Ако има момичета от М. Рудник ще пътуват цяла вечер.......
и аз така си мисля, но пък нали съм от центъра, не исках да го предлагам аз

хайде  НОВА ТЕМА

# 295

Общи условия

Активация на акаунт