В БУРГАС отново време настана за Никулден да стягаме тигана (38)

  • 14 931
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 565
Еййй мацки привет и от мен.  Grinning Аз малко се поизгубих ама докато свикна на режима на малката пък и таткото и толкова време  в отпуск беше и от него трудно се добирам до нета. Е влизах от време на време да хвърлям по едно око.
Гледам срещичка се заформя. Ох как искам и аз. Май ми е време да разпусна малко, ама ще видим дали ще има кандиддати  за гледане. Има доста време (доста ама бързо мнава) и като стане ясно ще докладвам дали и аз ще съм на линия.  Hug

# 271
  • Мнения: 742
Каталина, почвай да обработваш почвата от сега  Grinning Аз два броя имам за пласиране и не се отказвам, та ти ли  Peace Хайде, успех.

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Ако искате да питам и на Мърфи-то ? Други около нас ,където да отидем да питам с малкия не се сещам  newsm78 Има и едно "Златния Ритон ",но там не съм стъпвала от поне 6-7 години  Thinking

*********************************************************************************

  nbirthday  Честит празник на Недждица ! nbirthday





Наде,пожелавам ти много щастие и успехи ,продължавай все така !

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 380
Честит рожден ден, Надеждица! Много здраве, щастие, любов и усмивки! Весело празнуване и да е много вкусна тортата  Wink !   

# 274
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
здравейте,спешно ми трябват координатите на нефролог в бургас,беб4о има розови петна в памперса и кристали и левкоцити в урината.утре най късно трябва да го заведа,много го боли милото.

# 275
  • Мнения: X
Болница: МБАЛ АД - Бургас
Длъжност: "зав.отделение ; нефролог"
Град: Бургас
Адрес: бул."Стефан Стамболов" № 73
Телефон: 056/ 81-05-74
GSM: 088/ 896 15 97

д-р  Лорис Мануелян

# 276
  • Мнения: 1 111
 Аз съм на линия при каквито и да е условия, без претенции съм.Искате ли да питам в новата пицария в Зорница, още не съм я посещавала, но ми се струва добре?

# 277
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАДЕЖДИЦА!!!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ!!!


.................
Fresh Gale , Ji - ако не ви е проблем питайте наистина, че трябва да се ориентираме вече  Peace

И да помоля, който го няма в списъка, а ще идва да ми пише на ЛС, за да го добавя, че да знаем колко места да запазваме  Hug

# 278
  • Мнения: 995
Аз съм на линия при каквито и да е условия, без претенции съм.Искате ли да питам в новата пицария в Зорница, още не съм я посещавала, но ми се струва добре?

Аз съм ходила, много е хубаво Peace

Честит празник на Надеждица!

# 279
  • Мнения: 644
A къде се намира тази пицария, че аз не я знам?   Rolling Eyes   А уж съм в Зорница! Embarassed

# 280
  • Мнения: 2 577
A къде се намира тази пицария, че аз не я знам?   Rolling Eyes   А уж съм в Зорница! Embarassed
навремето имаше една сграда с дискотека горе а долу пицария, сега я събориха и на нейно място има кооперация,та предполагам внея пак е пицария Зорница
По улицата от Болницата надолу към за спортна зала Изгрев

# 281
  • Мнения: 917
ей пък да ви се похваля - моят коледен банкет ще е в Гърция

# 282
  • Мнения: 2 577
ей пък да ви се похваля - моят коледен банкет ще е в Гърция

айде сега ново 20
я докладвай  Naughty
на 15-ти ли  Laughing или ще си с два банкета  Laughing

# 283
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
и-и-и-и-и-и-и-й,в Чиплаков пак са опънали софрите!Ненаяли се ! eat

# 284
  • Мнения: 2 577
svra4eto ти като си в тоя район я кажи там до Кристал палас /по уличката за съда/ имало някаква пицария нова,ама й забравих името  newsm78 тя как е?

Общи условия

Активация на акаунт