В БУРГАС отново време настана за Никулден да стягаме тигана (38)

  • 14 923
  • 295
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 995
Амелия, Сирена, благодаря ви. Трябва най-вече да ми почистят банята и дограмите и прозорците(доста са високи), паркета съм го чистила и не иска много. Обявяват ми цени от 2,50-3лв/кв.м., ще ми излезе повече от 200лв. Rolling Eyes

майтап,бе!нали първо трябва да ви видя отстрани дали сте толкова красиви ,умни,руси и добрички,колкото съм аз напремер smile3503!Ако вземете да се напиете от 1 ракия ще дойда да помагам:))))
Ми ако трябва да се изрусим и да минем курс по протокол, че да си заслужим компанията ти Wink
....и не бой се, не "връзваме кънките" от една ракия. Ела да се увериш.

# 256
  • Мнения: 995
Ками, защо всички искат куверти какво като е декември, за сега сме 10ина човека Confused А дали не може да се преплати за консумация, но да  сме на свободно меню?



Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 20:48 от КатКа

# 257
  • Мнения: X
Момичета, ако се спрете на Чиплаков, пишете и мен. Mr. Green
Ще ви сефтосам, ей!И искам табелка! Crossing Arms
Въобще ще пишете ли табелки? newsm78

# 258
  • Мнения: 2 577
Въобще ще пишете ли табелки? newsm78
ами зависи ако сме 10 души, както досега върви списъка  newsm78 май само с теб не се познавам  Wink

и защо само за Чиплаков да те пишем - ти заради нас или заради заведението ще дойдеш  newsm78

Ками, защо всички искат куверти какво като е декември, за сега сме 10ина човека Confused А дали не може да се преплати за консумация, но да не сме на свободно меню?


ами явно защото е банкетен месец,а и аз казвам за сега 15-20 души /то 10 сме сигурни но все си мисля, че ще има и още кандидати/
пъким е по-лесно явно, ако не сме ние ще е някой друг, нали се сещаш
и в Чиплаков има вече някакъв банкет, ама в другата зала било засега свободно
те сега ако не изкарат някой лев кога  Thinking

# 259
  • Мнения: X
и защо само за Чиплаков да те пишем - ти заради нас или заради заведението ще дойдеш  newsm78

Естествено, че ще дойда заради вас.
Чиплаков ми харесва,  а и ми е близо.

А защо има анкета с няколко заведения?Не виждам смисъл от анкетата ако ще има такива реплики.

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 09:25 от Анонимен

# 260
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
ох,ще ме убият-26лв+60ст?СМЯХ!!!и как ги сметнаха стотинките!май йеденето е много,ама така е -то сега ако не ударят кьоравото...!Макар че както казах ,те са ми под око и през ден опъват големите маси за банкетчета!така че тях специално няма какво да ги жалим!:) LaughingАз още съм на кантар,но желанието  ми е няколко скока напред и ме дърпа към кръчмата!
Никакво изрусяване!само естествено красиви и добри 4470 4470

# 261
  • Мнения: 995
Цитат
....и в Чиплаков има вече някакъв банкет, ама в другата зала било засега свободно
те сега ако не изкарат някой лев кога 


Е, да де, права си Peace просто не обичам да ми казват какво мога да ям за парите си. Може пък да искам само да пия Mr. Green Каквото е такова, важното е да се съберем Grinning

Сврачето, много сме ествствени и хубави, виж добри...не знам.Ако ще идваш ще си е на твоя отговорност Wink

# 262
  • Мнения: 644
Аз съм също за свободна консумация!
Те "избиха рибата" с тези куверти! Нека някой /ако на Камито и идва много/  да провери и на другите заведения, които са в списъка! Може и на Адонис, пицария Европа,Океаните също!
Важното наистина е да се съберем!

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 09:30 от sneji20

# 263
  • Мнения: 742
Свободната консумация е за предпочитане, естествено, но в краен случай и с куверт е ОК. Аз съм там и в двата случая  Mr. Green

# 264
  • Мнения: 2 577
Свободната консумация е за предпочитане, естествено, ....
И аз съм на това мнение, ама...  Thinking


от сега казвам, че не вярвам в Адониса да се съгласят без куверт, но нищо не пречи да се пробва..
още миналия път, когато организирах там събиране, а така й не успях да дойда, ми взеха 150лв. капаро и искаха да им гарантирам поне 15лв консумация на човек  Rolling Eyes а беше просто една събота

КатКа на Драмата как е? Става ли? Там съм сядала само отвън за кафе  newsm78

# 265
  • Мнения: 995
На Драмата е ок, само дето е тясно ресторанчето. Не знам как ще направят обща маса newsm78
С две думи ако сме 10 човека бива, но за повече...ще сме като в дядовата ръкавичка. Все пак ако искате бих могла да питам Peace
Адонис-а го бях забравила, не съм ходила там от сватбата ми Grinning

# 266
  • Мнения: 1 035
привет ,мацки.
мисля и аз да дойда,но се говори,че служебния банкет ще е средат ана месеца и може баш на 15.12. да го измислят Rolling Eyes  та да съм в Сф тогава.
ще дам по-конкретен отговор след около седмица  Peace

# 267
  • Мнения: 284
привет ,мацки.
мисля и аз да дойда,но се говори,че служебния банкет ще е средат ана месеца и може баш на 15.12. да го измислят Rolling Eyes  та да съм в Сф тогава.
ще дам по-конкретен отговор след около седмица  Peace

В магазин за дрехи ли работиш? newsm78

# 268
  • Мнения: 1 035
привет ,мацки.
мисля и аз да дойда,но се говори,че служебния банкет ще е средат ана месеца и може баш на 15.12. да го измислят Rolling Eyes  та да съм в Сф тогава.
ще дам по-конкретен отговор след около седмица  Peace

В магазин за дрехи ли работиш? newsm78

 Shocked нее.
защо така реши? Grinning
работя в Бургаския офис на колбаси БРАВО-като оперативен счетоводител  Peace

# 269
  • Мнения: 284
Защото моята приятелка и тя по това време ще празнува колегиално в София,а тя работи в магазин за дрехи.И че виках да не сте колежки,ама значи не Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт