Казусът “девствен стомах”

  • 11 373
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Вмъкни Цитат
Тони си е при мен от няма и 2 часа след раждането.. и от тогава по 24 часа. Със сигурност НИЩО не са му давали в болницата, щото спеше до мен на леглото  Mr. Green
Единственото, което съм давала е капки за колики (не много често) и хомеопатични бонбончета, разтворени в лъжичка вода  Wink
А пък аз устоях на изкушението и нито веднъж не му дадох АМ. Добре че си имам вразумяващ мъж  Laughing


Моля те кажи в София ли си раждала и в коя болница. Не съм чувала за такава, в която децата са през цялото време при майката, но ако има някоя - където и да е в България - ще отида там да раждам

# 31
  • Мнения: 487
Моля те кажи в София ли си раждала и в коя болница. Не съм чувала за такава, в която децата са през цялото време при майката, но ако има някоя - където и да е в България - ще отида там да раждам
Аз раждах в Майчин Дом и бебето беше при мен през цялото време. Не са му давали АМ. Носеха шишенца само на някой майки,не знам защо. Но никой не е взимал бебето или да му дава АМ насила.

# 32
  • Мнения: 8 242
Хех.. В Пловдив раждах, в Окръжна болница - общо взето най-нежеланата за раждане тук, ама на мен много ми хареса  Wink

Общи условия

Активация на акаунт