Част от НОЕМВРИЙКИТЕ гушкат бебчета, а другите - още галят коремчета

  • 10 029
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 884
Като гледам снимки на бебчовците , така се размечтавам...

# 61
  • Мнения: 1 546
Благодаря ви много за подкрепата, момичета! Hug аз все се надявам братовчедка ми да има компютър...тя нет има, ама е с лаптоп и той е нонстоп с нея(а тя много пътува) и не знам дали има друг..Така ще ми липсвате... Confused

Канела, пу-пу...прекрасен е сина ти! Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 63
успех, Ditta, всичко ще мине лесно, не се притеснявай и да ни държиш в течение  Peace
дремнах малко досега и сънувах някакви объркани сънища и ProstoAz ми обясняваше как да кърмя  Embarassed и ми се караше.не мога да спя с малкия в стаята-направо не знам, чувам като се обръща и скачам-една нервна илязох  Rolling Eyes.а маман е още малко при мен и си заминава, аз сега не си починах, а после-не ми се мисли направо.
абе, няма я май и mergi или бъркам  newsm78

# 63
  • Мнения: 421
Дано да не ти се налага да ти обяснявам как се кърми,защото ще се объркаш 2 пъти повече  Laughing  Аз съвсем се оплетох,а уж колко просто звучи... цици,кърма...папу..аку... и  ето ти един почти затворен цикъл,ама някоя от брънките куца  newsm78   Laughing

Канела моя случай беше същия на 100% ... ниско кръвно и виене на свят...късно раздвижване,даже припаднах когато една сестра въпреки предупрежденията ми,реши че трябва да стана на всяка цена... доре,че няма поражения от скромолясването ми на земята  Tired .. а малкия е голямо слънце!

Дита,ако решиш звънни може да те посетя някъде.Майка редовно е вкъщи да гледа малката така,че мога да излизам за по някой час  Peace

# 64
  • Мнения: 1 546
ProstoAz , ще те имам предвид - за компания и кураж Wink

TIHA VODA , утре ли влизаш за секциото?Помня, че беше тия дни. Успех и на теб Hug

Мома Катерина изчезна... Thinking

# 65
  • София
  • Мнения: 614
Ditta, успех мила!!! Пожелавам ти всичко да мине като по вода, дръж ни в течение!  Hug

Канела, добре дошла в къщи!  Hug Май първите две седмици са критични за всички нас, като гледам - лашкаме се между голямата радост и отчаянието, че няма да се справим добре...но и това ще мине, лека полека всички влизаме в релси, като гледам  Grinning



# 66
  • Мнения: 560
Галакси 25,изглеждате толкова добре с бебченце.  bouquet

Аз съм в най-дълбоката депресия на света.От сутринта рева като дърта магарица. ooooh!

# 67
  • София
  • Мнения: 3 679
Галакси, страхотно изглеждате  Simple Smile Аз утре мисля да ходя да си взема някоя дрешка, че нищо не ми става и си ходя само с анцунг.
Дитта, стискам палци и ти пожелавам късмет   bouquet
Канела, много е сладък - пу-пу-пу!

# 68
  • Мнения: 804
Ditta, успех! Peace Какво като може да е по-голямо бебчето, още по-добре. А и нали видях колко са точни тия ехографи. В родилна зала лекарката обяви на екипа, че чакаме бебе 3 кг., а след 15 мин. неонатоложката се чудеше дали не е счупен кантара и премери Лена два пъти за да се увери, че е 3 700.. Laughing А както вече писах раждането ми беше песен, така, че спокойно!
Май всички ни е налегнала депресия след изписването - ми нормално е. Нас ни изписаха вторник, а от вчера таткото е на работа и сме си сами с бебчо. Криво-ляво се оправяме. Crazy
Мерси за подкрепата относно липсата на достатъчно кърма при мен. Щастлива съм, че ви има Hug
Катеринке, ами пореви си щом ти се реве.
То и аз си поревавам особенно вечер - когато вече ми се вие свят от умора. Но така е с по 3 часа сън не се живее добре... Въпреки забраните на лекарката хапнах вафла - Морени (хем има шоколад, хем има токсични фъстъци - екстра) Embarassed

# 69
  • София
  • Мнения: 614
madchen , не каза как мина срещата на кучето и бебчето! Много съм любопитна!  Hug

Катеринооооо, какво си се разревала такава!? Ми то не може пък всички на един път да родим, всеки по реда си, когато му е писано на детето. Ти си рахат сега, глей ни нас с дечурлигата кви ходим като върколаци недоспали и ни хвана тендовагинит от тия помпи, дето по цял ден се цедим като крави. Я си гледай здравето и си се радвай на Василчо, докато сте си двамата. Hug

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 18:13 от tsetseto

# 70
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се разпиша надявам се за последно като  preggo
Следващият път дай боже да е с хубава новина!!! Praynig

Утре сутринта влизам в болницата и четвъртък 15.11.ми е секциото!
Ще се опитвам да ви наглеждам  през телефона си.

Ако не,желая успех на всички неродили мами!
Сега ми супер притеснено,представям си какво ще ми е утре вечер #Crazy

До скоро и много  Hug Hug Hug на всички! И да стискате палци,еейййй!  love001

# 71
  • Мнения: 884
ProstoAz , ще те имам предвид - за компания и кураж Wink

TIHA VODA , утре ли влизаш за секциото?Помня, че беше тия дни. Успех и на теб Hug

Мома Катерина изчезна... Thinking
Не, остана за петък, около 2-3 часа...
 Крисич, айде късмет и на теб. Всички така викат от предния ден за секцио, а аз трябва да съм там към 14 часа, час подготовка, и към 15-15.30 всичко трябва да е свършило newsm78.

# 72
  • Мнения: 421
Крисич - поздравления за хубавата дата ! Хем средата на месеца...хем четвъртък  Peace

Според мен просто не бива да мислите за поредстоящето...по скоро се замислите какво да направите като за поселдно с коремите - снимайте се..идете на ресторант или пък вземете един хубав филм. Направете си вечеря на свещи! (леле каква романтика ме е обхванала  Blush )

Дита,ако не се чуем - успех!

 madchen   ... аз се оплаквах с мойто неспане...ама аз поне по 6-7часа си докарвам на денонощие...а ти по 3  Tired  направо съчувствам!

Цеце...така е Simple Smile Лутането му щастието и безпомощността е огромно  ooooh!

TIHA VODA  още по-добре   Peace  Според мен е напълно безсмислено да се вика от предния ден...аз цял ден се мотах като муха без глава...не видях смисъл,ама...

# 73
  • Мнения: 98
чудо на чудесата!!!!!
за първи път виждам толкова кърма на едно място-изцедих цели 35 мл!!!!!!
днес бйах решила да не го слагам на гърда за дозата от 5-10 на ядене, че нали и по поликлиники и т.н. и сега се цедя....бреееей-това дали е от Церукала-ако е да-препоръчвам го. Ако така върви ще спестим от АМ и ще си купим нов апартамент Simple Smile хеххее

аз реших да правя погачата в събота в заведения..Боян ще го донесе баща му за 5-10 мин колкото да разчупим питата и айде обратно.
У нас няма много място, а и....мнооого суматоха...а и списъка е 15...без роднините...те май ще и отпаднат де Simple Smile

# 74
  • Мнения: 421
Аз така и не успях да хвана какво точно се прави на 40-тия ден... знам,че се събират само жени,ама с тся пита...
Ако някой може да ми събере малко инфо ... и ако не е много трудоемко де.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт