Нашите любими торти... глазури, покрития и фигурки за тях 15

  • 41 818
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
pokahontas, с маслен крем или ганаш Wink

# 286
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
benmary 2, страхотна е станала. Покритието какво е, готова смес ли е? А и кажи вътре каква е, толкова бързо да става  Simple Smile

# 287
  • Мнения: 1 271
 benmary 2 , поздравления , супер е тортичката.С право всички са онемели.  bouquet

# 288
  • Мнения: 1 069
Бенмари, наистина е невероятна  smile3501

# 289
  • Мнения: 247
benmary 2, страхотна е станала. Покритието какво е, готова смес ли е? А и кажи вътре каква е, толкова бързо да става  Simple Smile
Готови блатове-2 бели и 2 кафеви.Сиропирах съвсем леко със нес кафе с карамелов аромат разтворено в мляко.Крема вътре е маслено-пудингов.На единият ред сложих банан,на другият -шоколадови мидички.Шишето-биберон е само блатове и крем.Мечето и бебето обаче ги бях направила предишните дни,тъй като знаех ,че ще трябва да правя  все пак тортата.

Покритието е готова смес.Тук при нас продават основните цветове и аз предпочитам да я купувам така ,защото дори и да правя като цена ще ми излезе същото-захарта тук е скъпа.За 250 гр пудра захар давам 2 турски лири,а готовата смес от 1 кг е 10 лири.

# 290
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Бенмари - страхотна торта!  bouquet Hug

Наистина ползването на готови покрития съкращава времето и позволява повече игра с украсата, защото с тях се работи по-лесно! На мен обаче не ми харесва вкуса!  Crazy

Момичета пуснах нова тема!
  Hug Heart Eyes

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244435.0

# 291
  • Мнения: 371
Лелеееее Shocked
Меги, защо прати линк към темата, а не само към тортата, сега как ще спя спокойно бе жена  bouquet
Ще взема и аз да се запаля, ама тук откъм материали...

# 292
  • София
  • Мнения: 2 958
Момичета, искам да ви попитам за рецептата за една торта. Беше кръстена нещо от сорта на "Много лесна торта". Мисля, че е на Лео, но не съм сигурна. Имаше бишкоти и разтопени шоколади. Само това си спомням, а стана много вкусна. Искам пак да я направя, а вече цял ден я търся и не я намирам.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 14:28 от джуджанка

# 293
Zdraveite,mislq, che vaprosat mi e po temata,ot kade da si kupq writing icing (aising za risuvane varhu sladki ) v Sofia?

# 294
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Момичета има нова тема! Пишете там!Тук вече едва ли някой ще ви види и отговори!

Общи условия

Активация на акаунт