ДЕКЕМВРИ - няколко броени дни, на бял свят бебчо ще се появи!

  • 10 094
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Благодаря ви момичета...дай боже всичко да мине ок!
Бабче, да, в петък гладна и жадна сабахлем по първи петли трябва да съм в болницата Praynig

# 16
  • Мнения: 686
Честито момиченце на Ронико

# 17
  • Мнения: 684
Ronikoживи и здрави да сте!!!Да ви радва бебчо много!
Иве отново хубава темичка за нас   bouquet
Стискаме палци за петък...всичко ще е ок, а ние ще чакаме вести  Peace
За АМ аз лично съм ползвал ана МИЛУПА и Аптамил и Милумил... и си мисля пак същото да ползвам ако ми се наложи...много съм доволна и не съм имала никакви проблеми с него....
Въпрос на личен избор е разбира се...аз казвам от моя опит Hug
Лек авечер на всички!

# 18
  • Мнения: 55
Иве, новата темичка е разкошна - направо трепач с тези букви  newsm10  

Ронико, честито! Да ти жива и здрава малката принцеса и много хубави моменти ви пожелавам!

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 675
Иве, успех и леко раждане!

# 20
  • Мнения: 2 641
честито бебче на Ронико   bouquet леле вече 9 бебенца си имаме  Heart Eyes
като за гардероби споменахте аз съм ужасно щастлива че нашите пристигнаха уикенда и вече всичко прибрах вътре. толкова си ги харесвам че само ходя до килера да ги зяпам час по час  Mr. Green и леглото на Ема дойде ама то май аз повече спя на него а тя при баща си Wink
успех на всички мами дето ще раждат тази седмица, аз имам още поне 2 седмици да чакам. то не че и съм готова с прането на бебешките неща ама лека полека.
сега отивам да видя снимките ви че нямам време да се доредя до там.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Rorinco , Честито !
ИвеHug и стискаме палци .
И да ви кажа сега, на знам да се оплаквам ли , кво ли ...  newsm78
С бебка всичко е наред , расте душицата малка. Чудя се обаче възможно ли е за две седмици да наддаде около 800 гр. Бая здраво ядене ще да е било  Heart Eyes
Та днес милия ми Док ми каза, че можело и нормално да раждам  #Crazy  #Crazy  #Crazy Оооо, шок и ужас ... не съм подготвена най - малкото психически за такова нещо . Цяла бременност си знам, че ще раждам секцио и сега ... к'во стана . Даже и лепенки съм си купила вече. Направо да ви кажа коремчето ми се е  свило от ужас, ма си мисля да продължавам с пазарлъците. Ей мнооого страшно ми се струва това нормално раждане . Бррр...
Някои от вас като ме четат и си мислят , че съм луда сигурно , ма наистина голямо шубе ме хвана  Blush

# 22
  • София
  • Мнения: 1 078
Първо
           да са живи и здрави хубавите бебоци на Ронико и Дивчо!!! Нека малките Дамян и Рияна се радват на успехи, любов, късмет и здраве. Нека носят радост на всичките, които ги обичат!  Hug

Второ
          Иве,късмет в петък.Ще стискаме палци и ще мислим за теб!   bouquet

Трето
        Лариса, честита годишнина! Живейте още дълги години в любов и съгласие!  Heart Eyes

Дано не пропуснах някого Crazy

А, Фелиша, нацелувай твоето сладко бебче с модерната прическа Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 2 846
Уф, момичета, днес ме побъркаха - щом седна да чета и пиша, звъни телефона. Направо се изнервих! #Crazy

Ронико, честита малка госпожица! Пожелавам й животът й да е изпълнен с много любов!

Фелиша, бебокът е страхотен! А разказите ти са много важни за всички, които сме в очакване тук!

Лариса, честита годишнина! Пожелавам ви да остареете един до друг, все така влюбени!

Значи може да се каже, че съм в пълна бойна готовност. Дрешките на бебка са изпрани, изгладени и подредени в новоотделеното й чекмедже в скрина. Мъжът ми изми прозорците вчера и изпраните пердета са закачени. Къщата е чиста и подредена, благодарения на мама и на жената, която ми помага и с много скромен мой принос. Ужасно съм благодарна на всичките си близки за това, че ме обичат и глезят толкова в този момент! Аз днес бях на обезкосмяване, педикюр и си оправих косата. Багажът за болницата е почти стегнат - т.е. наличен е, само дето не е сложен на едно място, но ако направя и това, ще е прекалено много за разпиляната ми натура! Та, както би казал Гацо Бацов: "Вънка нек си вали, на мен си ми е добре." Joy И дано изчакам до събота! Praynig

Иве, 23 е чудесна дата. Аз се колебаех между нея и 24. Но понеже зълва ми беше планирала за 23, избрах 24. Обаче зълва ми роди в неделя, така че ако се назоря, може и на 23 да родя, ама дано не е утре! Ще ти стискам силно палци в петък!

За Арниката - не знам буквата. Просто отивам и казвам Арника 200 и те си знаят. Само да подчертая, че в хомеопатията имало някакви си различни школи. Та тази, дето аз ползвам, е различна от Боаронската. И затова ви казвам, че лекарството се намира само в аптеката на "Чаталджа"13, защото иначе илачи на Боарон има май навсякъде.

Аничка, съчувствам ти за сина и млякото, защото аз самата имах алергично дете. Нали писах, че Ивето беше получила на 3 месеца алергичен шок от НАН - какво съм преживяла, само аз си знам, не го пожелавам никому! Така или иначе към днешна дата, благодарение на доц. Маринова, Ивета яде и пие абсолютно всичко - всички видове млечни продукти, цитруси, мед, шоколад, ядки. Стискам палци и при вас нещата да се оправят напълно! Hug

Дари, дали са ти страхотен съвет- ако вече си си избрала педиатър, а би трябвало да си го направила, защото посещение се прави още първия ден на бебето у дома, просто му звънни и го попитай коя марка АМ ще ти препоръча. Така е най-добре! Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 1 078
Обещах да кажа какво и къде платих за секциото в ТК и какво се прави преди приема, когото интересува.

Значи първо отидох при Савова, тя попълни документи, като ме питаше искам ли избор на лекар, ВИП стая и каква. После се мерят коремите. Ако не искате пакет, но искате стая и избор на лекар, тогава в началото се плащат 40 лв на една регистратура за изследвания, които след това си правите в лабораторията, и 15 лв на друга регистратура за консултация с анестезиолог. А самото раждане и престоя плащате след като родите. Но ако искате пакет, плащате всичко в счетоводството, като гореописаните такси влизат в пакета, а стаята би трябвало да е запазена (питах навсякъде, казват - ДА, запазва ви се). Като платите пакета, се дава една карта, която носите в лабораторията и на консултацията, а и при самото раждане, за да се удостовери какво точно си платихте.
Аз днес не съм отишла на консултацията, а ще ходя утре, след като си взема кръвните изследвания.
Днес ходихме и в Крио-сейв, подписахме договори и ни дадоха кутията, която ще трябва да нося в родилното за стволовите клетки. Докато бяхме там и мъжа ми се огледа в един плакат, рекламиращ тяхната услуга за отказване от пушене за 60 мин. Някакъв апарат, който се закача за ухото, нещо излъчва (прави на киборг мъжа ми, както той се изрази Mr. Green ), кара да се отделят ендорфини и човекът щастлив, спокоен и не пуши, а и не яде Mr. Green

# 25
  • Мнения: 42
Shantal, и аз се намирам  в същото положение, д-рката от ЖК, като ми мери таза в началото ми каза: "Леле, много е тесен, едвали ще се разшири достатъчно", и аз до последно си мислех секцио ще е и така се и навих, но до вчера, когато д-рът който ще ме изражда не ми каза, че бебето не е гигант, а тазът ми се е разширил достатъчно и мога да си родя нормално. Та и аз като теб го приех Shocked  #Crazy #Crazy и като се позамислих  newsm78, защо пък не по-бързо ще се възстановя, ще стоим по малко в болницата, а пък и с упойка няма да боли толкова предполагам Thinking

# 26
  • Мнения: 219
Честита щерка на Ронико  Hug
Фелиша, голям сладур е твоя "рошко". Голяма коса ей Simple Smile
Вещичка, то тия киборзи вече сигурно от година ги правят, викат, че били ефикасни, ма не помня къв беше % успеваемост. На някой е нужно 2 пъти да се прави, но все пак и човека трябва да иска да ги спре де Simple Smile Ако не бях ги спряла преди 2г сигурно бих се подложила, би ми спестило мн излишни пари за цигари...
Аз отивам пак да се тропясвам, макар, че май мъжа ми ще гледа някакъв мач, ама аз пък поне ще се гушкам в него (голяма глезла съм станала напоследък) Simple Smile
Иве...темичката е страхотна  Peace А тати Орлин съм сигурна, че също ще ни изненадва мн приятно Wink

# 27
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Alex83, Shantal, и аз съм във вашето положение! Днес ми казаха, че таза ми се е разширил до отличните 21 см (а почнахме от под 19!). Но аз съм много много щастлива!  И да мен ми е странно, признавам си, защото и мен през цялата бременност ме готвеха за секцио - бебето било голямо, таза бил тесен... Но сега съм много доволна от това развитие! Ако всичко мине нормално, ще лежим в болница само 3-4 дена, ако ме дострашее от болката - има упойки всякакви!  Ще се възстановим по-бързо и още след 2-3 седмици можем да спортуваме! За мен това са големи плюсове! Помислете и вие, попрочетете (има време още) и дано и аз да съм успяла да ви вдъхна поне малко кураж! Hug

# 28
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Леле Фелиша колко е сладък Ивчо! Нагушкай го от мен, моля те.
   Направили сте уникални снимки, кой е фотографът? Къде ражда, че аз или съм пропуснала или просто не е коментирано?  Hug
   ШАНТАЛЧЕ, не го мисли толкова, душицо златна. Искай си упойка, ще родип бързо, безболезнено и възстановяването после е за норматив.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 57
Честита дъщеричка на Ронико!Да ви е жива и здрава и много да ви радва!Фелиша, Иво е прекрасен много е сладък Hug

Общи условия

Активация на акаунт