Нетърпеливи сме да чуем вече, сърчицето на ЮЛСКОТО човече!

  • 10 095
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 183
Искам само да се запиша в новата темичка  Simple Smile

# 16
Здравейте! newsm03 Аз също съм бременна, но все още не съм ходила на лекар, за да ми потвърдят и да ми кажат кога ще е терминът  Embarassed По мои изчисления - през юли  newsm44 Ще се радвам ако ме приемете във вашия отбор  smile3503

# 17
  • Мнения: 1 584
ихаа голямо писателстване от рано сутринта Crazy

Питах и детската лекарка, тя пък каза парацетамол категорично не, аналгин само.

Аз знам, че парацетамол може, аналгин - категорично не.

На мен парацетамола ми помага в повечето случаи при главоболие, то като не може друго - ако не помага търпя - какво да се прави.

# 18
  • Мнения: 4 371
Майлили, теб те не видях в списъка горе newsm78 Давай инфо бързо Grinning

Я кажете, спортувате ли нещо? Аз ходех чат пат на водна гимнастика в клиниката на Мазнейкова, смятам с пълна пара да подновя след третия месец. Даже бях пускала тема в Красива мама и се събрахме няколко девойки. Та ако искате по-натам може заедно. 5 лв. е едно посещение Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 188
Здравейте! Ще приемете ли още едно ново попълнение във вашите редици. Вчера правих няколко теста, всичките положителни. Желана бременност е след 6 месеца опити. Имам закъснение от 3 дни. Направо не знам да вярвам ли. Още не съм ходила на лекар, защото от това, което чета тук е много рано. Така, че ще поизчакам 10 дни и тогава ще отида. Нямам никакви симптоми на бременност, освен лекия дискомфорт в стомаха! Sad Дано не е нещо лошо. Стискайте палци. Искрено ви пожелавам само положителни емоции. Пазете се! Прегръщам ви силно!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 884
 HugЗдравейтеееее Heart Eyes

Супер организара се срещичка  newsm68 , а аз си мислех, че ще ме обявите за луда Mr. Green

Дуци  аз съм навита за Красно село-удобно ми е  Peace Само, че дечко няма да го взимам, че е малък за гледане Wink

За секса, аз да ви кажа предишния път, хич не се щадях Mr. Green и такива силни оргазми не бях изпитвала Blush правехме си секс и щях да продължа до края, но получих бъбречна криза в 8-ми месец и се пазих Confused иначе желание имах smile3521 . А и това е най- добрия начин да започне раждането-когато му е времето Sunglasses
Гледала съм по Дискавъри, че в спермата се съдържа някакъв хормон , който се отделя и при контракциите и това прави разкритието по лесно. Даже в еди коя си страна , като започнат да раждат и правят секс, да рождали по- безболезнено Crazy Аз обаче моя не можах да го навия Mr. Green останах си на сухо Joy
Иначе секса не е вреден, оргазмите са полезни за плода. Само трябва да е по нежен, не като на родео Mr. Green Joy

# 21
  • Сливен
  • Мнения: 9
Браво Коколина , много ни е хубава новата  страничка !javascript:void(0);

Наскоро в темите стана дума за Натриев цитрат , мамите които са го пробвали да кажат действа ли ?

# 22
  • София
  • Мнения: 53
Kokolin@, страхотна темичка си направила:) Много ми харесва заглавието, този път и аз се вписвам в него  Laughing
Аз пак нямам никакво време, само да кажа, че с радост ще дойда на срещата, която се заформя. Хубав ден на всички и до скоро.

# 23
  • Мнения: 1 584
Днес по новините тук съобщиха интересна новина - за 6-знаци Crazy Родили се 2 месеца по-рано, били между 900 и 1300г. Сега са ги изписали и са вече вкъщи. Бяха ги наблъскали на дивана почти едно върху друго - като котета. Изобщо не мога да си представя как ще ги гледат ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 371
Ами ще ги гледат, няма да ги върнат Mr. Green Обаче тежко й на майката, ако си няма помощници Rolling Eyes

Майра, гледам дететнцето ти е родено юли, моето също. И на Ивончето дори. Сега пак чакаме юлски бебета Grinning

# 25
  • Мнения: 1 584

Майра, гледам дететнцето ти е родено юли, моето също. И на Ивончето дори. Сега пак чакаме юлски бебета Grinning

М да, първото го бяхме планирали Лъв и цялата рода ни се смя какви сметки сме си правили. Второто искахме да е пак юли, то взе че се падна термин на рд-то на татито Mr. Green Ще отнесем пак присмех как сме го източнили hahaha Само не знам как ще се оправям с 2ма раци и един лъв Crazy

Единствения недостатък на първата ми бременност беше, че тук се паднаха невиждани горещини над 36градуса точно преди да изляза по майчинство, а в офиса и вкъщи сме без климатици. Изобщо не ми се разправя как оживях с огромния тумбак - будувах по цяла нощ, въздуха не трепваше на всички отворени прозорци - слава богу можех да спя през деня.

Но пък после времето е много приятно за разходки с малките бебоци - август, септември, че и октовмри - хем е топличко, хем не е жега вече. За мен поне това е най-добрия сезон Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 545
Ами ще ги гледат, няма да ги върнат Mr. Green Обаче тежко й на майката, ако си няма помощници Rolling Eyes

Майра, гледам дететнцето ти е родено юли, моето също. И на Ивончето дори. Сега пак чакаме юлски бебета Grinning

И моето е през юли  Grinning

# 27
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз пък си мисля сега че ако всичко е ок / Боже още не го вярвам..ама в понеделник ще стане ясно/ ще сме с бебето една зодия.. Grinning Даже на Мам термина е бил също  20-ти  Heart Eyes ама аз на 1-ви съм изскочила .. Crazy Нещо вече не ми се е стояло в корем.. Joy Мами, ако знаете имах работа напред назад и купих за обяд на колегите и на мен включително дюнери - ще стана 100 кила, предусещам  ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 371
И аз съм юли, обаче съм рак, а Пепи е лъв Mr. Green

# 29
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Дааа, имаме си лъчета, а сега сме кандидатки за рачета  Hug
Аз предния път давах голям зор да родя лъв Crazy Терминът ми беше 28 юли, трябваше да определим дата за секцио и аз си избрах 23ти Whistling. Доктора ме пита не мисля ли, че е по-добре да е по-рано, а не само 5 дни преди термин, а аз категорична: "Ами, докторе, кво да ти кажа, не ща рак; решила съм да стискам за лъв!" Crossing Arms "Да бе!" - вика доктора - "То азко тръгне ще те питам как ще стискаш." hahaha Joy hahaha
Ама ето на, явно не мога да избягам от съдбата си и, живот и здраве, все пак ще си имам и раче Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт