Житна диета

  • 125 676
  • 522
  •   1
Отговори
# 240
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Здравейте,момичета!Аз съм на ябълки....... Embarassed,дано се възстановя и си почна житцето..... Sad

# 241
  • София
  • Мнения: 1 950
k.a.l.i. , Възстановявай се бързо!  Hug
Аз имах идея за няколко дни след 22 февруари , и може би ще се включа тогава  Peace

# 242
  • Мнения: 1 092
Аз имах идея за няколко дни след 22 февруари , и може би ще се включа тогава  Peace

И аз, и аз  Mr. Green

# 243
  • София
  • Мнения: 1 950
pipy   Heart Eyes пак заедно ще сме !  Peace

# 244
  • Мнения: 1 092
pipy   Heart Eyes пак заедно ще сме !  Peace

Лиде в приятна компания всичко е по-лесно  newsm51 още малко и започваме  Peace

# 245
  • Мнения: 215
Момичета аз съм новичка тук но ако може искам и аз да се присъединя към вас за 22.02 Praynig Имам огромно желание да изкарам десетина дена на житце. Хем да смъкна килца хем да се поизчистя малко  Peace.

# 246
  • София
  • Мнения: 1 950
valia80   Hug добре дошла и успех! Peace

# 247
  • Мнения: 4 450
Здравейте! Grinning
Значи задължително трябва да потърся жито, не грухана пшеница. Беше ми попаднала от някъде тази диета, но не знаех за тази подробност. Аз и не успях да я издържа цялата (само 4 дни  Confused), но сега съм решила да я доведа до край.

# 248
  • Мнения: 215
Здравейте момичета  Simple Smile Подготвяте ли се за петък? Аз мисля да изкарам лунната диета в четвъртък и после продължавам на житце  Peace.
Успешен ден  Hug

# 249
  • Мнения: 346
valia80 и моите планове са такива, даже мисля да започна лунната от утре, а на 22.02 съм с вас  Hug

# 250
  • Мнения: 215
Момичета по време на житния режим може ли да се пие чай и кафе  newsm78. Някъде назад го пишеше но сега немога да го намеря а не ми се чете всичко наново  Simple Smile. Готови ли сте за петък и кой е с мен?  Peace

# 251
  • Мнения: 1 092
Аз започвам от утре  Mr. Green Peace

# 252
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Утре ще лунувам,след това почвам на жито..... Heart Eyes

# 253
  • Мнения: 1 683
 PeaceИ аз да питам за кафето  ичая че не мога нито да започна деня без двете нито да го завърша без чай. ooooh! Thinking

# 254
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Хубаво е като ще си прочиствате организма да няма кафе,но зависи от желанието на човек.

Общи условия

Активация на акаунт