Житна диета

  • 119 709
  • 522
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , момичета!   Hug Hug Hug

Отчитам се - приключих трите житни дни, които бях си определила и резултата ми е общо за трите -700 гр.
Малко е , но аз съм доволна , досега двата пъти за по 3-4 дни свалях около 1 кг и си оставаше траен резултата.
По-натам може пак да направя  3 дни на житце.

Успех и големи резултати на всички!  newsm10

# 346
  • Мнения: 958
Отчитам се - приключих трите житни дни, които бях си определила и резултата ми е общо за трите -700 гр.
Много малко ми се вижда, но ако го задържиш си е добре Hug

# 347
  • София
  • Мнения: 1 950
Отчитам се - приключих трите житни дни, които бях си определила и резултата ми е общо за трите -700 гр.
Много малко ми се вижда, но ако го задържиш си е добре Hug

Ох , и на мен много малко ми се вижда , но с години трупани килограми трудно се махат - гадините искат  още да си седят по мен, но аз вече не ги искам!  Joy Joy Joy

# 348
  • Мнения: 463
Момичета, от утре почвам 4-5 дни житената диетка, по скоро за прочистване, но ако успея и от някое килце да се оттърва ще е супер, има ли желаещи, да се присъединят, хем ще го съчетаем и с луната, хайде моля ви, нека не съм сама Praynig Praynig Praynig

# 349
  • Мнения: 1 092
Ридик и аз от днес започнах   Mr. Greenи много се радвам,че си имам компания  Hug

# 350
  • Мнения: 64
не можах да изчета цялата тема, но е достатъчно да се запаля Wink и аз мисля да я почна тая диета, защото много обичам жито и мед, а и след като 3 пъти правих дюкан, вече ми омръзна това месо и искам малко да сменя. Та...имам да свалям последни 5 кг и мисля, че ще успея да издържа, ама да видим Thinking Момичета, не пишеше ли, че задължително трябва да е след пълнолуние, т.е. при намаляваща луна, защото тя сега расте или мога и сега да започна?

# 351
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Здравейте, изчетох всичко по темата и мисля и аз да опитам. Снощи беше пълнолуние, кога е най-подходящия ден според вас?

# 352
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, изчетох всичко по темата и мисля и аз да опитам. Снощи беше пълнолуние, кога е най-подходящия ден според вас?

Според мен утре  Peace
Аз днес ще карам един ден лунната диета, а утре ще се включа при вас с един житен ден.
Преди време правех по 2-3 дни и добре ми действаше, но ефект на кантара имах само първият ден, затова този път - само за един ден се включвам.

А за прочистване е най-хубаво да се направи пълният курс както е на 1 стр. написано пред февруари

# 353
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Благодаря! Ще си купя жито и от утре започвам, пък да видим колко ще издържа.

# 354
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Сложих си житото в термос и го залях с вряла вода. Обаче не знам утре как ще изсипя житото от термоса? Гърлото му е доста тясно.

# 355
  • Мнения: 305
Здравейте и от мен. И аз се запалих от вас по тази диета, но не мога да намеря жито за покълване. Ще потърся още на няколко места и почвам с  каквото намеря. Надявам се все да има някакъв резултат. Само не разбрах дали най-подходящият ден е след пълнолуние?
Успех на всички ако все още някой е на този режим   Simple Smile

# 356
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
побут

# 357
  • Мнения: 2 492

Зачетох се в темата и се секих за славните ми дни на жито преди години .
Сваляше се изключително бързо .

В събота ще започна , пък да видим дали ще са 10 дена .  Simple Smile

# 358
  • Мнения: 6
Запис и от мен. Аз мисля да почна от петък. Тази година февруари я правих за пръв път и се чувствах супер. Успех на всички, които се присъединят

# 359
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен HugЗаписвам се и аз от петък тук Heart EyesЗапочват постите и ще се възползвем да направя едно прочистване, много добре ми се отразява, купих си вече житото и сега съм на стартова позиция,petinka_vd, ще се радвам да се "виждаме" и тук Hug

Общи условия

Активация на акаунт