С тези огромни тумбачета, ще родим ЯНУАРСКИ юначета!

  • 12 670
  • 278
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 52
Venecia-аз писах на лични, че още не съм се сдобила с помпа. Embarassed

# 271
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Честита рожба на Усмивка!!!
Колко ви се радвам че вече пазарувате за малките същества,аз още нищо не съм взимала.Другата седмица възнамерявам да изкарам дрешките от баткото да ги изпера изгладя и да преценя от какво новичко ще имаме  нужда.За сега черпя опит и идеи от вас.   bouquet  bouquet  bouquet

# 272
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Момичета, пуснах новата тема, тъй като ми се налага да изляза.Ето я:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244546.0
Обаче пишете още малко тук  Grinning

За заглавие сложих от по-старите предложения, че да не предизвикваме съдбата за нови бебоци, още им е рано  Grinning

# 273
я да попитам-минавало ли ви е през ума че между нас може да е мамата на бебе 2008?съществува ли всъшност още тази традиция?де да знам ,понеже си имаме вече 2 бебчета какво прече да си имаме и бебе 2008 Simple Smile
аз май още помня т.е. няма съществени промени в тая насока но много ме домързява....грозна дума но си е самата истина.... Hugщом не ми се окрасява даже....

# 274
  • Мнения: 307
Да ви се оплача...така ме мързи и не ми се работи вече...ама още малко остана.  Confused
И аз съм ужасно разсеяна не ми се мисли за нищо освен за бебо.  Mr. Green
Днес вече два пъти ми се втвърдява корема...дано да не стане много често, че ....
Някой спомня ли си колко пъти на ден е нормално?
 Hug Hug

# 275
  • София
  • Мнения: 6 182
Цитат на: zaika baika
Днес вече два пъти ми се втвърдява корема...дано да не стане много често, че ....
Някой спомня ли си колко пъти на ден е нормално?

 Нещо ми сеърти или 3-4 или 5-6, приеми средно 5 и н се шашкай!

я да попитам-минавало ли ви е през ума че между нас може да е мамата на бебе 2008?съществува ли всъшност още тази традиция?

Да, съществува. Майка ми преди 2 дена ме караше да навивам доктора да плануваме сецциото за 1-ви януари и да се борим за бебе 2008. Аз я уверих, че това е много тъпа идея Mr. Green Да си изкарам зорлем бебето 2 седмици по-рано, когато всички ще са си пийнали, за да ми се натресат новинарски екипи и кръстник който не харесвам. Пък и докторът ми едва ли би го одобрил. И тя горката се съгласи  Heart Eyes
Наистина има вероятност мамата на бебе 2008 да е сред нас, но предполагам желаещи да се включат в надпреварата ще са по-артистично настроените мами, пък и бебчета, които спонтанно решат да изскочат точно навръх НГ.

# 276
  • Мнения: 851
Зайке Байке, и аз знам че около 5 пъти на ден е нормално, така че не се притеснявай. Само не му давай на коремчето да се стяга повече до вечерта  Joy
M_I_A напълно си права - може някоя от нас да роди навръх Нова година  Аз лично мисля да си го нося бебо до края на януари и няма да го пускам да излиза толкова рано  Heart Eyes

Момичета, искате ли да си доизпишем тази темичка, че и без това бързо ни свършват страничките  Hug

# 277
  • София
  • Мнения: 3 688
На мен ми се иска първо да минат празниците и след това да раждам,налиуж 3ти смеизбраликато дата,пък дано и бебка да е на това мнение:)

# 278
  • Варна
  • Мнения: 3 238
Ще помоля да заключат тази тема, че май всички пишат в новата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт