Колкото мина, толкоз остана. АПРИЛ догодина, мама ще стана!

  • 11 497
  • 290
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 794
В 6-ти месец се влиза в средата на 23 г. с., т. е. на 22 с. и 4 дни.

280:9 = 31 дни

1 месец = 31 дни, следователно на всеки 32-ри ден влизаш в следващия месец.

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 19:59 от asja

# 211
  • Мнения: 794
А сега за срещата на пловдивските мами!
Ша ва хокам, да си знайти! Как ни въ беши срам от 13 майки-майни дъ съ събирем саму три?!?!
Мъ ний убаво апнахме и си бъбрихми!
Пък на вас нищу няма да ви кажим, щот сти лоши! smile3533 smile3534
Само снимки ша ви качим, прайни са с ГСМ-а на Ася, мъ кат й йъ толкуз замотан ъкъла, забрай си хубавуту апарат на селу, та така... Ма убъвити ни муцуни съ виждът, де! #Silly http://www.snimka.bg/album.php?album_id=197249

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 20:27 от asja

# 212
  • Мнения: 134
А сега за срещата на пловдивските мами!
Ша ва хокам, да си знайти! Как ни въ беши срам от 13 майки-майни дъ съ събирем саму три?!?!
Мъ ний убаво апнахме и си бъбрихми!
Пък на вас нищу няма да ви кажим, щот сти лоши!
 smile3533 smile3534
Само снимки ша ви качим, прайни са с ГСМ-а на Ася, мъ кат й йъ толкуз замотан ъкъла, забрай си хубавуту апарат на селу, та така... Ма убъвити ни муцуни съ виждът, де! #Silly http://www.snimka.bg/album.php?album_id=197249
Ася напиши коя коя е под снимките да се ориентираме,а иначе сте много сладки !!!  bouquet

# 213
  • Мнения: 96
suni22, не е много! Wink

# 214
  • Мнения: 134
бременността е странно нещо аз ракия никога не съм обичала ама днес мъжете си правиха греяна ракия и на мен като ми замириса на хубаво ги накарах да ми сипят една глътка да  #2gunfireмикробите и ми хареса Crazy

# 215
  • Мнения: 96
От няколко дни много ме боли опашката като ходя. Някой има ли подобно оплакване?

# 216
  • Мнения: 200
Здравейте мами, аз сега се прибирам, до сега бяхме в новата квартира и чистихме и михме с мъжо, абе лудница, заболя ме кръста, опашката и краката, май се преуморих  newsm78 Пак се надишах на препарати даже ме заболя главата по едно време, надявам се да не навредя на бебка Praynig ама трябва да изчистим няма как.
Лека вечер на всички  Hug

# 217
  • Мнения: 319
Добро утрооооооооо Joy лелеееее доредих се да съм първа Flutter ми така е ,като ме събуди телефона........рано-рано в неделя...........

Да ви кажа аз как съм с пиенето Thinking Хич ме няма,тоесто и преди да забременея толова пиех (изключение правеха дискотеките ) там си пийвах 1-2 уиските или джина и това си е  Peace Сега въобще не ме блазни алкохола,ама хич Naughty
Чувала съм,че вино може да се пие по-малко ,освен ако изрично не е забранил лекаря.Ама аз каквато съм нито червено,нито бяло вино обичам.Ще съм въздържателка още няколко месеца!!!

Пловдивски мами,защо сте толкова несериозни Whistling Аз като ви следях тук колко желаещи се изброихте,а накрая само 3.....Поне добре сте си изкарали Peace

# 218
  • Мнения: 2 531
Ахх да ви завиди как си обикаляте и нищо ви няма! Ние снощи излезнахме с едни приятели  на пицария, и като ми стана лошо по едно време  само ги карах да отварят прозореца! Хич за никъде не съм! А инече аз си пийвиам по малко ракия, силно разредена, имаме и страхотно вино но от няколко глътки ми се замайва главата !
А за срещата - ако не беше почивен  ден и аз щях да дойда, така че другия пък гледайте да е през седмицата!

# 219
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добро утро и от мен  Crazy
Луднала съм тази сутрин . Сънувах едно нещо и взе , че ми се дояде . Събуждам се и ръчкам приятеля ми да ходи да копува , че на бебето му се дояло. WhistlingДонесе ми го де и сега готвя.
До после.

# 220
  • Мнения: 410
От няколко дни много ме боли опашката като ходя. Някой има ли подобно оплакване?
и мен ме боли,но след като поседя или полежа доста.гадничко,ама се радвам че не съм сама.айде до после че правя питка Joy

# 221
  • Мнения: 96
ох, не знам... мен ме боли от 3-4 дни непрестанно при движение, а не съм се залежавала. Може би е от това, че тазът ни се подготвя за събитието  Confused

А за пиенето - моят лекар още в началото ми каза, че е ок да пия по чаша вино - максимум 2 на ден, не всеки ден. И аз съм в нормите Joy Приятен ден, мами!!!! Hug

# 222
  • Русе
  • Мнения: 154
Здравейте мамчета  Hug !!!
Аз снощи си изкарах страхотно newsm35 !!!Всичко беше наред и подрусах бебка малко.Днес тя обаче си връща-едни ритници ми праска от сутринта.За болежките-мен ми е схваната цялата дясна страна на гърба и когато съм седнала направо умирам от болка.Снощи обаче като се раздвижих малко днес май съм по-добре.Това е от мен за сега.Отивам да готвя,после пак ще мина да ви прочета.Весел ден на всички   bouquet !!!

# 223
  • Мнения: 70
Добро утро  Grinning

vercho, аз имах същото оплакване още в самото начало. Докторката ми обясни, че това е невралгия. От разширяването на таза може да се прещипе някой нерв и затова боли.

А за пиенето и мен хич ме няма. Предпочитам бяло вино и си позволявам от време на време по чашка. Иначе на ЖК ми казаха че е полезно да пия по чаша червено вино на ден за ниския хемоглобин.
Хубав и слънчев ден на всички

# 224
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Иначе на ЖК ми казаха че е полезно да пия по чаша червено вино на ден за ниския хемоглобин.
Хубав и слънчев ден на всички

Това за бременни ли се препоръчва?  Shocked Чаша вино, и то червено, си е доста според мен.

Аз на РД на Ники изпих едва половин чаша и то с голямо угризение.


Чао засега, отиваме да празнуваме РД на малкия с приятелите му. Очаква ни голяма лудница под кодовото название "Нинджа-парти".  newsm68

Общи условия

Активация на акаунт