Отговори
# 255
  • Мнения: 0
Здравейте мили мами!

Вчера се регистрирах и днес пиша за втори път. Разбирам, че повечето от вас повръщат доста, докато аз изобщо, дори не се чувствам зле /само съм малко отпаднала/ - започвам да се питам дали е нормално това при мен след като при вас е точно обратното. Като, че ли ми се иска и аз да разбера по някакъв начин /било то и толкова гаден/, че вътре в мен расте чудо. Само коремът ми е доста заоблен, макар и да е много рано да ми личи, но аз си имах коремче и преди..... preggo
А, колкото до кремовете против стрии - една моя приятелка /34-годишна/, която роди преди 7 месеца ми каза, че се е мазала през цялата бременност с някакво масло за стрии, което струва само 5 лева, примесено със свинска мас и няма нито една стрия по цялото тяло.

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 14:58 от Desita Dimova

# 256
  • Мнения: 326
Ето тук има подобна тема
С какво си мажете коремчетата!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238311.0

# 257
  • София
  • Мнения: 124
Аз не пиша за лосионите, просто защото все още нищо не ползвам. При предната бременност ползвах Джонсън и Джонсън бейби ойл и сега нямам стрии. Но то май наистина си е до организъм. Мен ме мажеше мъжа ми, вечер след къпане, то си беше цяла процедура Grinning

# 258
  • Мнения: 132
Desita Dimova  
 не се притеснявай според мен е нормално да не се чувстваш зле и да не  Sick
аз също съм добре слава богу само 4 пъти за 2месеца съм  Sick а даже не знаех че съм бременна през първия месец нищо не усетих но сега като се сетя ми се виеше свят но нищо друго
спокойно и се радвай на бременеенето си
а на момичетата които не се чувстват добре и са все във wc им стискам палци дано скоро да им мине този кошмар и да започнат да се радват пълноценно на бременеенето  bouquet

# 259
  • Мнения: 4 371
ДеЩо, от както прочетох за твоето повръщане ми е много съвестно, че се оплаквам за моя единичен случай сутринта и непрекъснатото гадене Embarassed
Казваш, че по 5 пъти на ден повръщаш, аз толкова в съзнателния си живот съм го правила. Съчувствам ти, не знам как издържаш. Дано скоро ти мине Praynig

Днес имах намерение да отида при личния, но цял ден се търкалям в леглото, нямаше никакъв шанс да се надигна, много ми е зле и му се обадих. Каза носа само да го промивам, да си мажа гърдите с Пулмекс бебе, защото изпаренията отпушвали(дрън дрън, вече се намазах) и да пия Парацетамол. Това е. Нищо друго Tired

Изсмуках един бонбон Голия актив току що и гаденето се върна с всичка сила. Чакам мъжът ми да ми донесе Спрайт, аз също съм чувала, че помага при повръщане.

# 260
  • София
  • Мнения: 403
Само не прекалявайте със спрайта! Naughty

Аз предишната бременност само спрайт пиех и в един момент получих страшни киселини.

Но пък аз си изпивах по една голяма бутилка на ден. Sick

# 261
  • Мнения: 58
Ако е живот и здраве и аз трябва да съм юлска майка(термина ми се пада 18 юли) Praynig Grinning
PS Надявям се и мен да ме включите в списъка с юлски майки! Grinning

Последна редакция: вт, 04 дек 2007, 16:25 от душичката 32

# 262
  • Мнения: 0
Момичета искам да ви се оплача: Всеки ден съм на работа и за съжаление нямам възможност винаги да се включвам. Понякога както сега успявам да открадна от това време, но ми се иска да си говоря повече с вас. От няколко дни чета сайта и намерих доста интересни неща, за което ви благодаря Hug

# 263
  • Мнения: 306
Добре, че прочетох за спрайта, днес си купих и  се почувствах като човек. Цял ден не ми се е гадило. Определено има ефект, ще гледам да не прекалявам.

А сега за новината, която много ме вълнува. Току-що се връщам от преглед и мога най-официално да съобщя на всички, че ако е рекъл Бог, ще имам две бебета Joy Много се вълнувам и също и притеснявам, но дано всичко да е наред!!! Peace

# 264
  • Мнения: 4 371
Ооо, Джини, супер. Това е двойна радост  bouquet

# 265
  • София
  • Мнения: 403
djini_selena, честито Party

Чудесна новина, всичко ще е наред, а през юли те очаква двойна радост! Joy

# 266
  • Мнения: 925
Джини, супер! Чудесно! Ти си третата майка досега тук, която се е похвалила с близнаци Simple Smile Ама много яко, значи!
Утре и аз съм на преглед и как само искам и на мен да ми видят две сакчета   Mr. Green

# 267
  • Мнения: 326
djini_selena ЧЕСТИТИ БЛИЗНАЧЕТА  ura
Освен на peaches имаше и още едни  newsm78 охх каква съм забравих, кой беше, а и не мога да намеря къде пишеше. Нищо.
И на трите ви желае само положителни емоции, лека бременност, спокойствие и здрави и пухкави бебчета през юли.  newsm32  newsm32
Аз след час изчезвам за преглед. Да не ме изненадат и мен ха ха ха. Не мисля. Аз нямам шансове, но все пак идеята е вълнуваща. Joy

# 268
  • Мнения: 132
ехаа три мами очакващи близначета, това е чудесна новина
при мен се видя само едно плодно сакче а след това и само един ембрион с тупкащо сърчице така че бебчо ще е един, колкото и да ни се искаше да са близнчета ама няма значение да са ни живи и здрави на всички ни и лека и безпроблемна бременностви

# 269
  • Мнения: 1 584
Честито на всички нови мами! Най-вече на тези с близнаците - много сте смели Hug

Аз се мажех преди с Виши  - много съм доволна. Сега мисля да пробвам Мустела, ако намеря във Франция, ако не - пак Виши.

Рекапитулация след ските - -0.5кг, а съм повръщала само сутрин както винаги на гладно и ядях много newsm78 Не че се оплаквам де Mr. Green Там се срещнах с една приятелка дето е вече 32ра седмица и е качила само 6кг. Направо не знам как е успяла така Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт