Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 137
Бухтичке, на нас терминът ни е по едно и също време. Аз в понеделник бях на доктор и се видя същата точица като при теб. Още не се знае какво има вътре. Но аз съм на преглед другият петък, когато се предполага да се види повече. Теб много далечна дата са те дали за преглед Confused Аз не бих издържала толкова.
Коремче уж още нямам, ама имам вече 2 панталона, които ми стягат.
Аз имам един много сериозен проблем - пушачите около мен!!! Побъркват ме!!! Вчера на концерта имах чувството, че точно при най-големите пушачи съм попаднала. А колегите всички пушат, за да си говоря с тях значи трябва да дишам цигарения им дим. Целия офис са одимили. Вече ми викат отцепник, че не ща да седя и да пия и да си говоря с тях Close А не искам още да им казвам, че съм бременна...

# 76
  • Мнения: 6 919
Бухтичке, на нас терминът ни е по едно и също време. Аз в понеделник бях на доктор и се видя същата точица като при теб. Още не се знае какво има вътре. Но аз съм на преглед другият петък, когато се предполага да се види повече. Теб много далечна дата са те дали за преглед Confused Аз не бих издържала толкова.
Много се радвам за термина Hug По принцип моя аз съм си го изчислявала според датата на зачеване (защото знам кога беше) и смятам, че ми е верен. Иначе лекарите по цикъла ще ми го определят по-рано сигурно.
По принцип на мен не са ми дали дата за преглед, просто ми казаха ориентировъчно кога да отида. А и на мен ми се иска да отида на коремен ехограф с таткото така че може и да изчакам стига да нямам някакви проблеми Wink

# 77
  • София
  • Мнения: 403
Да се оплача и аз Twisted Evil

И на мен нищо вече не ми става. Миналия път когато тръгнах да раждам бях 62 кг. а сега от толкова стартирам! Не смея да мисля как ще се свалят после.

# 78
  • Мнения: 2 171
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=245307.msg5737931#msg5737931

Току що видях тази тема в съседния форум. Предполагам, че ще бъде интересна за майките с отрицателен резус фактор. Дано се събере достатъчно информация, защото е важно.

# 79
  • София
  • Мнения: 5 570
Здравейте и от мене  Grinning

Не съм писала от няколко дни, защото във вторник следобед получих кафеникаво зацапване и доки ми нареди да пия утрогестан, нош-па и да лежа.

Снощи бяхме с милото на преглед Simple Smile Видяхме бебето.., едното със сигурност го видяхме и сърцето му тупкаше, и термина ми е нистина 19ти юли... ИМА ВТОРИ ПЛОДЕН САК!!!!! Не видяхме второто бебе добре... - или така беше застанало..., или "синдром на изчезващия близнак"...  След 2 седмици съм пак на ултразвук, стискайте палци!

Не мога да кача снимките от видеозона, въпреки че са супер яки..., щото съм си у дома и тук нямам скенер. Очертава се да си карам тази бременност у дома... То, това добре, но дано това зацапване спре скоро... Нямам болки, но не е приятно...

Дуци, стискам палци всичко да е наред с твоя преглед! Привет на новите попълнения и  Hug на старите  Simple Smile

На мен корем въобще не ми личи на тоя етап и съм с 1 кг по-малко, орколкото преди да забременея... Най-вероятно от прилошаването...

НО е толкова ВЪЛНУВАЩО да види човек тупкащото сърчице  Grinning Grinning Grinning Много хубава вечер на всички!

# 80
  • Мнения: 24
Здравейте момичета  Laughing
реших да споделя с вас какво научих относно предпазването от стрии от моя братовчедка, която наскоро роди. За голямо мое учудване ми препоръча крема на Нивеа http://www.ivis-bg.com/index.php?cPath=292_295. Абсолютно потвърди, че тя и нейна приятелка са се мазали още от първия месец и не са получили нито една стрия (а си имат стари - т.е. кожата им е предразположена) през бременността. Аз напълно й вярвам и вече даже се мажа Simple Smile

А относно запека аз се отървах от него  newsm44 откакто започнах да пия витамини. Не знам дали само си въобразявам, но не съм си променила начина на хранене , а нещата се нормализираха  coolcool

# 81
  • Мнения: 326
Хе хе хеееее peaches сериозно ли имаш 2 плодни сака???? Страхотна новина.   ura Ах не мога да повярвам. От кога чакам някой да съобщи подобно нещо. ЧЕСТИТОООО.  newsm18Дано не е фалшива тревога. Всъщност на тебе това ти е трета бременност???!?! Нали??? Малеее 4 деца??
Какъв е този "синдром на изчезващия близнак"??? Едното да изчезне ли??? Е къде ще отиде??? Хайде стискам палци всичко да е наред.
Аз днес се чувствам съвсем като парцал. Даже детето не можах да изведа на разходка и не пиша много, но peaches с тази новина направо ме съживи.
danisio този адрес, който си дала на Нивея не отваря продукт за стрии или за бременни??!?!? newsm78. А на Eucerin има ли продукти за бременни???

Последна редакция: пт, 30 ное 2007, 17:37 от Kokolin@

# 82
  • Мнения: 2 171
Peaches, страхотна новина Grinning. Много се радвам. Дано всичко е наред с бременността ти и наистина бебчетата да са две (ако и ти го искаш, разбира се Wink). Стискам палци зацапването да спре и да нямаш никакви проблеми Hug.

# 83
  • Мнения: 782
peaches , честито и от мен  bouquet покажи след някой и друг ден снимките, че нали знаеш - това са ни първите близначета newsm20....наисина ли стези два Бебока ти стават четири Shockedмай ще идваме да ти помагаме юли месец  newsm63

# 84
  • Мнения: 24
....
danisio този адрес, който си дала на Нивея не отваря продукт за стрии или за бременни??!?!? newsm78.

ами и аз бях много учудена, че се е мазала с нещо което не е за тази цел, но ...
и на нея като са й казали за крема й се сторило странно, но след като е проверено вече явно действа

де да знам и аз  newsm78

# 85
  • Мнения: 925
Peaches, направо ВРЪХТЪЪЪЪ! БЛИЗНАЦИИИ! Колко яко! И аз искам! Дано и на мен ми видят втори плоден сак другата седмица! Стискам палци зацапването да е безобидно и да отмине! Прегръдки!

# 86
  • Мнения: 4 371
Леле, Peaches, голяма си късметлийка, скри ми топката. Супееер.

Аз бях на лекар, според него всичко е добре, след две седмици пак да отида, но аз съм при Марков другата, така че ще пропусна при моя си. Предписа ми утрогестан. Каза ми да не вярвам на всички глупости, които чета в интернет, да съм по-спокойна и така Simple Smile

Ох, днес един ненормалник ме удари. Бях спряла на светофара и изведнъж колата се разтресе. Слизам да видя дали ми има нещо, няма да ви казвам, че сърцето ми отиде в петите, а тоя нахален мизерник ми вика "Колежке, какво направи, на заден ли даде?", а то има наклон и е 1000 пъти по-вероятно, че той ме е ударил, отколкото аз да включа на задна и да го ударя Shocked Абе направо си спря в мен. Леле, като се ядосах, ама направо откачих. Аз имам и оръжие в колата - един метален стик за голф, ако нещо ми се наложи Laughing Свих му сърмите на тоя нахалник и се обадих на мобилния телефон, изписан на буса му. Той някакъв рекламен беше. На собственика на фирмата попаднах, много беше любезен и дано тоя малоумник си понесе последствията. Пълно е с откачалки в София, изобщо не искам да се казвам на колата Crossing Arms

# 87
  • София
  • Мнения: 183
Леле, най-после ще има и близнаци Hug Толкова е вълнуващо. Моя мъж в случая би казал "На чужд гръб и 100 тояги са малко", понеже ние бихме се притеснили как ще се оправяме с две едновременно в нашия апартамент и без баби. Обаче като видя майки с двойни колички много се радвам. Grinning

Дуци, радвам се, че са ти разсеяли съмненията! Гледай да почиваш повече!

# 88
  • Мнения: 2 171
Дуци, радвам се че всичко е наред  Hug. Не се ядосвай за колата, важното е, че ти си добре, пък малоумници винаги ще има в изобилие. Такъв е живота Peace

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 337
Peaches 4естито мила...дано вси4ко е наред..да си жива и здрава!!

Дуци не се цупондри за такива тъпанари,наистина навсчкъде е пълно ....и като са те видяли жена веднага се е направил на остроумен...  #Cussing out да не ти вличе изобщо...ламарините се оправят...мен в на4алото много ме беше жал за колата, но то в Бургас е егати движението напоследък, а си представям в СОфия как е...

Важното е 4е при теб вси4ко е ок....

Да си кажа и аз...преди имах гастрит и се наложи пред 2 год. да ми взимат кръв от вената за нчкаква бактерия (слава богу нямах ч) и тогава уж ме изследваха едновременно и з кръвна група..казаха ми 4е е б - ...тогава за мен нямаше особено зна4ение...защото ми ч казаха не официално, а и не бчх запозната какво общо има с бременност и т.н..

Сега когато казах на лекарката и отидох да ме изследват пак с официален паспорт групата ми е б +  .... обчсних и на лекарката, която ме изследва за преди и тч ми каза ,4е в Бургас тяхната клиника и един кабинет в 3-та поликлиника са единствените, кото са лицензирани и могат да издават кръвни паспорти ,което обчснчваше и факта защо преди 2 год. не ми дадоха никакъв документ...

За по-голчма сигурност видя и паспотите на родителите ми  и ме изследва 2 път....пак +

Запо4на да се ядосва 4е ако ми се било наложило кръвопреливане през годините и аз съм кажела б - мовели да ме докарат домикро...незнам си какво...

Така 4е Внимавайте при кой се изследвате...защото до колкото разбрах има огромно зна4ение особено ако е 2 бременност, както при нчкои от вас...


Целувки


Общи условия

Активация на акаунт