С какво ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ?

  • 169 816
  • 1 940
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 167
Малеее, хоб и ние четем тука... Така че внимавайте какво пишете Mr. Green Ми то, май нямате друг дразнител, освен свекървата. Всяка втора тема е все такава.

Хоб , една свекърва изскочи Mr. Green

. Тогава елате ни вище!!!

 Joy Joy Joy хайде няма нужда

# 16
  • Мнения: 373
Като отиваме някъде казва:"И да храните детето"
Shocked

# 17
  • Мнения: 1 186
Ами,че мераци за гледане на внучето много ама 1-2 седмици ooooh!....после се почват номерата,че е изморена и т.н.....Като се има напредвид че те живеят срещу нашата врата #Crazy.....и пак се правят на луди... Tired

# 18
  • Мнения: 480
Аз я дразня. Дразни ме, че я дразня. Не я дразня нарочно, така се получава.

# 19
  • Мнения: 389
От много време вече не се дразня на съветите на свекървата. Просто ги пропускам покрай ушите си, кимайки с глава Mr. Green

и си правя, каквото аз си знам!

# 20
  • Мнения: 26
аз ще напиша нещо по различно.моята свекърва е наистина съкровище(ама без кавички).помага ми когато имам нужда от нея.съобразява се с моите решения,и ми дава съвети само когато аз я попитам.много съм научила от нея.абе изобщо СВЕКЪРВА-МЕЧТА.моите роднини са на същото мнение за нея.

# 21
  • Мнения: 686
Много,интересно.Виждам,че в тази тема за(или по-точно против)свекървата са отговорили и хора,които в една друга тема са върли нейни защитници.Противоречиви чувства или чисто гледане на сеир-незнам?

По темата,свекървите в повечето случай са такива,защото се състезават със снахата,за обичта на синчето(в повечето случай са изгубили предварително).А ако е умна една свекърва,ще спре да се държи към сина си,като към мамино синче и ще уважава съпругата му.Тогава няма да има оплаквания и от двете страни.
Но много често става обратното,свекървата си казва"Айде бе,каква е тая вчерашната сополанка,че ще ми се прави,че може да ми гледа сина по-добре от мен" и почват критики за щяло и нещяло.Опитва се да вгорчи живота на момичето по всякакви начини,пък недай си боже да живеят заедно или достатъчно близко.
Лични примери вече не ми се дават,защото все има криворазбрали.

# 22
  • Мнения: 3 929
Ами, много, много неща ме дразнят. Със сигурност и аз я дразня, не съм никак света вода ненапита, но понеже питаш, с какво тя ме дразни, ще отговоря.
Дразни ме, че се опитва винаги да налага мнението си и когато не успее, става жлъчна, започва да се заяжда, да търси под вола теле. Ако аз "не й се вържа", след няколко жлъчни опити да ме обиди и предизвика негативна реакция, спира. Но ако "се вържа" - става страшно. Две змии можете ли да си представите?! Пре това - ПЕПЕЛЯНКИ!!!
Дразни ме, че няма вкус, че знае, че няма вкус и въпреки това иска да го наложи. Дразни ме, че злобее, като чуе, че моето семейство - това, от което идвам, е успяло и че аз не спирам да хваля роднините си, защото има за какво, а нейните роднини са интриганти, неуспели и злобни. Дразни ме, че не умее да готви вкусно, и когато свекър ми или някой от синовете й каже, че моята майка готви много вкусно, тя започва да се обижда и да злобее, че цял живот ги е гледала с нейните манджи, а сега имали претенции!
Дразни ме, че се меси в личния ни живот по всякакъв повод и без повод. Дразни ме, че се опитва да възпитава детето ми на пук на мене, на това, което аз се опитвам да го науча. Винаги ми е опонент - за добро или за зло. Много са нещата, които ме дразнят. Всички сте наясно, че всичко не може да се разкаже.
Искам обаче да поясня, че аз не мразя свекърва си, напротив - приела съм я почти като мой много близък човек. От нея съм научила много неща, помагала ми е, когато съм имала нужда, не винаги, но ми е помагала и я уважавам заради това. Просто всички тези неща ме дразнят у нея. И у мъжа ми има неща, които ме дразнят, и у майка ми, но ги обичам, нали?

# 23
  • Мнения: 179
както казва една приятелка "само като я гледам ,че диша и ме дразни"  Wink

# 24
  • Мнения: 28
Абсолютно всичко ме дразни в нея!

# 25
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 840
преди ме дразнеше с въпроса : какво ще ядете? ами, няма да ядем! ще държа скъпото ти детенце гладничко Mr. Green отрязах й квитанциите и сега я пропускам покрай себе си без да й обръщам внимание.

# 26
Мен ме дразни това,че опитвайки се да се съревновава с мен(което е абсолютно ненужно,защото семейството не е състезание) ядосва сина си и даже не и пука,че му вреди и му лази по нервите.Всичко друго разбирам,но това не мога да проумея.Егоизъм ли е,нещо друго ли е -не зная.

# 27
  • Мнения: 103
Каква интересна тема....А ние няма ли да станем свекърви /мамчета със синчета/?
 Защо трябва да си натоварваме деня с негативни емоции... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 195
ох ами с много неща ме дразни май преди и доставяше удоволствие да ме дразни ooooh! но сега нещата се обърнаха   Whistling
Най ме-дразни това че непрекъснато все си намира за какво да дойде до в къщи живее на един етаж под нас и е вечното присъствие човек не може да си почине, докато не се развали звънеца  Whistling сега просто "не чувам " когато чука  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 28
Dobre,che ne vliza bez da chuka,kakto v seriala "Vsichki obichat Reimund". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт