Януари дойде ли, познайте – ще си гушкаме бебоците, потрайте!

  • 12 878
  • 288
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 719
Добро утро, момичета!

Гледам доста сте се ошашкали (не че аз не съм де) Mr. Green Но гледайте положително на нещата, нали това ни е целта на финала - да гушкаме по едно здраво бебче.

Аз пък тази нощ си имах друга грижа. Боля ме ужасно зъб. ooooh! Та се чудя сега мога ли да ходя на зъболекар, или не е желателно и да стискам. Rolling Eyes

# 46
добро утро и от мен не мога да ви смогна да прочета всичко  bouquetда се похваля и аз доки реши че ще раждам планово в първия работен ден от новата год.02.01 каза Naughtyнастройваш се психически за тогава и толкова щерката е добре и вече гоним 3кг.ходих и до социала и а да ме върнат отново  #Cussing outама такъв скандал им спретнах и им викам щом е така моя доктор ще се обади на директорката ви и тогава като запретнаха ръкави та цяло медицинско удостоверение ми извадиха мн.трудно работа за няма и 5мин.ама такава е оправията ни на всякъде #Cussing outта с тази бележцица днес отново на търново а утре пак напавликени ужас голямо разкарване пада.с моя пуснахме и документите за кредита и сега вече само чакаме да се обадят по-скоро така че стискайте ми палци Hugчестито ни още едно бебенце мн.усмивки да носи на мама и тате лек ден от мен че съм подхванала newsm64 newsm28 wash hangвсичко накуп до обяд да сколасам

# 47
  • Мнения: 367
lidij.dimitrova не се претоварвай,повече почивка.Хубава датичка сте избрали Heart Eyes
Шушони и аз съм така с един зъб,май бебка е изпила калция Crazy,но съм решила след това да го правя,защото без упойка не мога Sick
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАРИТА

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 08:50 от Vania_84

# 48
  • Мнения: 51
Здравейте, момичета!
Разбирам притесненията ви, и аз хем искам да излиза мойто, хем ме е шубе...добре, че ходя на работа още и така се отвличам, аз затова не исках да оставам вкъщи, слава Богу, че още имам възможност да ходя, сутрин ми е малко тъжничко като ставам, но си викам това е песен в сравнение с това, което ме чака.
Все пак остана само днес, петък и още една седмица пълна, но ще я изкарам.
Утре и вдругиден ще си почина малко, утре вечер съм на банкет с мъжа, а после в четвъртък ще си поспя, все пак и аз съм човек, така или иначе тука ми водят ден за ден кога идвам и не, тъй че няма страшно.
Мен отдавана да ви кажа ме боли там долу, аз много пъти съм ви казвала, още от преместването , мислех, че имам мускулна треска, но така си и останах...особено някой път така ме прерязва, че чак викам без да искам, но още не съм родила...а това е от 2 месеца близо, всички ми казват, че корема е ниско, но той така си беше от началото...
Не се плашете, каквото е писано ще стане, важното е всичко да мине добре!
Аз нищо не съм си приготвила, но не мисля че ще е проблем, ако стане нещо за коллко време ще ми го донсат, няма да ходя в космоса я!
И аз мисля да ида на козметик скоро, но ще видим тая работа!
Успех на всички днес, Морги стискам палци, не се плаши, всичко ще е наред!
Шушони аз си правих зъб в шестия последно, пломба, не мисля, че е проблем, само избери внимателно доктора, да не е някой джаста-праста!
Марита, честит рожден ден!
Старотен подарък и аз имах едни много хубави очила, но без да искам ги бях оставила за малко на земята и те кафяви и килима кафяв и баща ми ги стъпка без да иска! Confused
Но ще купя други...айде стига толкоз от мен за сега! Hug

# 49
  • Мнения: 33
здравейте, момичеата! Hug
поздравления - за новите майчета и техните бебета - да са живи и здрави!  bouquet
като гледам колко са регистрирани - 165 януарки - нещо много се изгубихте - тука пишем (някои чат-пат ама се обаждаме) около 30 мами - къде сте другите - драснете някой ред да се знае че всичко е наред (не само да четете) - нали се водим в "отчетни"
ето - точно вчера се замислих че Impatient се загуби от известно време...

# 50
  • София
  • Мнения: 3 688
Честит празник на днешната рожденничка!
Момичетата днес като се върнат от училището за бременни ще разкажат ка е минала срещичката,какво са научили и как е минала почерпката след това:)

# 51
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Привет и от мен в новата тема!
Морги, стискам палци приказката да е с щастлив край-едно пораснало и голямо бебче, когато му е времето!
Шушони, по-добре иди сега на зъболекар, че после с бебе ще е по-трудно да намериш време. Упойката не е проблем, вече има толкова добри упойки, които не се отразяват на плода.
Аз вчера направих опит да се епилирам, да, ама не, Мартина беше много впечатлена от епилатора и ми го грабна. Иначе учудващо виждам почти всичко, с малко повече навеждане.

# 52
  • Мнения: 51
Забравих само да ви питам, какво е да ви падне тапата, как разбирате, че точно това се е случило?

# 53
  • Мнения: 5 391
Добрутро!  bouquet

От днес до петък сме сами с детето, татко ни е в командировка, остави ми колата да се самозакарам, ако недай боже стане нещо по-рано :roll:50км са все пак Grinning

Еви, аз предният път тапа не видях, изтекоха ми водите, сигурно и тя тогава е паднала, но реално не знам какво е.

# 54
  • Мнения: 52
newsm59  Честит рожден ден на Марита!!!  bouquet newsm59
Ewito- аз за тапата знам, че започва едно леко кървене.И до 24 часа би трябвало да родиш.Така са ми казвали де незнам дали е така.
Някой ме питаше в предната тема какво ми изследват в момента...та отидох и си направих изследванията днес сутринтта и си ги платих-12лв, срамота, бременни и да плащаме не е кой знае какво ама..за какво иначе си плащаме здравно осигуряване??!? newsm78 И нещо ми каза сестрата там че урината ми не била добре, но днес следобед или утре сутринтта ще са готови напълно изследванията и ще знам как стоят нещата./пълна кръвна картина,глюкоза,урина-качество, белтък, кръв/  това беше подчертано на листа за изследванията ми.Дано съм била полезна.
А на мен контракциите предната вечер, като ми бяха на 7 мин..още не съм родила..Снощи пак имах на 10 мин ама за около час.Може би бебка дето много мърда и ми блъска матката и предизвиква контракции и от това да е..Знам ли гледам да не се шашкам излишно, че спокойствието е най-важно.Апък се успокоявам, че тъй лесно няма да родя...в смисъл, че няма да стане така айлеее хоп и да родя..то едни болки ще са..едно чудо..тъй че ..чак като станат на 2 мин и да не мога да седя на едно място значи е започнало.А и през деня нямам боли ..Успокойте ме де ... Mr. Green

# 55
  • Мнения: 5 391
EleoHopa, точно тъй, така лесно не се ражда, особено първият път GrinningЗа това споко, ще имаш време да се нагласиш, душ-муш, всичко ще е наред Hug

# 56
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 389
Здравейте!

Филип@, браво за куража да шофираш при такава специфична ситуация - ама нали си с опит  Mr. Green Стискам палци да си чакаш таткото.

Виждам за страхове си говорите  newsm78 И мен нещо ми минават едни интерсни мисли, ако вземе бебо да напъне по празниците, къде ще събират екип за мен ... Ама моят доктор казва - споко рано е. Дано да е така. Иначе контракции нямам, само инцидентно, ако мнооого се насиля нещо. От събота-неделя ми дойде ентусиазмът да разглеждам и пера бебешки дрешки ... Че то верно времето си тече, идват празници и да не си остана неподготвена за момента. Срамота ще да е  Wink

# 57
  • Мнения: 110
Здравейте,да споделя какво ми каза моята акушерка за началото на раждането:
ако ти падне тапата,не бързай към болницата,ако ти изтекат водите,тръгвай,ако контракциите станат на 5 мин.,веднага на път към болницата.Така че,споко,не се шашкайта много,просто се наблюдавайте по-внимателно.
Аз явно не мога да различа контракции,та съм спокойна психически!?Много съм тъпа smile3506!!!
А иначе съм изпрала дрешки,одеалца,приготвила съм чантата,с малки изключения.
Блазе им на тези,които все още ходят на работа.Умирам си от скука в къщи.

# 58
  • Троян
  • Мнения: 141
И аз почти съм готова с багажа за болницата,останаха ми само някои тоалетни принадлежности.Че нашият татко всеки ден пита:Готови ли са чантите,че ако стане нещо аз няма да мога да се оправя.
И също всеки ден -няма ли да испереш дрешките за бебето,какво чакаш.Аз се надявам да исчакам новата година с корема,за сега нямам никакви болежки,даже от седмица ми исчезнаха и стяганията на коремчето,а тях си ги имах от месеци,явно на бебо му е доре вътре,засега.

# 59
  • Мнения: 110
Елеонора,защо са те накарали да си плащаш изследванията - нали си по майчино здравеопазване?Как така са им свършили лимитите?
Това е пълно безхаберие!!! #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт