Дядо Коледа дойде на БУРГАСкото море, с подарък зарадва всяко послушно дете

  • 14 871
  • 294
  •   1
Отговори
# 150
  • На морето!
  • Мнения: 5 787
И ние сме доникъде с пишката.Уж заголвам,но имам чувството че си стои на едно положение.Майките с по-големи момчета ще кажат кога са ги забелили изцяло.

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 6 505
Трябва да се натиска по-силно.Ние се мъчихме ,но никаква не я бяхме свършили ,докато един познат с момченце не ми показа и всъщност той направи първата крачка към 6 месец на малкия .Понеже мен ме беше страх оставих на баща му да се занимава ,а аз "поддържах"само положението ,когато той не е присъствал на къпането. .Прави се ежедневно,защото много бързо се залепя пак.Когато се отлепи ново място се получава зачервено и е хубаво да се маже с нещо - ние го мазахме с Гентамицин за очи / не знам дали е най-правилния избор,сигурно има и други кремчета  newsm78 /.

Случи се веднъж ,не знам от какво ,но се наду и когато го заведохме на уролог той хич не се церемони ами го натисна и я дръпна докрай.Затова не съм привърженик на неотлепянето- рано или късно нещо ще се възпали и тогава още по-гадно ще му е на детето и най-вероятно ще е по-голямо и ще се стресира.Нашия беше 1г и нещо и доста време го коментираше какво му правил доктора ,а и доста плака.

# 152
  • Мнения: 1 701
Нашата докторка каза, че до 3 години трябва да се забели! И ние сме доникъде ама се успокоихме, че има време! Simple Smile Пък после той ще с се занимава с нея! Simple Smile

Шуши, ние след празниците ще сме по-активни навън. Сега си гледаме таткото в къщи и му се радваме! Simple Smile

# 153
  • Мнения: 742
момичета, търся телефон на sneji20   , някой да има моб или стационар? Трябва да се чуя с нея днес.

# 154
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
ЕЛИ,намери ли телефона на СНЕЖИ,че с тази конспирация сте ми много съмнителни!!! Joy Joy

# 155
  • Мнения: 742
да, вече се чухме  Grinning

# 156
  • България
  • Мнения: 3 622
Лелее, много болнички дечица в темата.  И моето е сополиво  Praynig да не е нещо сериозно.
Бързо оздравяване на всички   bouquet
П.С. Весела Коледа  Laughing

# 157
  • Мнения: 82
Привет!
Ние с пишката сме почти готови,трябва малко по-силно до се натиска,бебоците не ги боли споко,но както Маги еказала от гледна точка на хигиената е нужно!

# 158
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
шушонке и аз те засичам един два пъти ама и аз съм мнооого отворена и за това не ти се обаждам.Ако някой ме разпознае моля свиркайте аз иначе съм много готина  Mr. Green.
ходя с една червена шапка и червен шал и сме със тъмно син почти черен Бъз.Леко съм пухкава ама това е за чар след празниците ще стачкувам.

# 159
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042

ходя с една червена шапка и червен шал и сме със тъмно син почти черен Бъз.Леко съм пухкава ама това е за чар след празниците ще стачкувам.

[/color]
аа-а-а-а-а-,значи ти си ,Червената шапчица???!! Joy JoyАз си мислих,че си само в приказките!
Аз пък не те знам и съжалявам за което! Heart Eyes

# 160
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 567
 Аааа ,аз съм даже лошия вълк ми е мъж. Тя така стана работата че се залюбихме след историята с баба. Mr. Green
ще се запознаем не е късно  Hug
имам голям проблем с яденето трябва малко да поспра а ми е толкова вкусно  Embarassed пак напълних бузите като се гледам защо беееее  ooooh!

# 161
  • Мнения: 284
Здравейте!Ние днес станахме на 3 месеца Simple Smile
За пишката и аз забелвам по малко-за сега е показано отворчето на пишчицата с много мала част от главичката,ама има време няма да насилвам...

# 162
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
екита,ами значи честито!!!Боже,....кога беше времето,дето и аз броях всеки месец за празник!!! Joy JoyМоичкият вече е на близо 5 годинки и сме мно-о-ого големи и "важни" smile3533

# 163
  • Мнения: 69
Запис.Момичета чета ви редовно,макар много рядко да пиша тук (май само 2 пъти съм писала Embarassed.
Весело прекарване на Новата година и много много емоции!

# 164
  • Мнения: 742
Мале, две страници с пишоци.

Аз пък да похваля на мама куклите- едната гази с гумени ботуши горите(с дядо си на лов за луканки Mr. Green), а другата спи като пор, мнооого я обичам такава спяща  Laughing

Бахи, весела и на теб  Peace

Общи условия

Активация на акаунт