Дядо Коледа дойде на БУРГАСкото море, с подарък зарадва всяко послушно дете

  • 14 770
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 252
Честит имен ден на всички празнуващи!

# 286
  • Мнения: 9
честит имен ден на вси4ки именници.пожелавам на вси4ки много здраве щастие и много,много любов

# 287
  • Мнения: 565
Може ли някой да пусне нова темичка. Аз не знам как се прави първата страничка иначе за заглавие имам предложение.
"И през Новата година, в БУРГАС купони пак ще има"

# 288
  • Мнения: 58
Честито на всички именници-много здраве, много късмет, много успехи, много усмивки......от всичко хубаво по много smile3525

# 289
  • Мнения: 373
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИВАНОВЦИТЕ И ОТ МЕН! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ! НАЗДРАВЕ!

Може би и аз щях да имам Иван ако синът ми беше подранил с един ден.

# 290
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Честит имен ден!Да ви е живо и здраво името и да ви носи много късмет!

# 291
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Честит имен ден на всички - големи и малки, с едно от най-срещаното име Иван и производните му! Да сте здрави и усмихнати! Наздраве!

# 292
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Засилих се да пускам новата темичка,по идея на KATALINA,но се сетих ,че не знам как се пренасят картинките,списъците и т.н!Хайде някой по-вещ от мен в занаята да се справи:))) Laughing

# 293
  • Мнения: 1 280
              Честито на всички празнуващи днес и вчера! Много здраве и късмет! 

               Каква беше тая поледица сутринта, едва не се пребихме с малчо докато стигнем детската.                  И да се оплача, влизаме сутринта в градината, гледам в шкафчето на малкия чужди дрешки и пантофите му ги няма, а върху шкафчетата един куп якета на по големи, влизам вътре гледам лудница една сурия дечурлига. Питам учителката какво е това, ми сборна група. Каква сборна група бе в стаята имаше поне 40 деца, къде ще ги слагат да ядат и спят. Отивам при директорката и я питам до кога ще е така, пък тя ми вика еми нали е ваканция, докато не се съберат децата ще е така. Е колко трябва да станат 50 ли че да ги разделят  newsm78

# 294
  • Мнения: 1 701
Айде на новата тема тогава ...

Домързя ме да сменям коледните картинки само, ама бързо ще я изпишем ...
Пък и какво лошо в празничното настроение ...Wink


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254945.new#new

Общи условия

Активация на акаунт