Дядо Коледа дойде на БУРГАСкото море, с подарък зарадва всяко послушно дете

  • 14 790
  • 294
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 373
Честита Нова 2008 година! Живи и здрави да са всички и само радост и усмивки да ни носи!



Иначе като гледам новините , направо ужасни. За моряците , и за затрупаното момиче, направо съм потресена. И в двата случая е имало възможност да бъдат спасени...

# 241
  • Мнения: 82
Честита Нова Година и от нас!Здраве,щастие и късмет да има през тази година в изобилие за всички вас и семействата ви!
 newsm17И аз се моля за моряците,днес не можах много да гледам новините, но дочух май,че прекратяват издирването!
Относно лекарите,аз препоръчвам Томова,много съм си доволна от нея!

# 242
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет
към кой педиатър мога да се обърна утре за един обрив? Моля за адрес и телефон!

# 243
  • Мнения: 2 577
Момичета,някой наясно ли е кога се подават документи за записване на ясла?

elmi73, нашата ясла /на Сан Стефано/ са във Коледна ваканция до 7 Януари и имаше бележка, че молби се приемат слен тази дата. Така че в понеделник направо се грабвай да се поразходиш до яслите да се записаш и да пазиш ред Peace

# 244
  • у нас
  • Мнения: 5 716
                П.П.На 04.01.08г. по Нова телевизия 18.30ч. "Сделка или не" и моя милост като участник- неможе да не ме познаете, бас държа!!!!!!!!!! newsm53

Еми, аз снощи гледах и да ти кажа честно изобщо не видях такава участничка. Да не би да става дума за друга дата. Едната участничката беше с 4 деца, а другата нямаше деца.

# 245
  • Мнения: 1 280
           ЧНГ на всички и от нас! Лошо започва, дано поне я изпратим само с успехи. Пожелавам го на всички ви!


Момичета, кажете ми добър гастро-ентеролог (не съм сигурна как се пише  Embarassed) в Бургас....трябва да заведа Гого на консултация при такъв, а не съм наясно
       

            Аз доколкото знам Праматарова е и детски гастроентеролог. За друго няма да я коментирам, но за стомашните проблеми, които малкия е имал до сега, вкл. и адско повръщане на фонтан като бебе, грешка няма.  Peace

# 246
  • Мнения: 1 035
момичета,знаете ли как се пие АБ -Оспамокс 1000мг newsm78
брат ми на своя глава го е купил от аптеката и пие по 2 хапчета на 12ч.......това са 2000мг Rolling Eyes
на листовката нищо не пишело.....
правилно ли е?

# 247
  • Мнения: 2 577
tedka*
на моята листовка пише: ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: На възрастни се прилага в дневна доза 1,5-2 г, разделени на 2 (3 до4) приема. Препоръчителна доза за възрастни 2пъти по 1таблетка Ospamox 1000мг
така, че не се притеснявай  Hug

# 248
  • Мнения: 82
Теди,съжалявам но не мога да помогна!
Момичета,може ли някоя от вас,която е пазарувала от Ла редут да ми обясни в Бургас как точно става доставката,може на лични!Благодаря предварително!

# 249
  • Мнения: 82
Честит имен ден на празнуващите,бъдете живи и здрави и много усмихнати и щастливи!

# 250
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Честит имен ден и от мен!Да ви е свято името и да ви носи много късмет!  bouquet  bouquet  bouquet

# 251
  • Мнения: 373
Честит имен ден на всички Данчовци и Данчета!

Като стана въпрос за записване в ясли и аз да попитам . Трябва ли да пускам молба въпреки, че все още не съм решила дали ще я пращам малката? Трябва ли да пазя място от сега за есента например?

# 252
  • Мнения: 9
Добро утро и от нас!
Честит празник на всички, а на именниците от здрае и късмет да не се отърват!! newsm51
Леле, дали ще има ентусиасти в тоя студ да вадят кръста.
 cold
А за яслите и аз ще следя темата.

# 253
  • Мнения: 179
Добро утро моми4ета,да са живи и здрави вси4ки именници. smile3525Немога да вляза в продавалника-при вас има ли проблем?

# 254
  • Мнения: 139
Честито на именниците, мариавилка няма за какво да се притесняваш - кръст няма да се вади тази година заради моряците............

Общи условия

Активация на акаунт