Дядо Коледа дойде на БУРГАСкото море, с подарък зарадва всяко послушно дете

  • 14 790
  • 294
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 69
Честито на всички именници, да си прекарате страхотно праzника!

Има ли нещо ново около моряците? Аz така и не раzбрах как се каzва момичето,което го zатрупа коzирката на банката?

На всички приятен ден и да няма болнички.

# 256
  • Мнения: 9
Боже, наистина!
Как не се съобразих и аз! ooooh!
За тях все пак надеждата умира последна Praynig
А за момичето, което загина под козирката, просто нямам думи  Cry

# 257
  • Мнения: 373


 Аz така и не раzбрах как се каzва момичето,което го zатрупа коzирката на банката?


Отначало казаха, че е починала от липса на въздух, а сега казват, че е починала моментално от черепно мозъчна травма. Искрено се надявам да е втората причина. Горките родители.Praynig
Немога да вляза в продавалника-при вас има ли проблем?
И аз не мога

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет,
Честит имен ден на всички именици днес! Да са здрави и големи късметлии!
Бай

# 259
  • Мнения: 5 713
Аz така и не раzбрах как се каzва момичето,което го zатрупа коzирката на банката?

http://www.dnes.bg/article.php?id=45715
Май е от Несебър.

 Sad  Flowers Rose

# 260
  • България
  • Мнения: 3 621
 Flowers Rose
В тоз Несебър много млади хора загиват  Flowers Rose

# 261
  • Мнения: 1 030
момичета,знаете ли как се пие АБ -Оспамокс 1000мг newsm78
брат ми на своя глава го е купил от аптеката и пие по 2 хапчета на 12ч.......това са 2000мг Rolling Eyes
на листовката нищо не пишело.....
правилно ли е?
Оспамокс  - възрастни - 1 хапче от 1000 на 8 часа, на 12 часа ефект няма, защото бактериите са резистентни.
Е е добре да се пие вит.В комплекс / заради гъбичките/ или таблетки Низорал при по-продължителен прием.

# 262
  • Мнения: 1 111
Е точно пък Оспамокс 1000 се пие на 12 часа, не на 8.
 ЧНГ и от мен!

# 263
  • Мнения: 565
Честито на всички именници!

А за яслите и аз ще следя темата.
За нас не е ли още раничко! Аз евентуално за догодина мисля да подавам ако въобще я дам на ясла, че нали си имам баба на разположение  Mr. Green въпреки че е хубаво да е сред деца.
За Оспамокса аз съм пила 1000 мг на 12 часа. + витамин С

Отначало казаха, че е починала от липса на въздух, а сега казват, че е починала моментално от черепно мозъчна травма. Искрено се надявам да е втората причина. Горките родители.Praynig
Ами те казаха отначало че и няма пострадали а то какво излезе. Горките хора!

# 264
  • Мнения: 1 030
Е точно пък Оспамокс 1000 се пие на 12 часа, не на 8.
 ЧНГ и от мен!
Говорила съм с лекар по въпроса, преди години наистина се пиеше на 12 часа, но вече бактериите повечето били резистентни и нямало ефект, трябвало на 8 часа

# 265
  • Мнения: 58
Здравейте бургаски мамита, отдавна се каня да се включа и аз към форума и ей ме на-наканих се. smile3503
Честита Нова Година и Честито на всички именници   ura smile3525

# 266
  • Мнения: 373
Добре дошла , evchok!

# 267
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Честит имен ден на всички, които празнуват днес!

# 268
  • Мнения: 1 111
Е точно пък Оспамокс 1000 се пие на 12 часа, не на 8.
 ЧНГ и от мен!
Говорила съм с лекар по въпроса, преди години наистина се пиеше на 12 часа, но вече бактериите повечето били резистентни и нямало ефект, трябвало на 8 часа
mousy, извинявай, но това ми се струва много глупаво.

# 269
  • България
  • Мнения: 3 621
Момичета,някой наясно ли е кога се подават документи за записване на ясла?

elmi73, нашата ясла /на Сан Стефано/ са във Коледна ваканция до 7 Януари и имаше бележка, че молби се приемат слен тази дата. Така че в понеделник направо се грабвай да се поразходиш до яслите да се записаш и да пазиш ред Peace
Ками, тази ясла на Сан Стефано, голямата сграда до Вардар ли е, която ремонтираха лятото? Тя  много добре изглежда или това е отделна детска градина? Че взех да се замислям и аз покрай вас дали да подам молба. Ами ако сега подам колко време след това евентуално ще може да тръгне детето, а ако реша да не я пускам тогава, а го отложа за по-късно губя ли си мястото  newsm78 Малко объркано стана, ама такива мисли ми се въртят в главата днес.
И ЧНГ, много здрави, щастливи и задружни да сме бургаските мами, да има все повече и по-весели събирания и през новата година      bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт