Дядо Коледа дойде на БУРГАСкото море, с подарък зарадва всяко послушно дете

  • 14 788
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте  Hug

Честит имен ден на всички, които празнуват - да им е свято името и да им носи много късмет в живота   bouquet

Благодаря за информацията, но за момента още не сме отишли. Утре ще ходим при педито да ни каже какво става, ако знае.
Някой може ли да ми даде линк или да ми обясни какви са условията за прием в ясла? Нещо не са ми ясни нещата - едни казват на 9 месеца, други на 1 год....на 2 год....

# 271
  • у нас
  • Мнения: 5 716
Приемът в яслите е от 10 месечна възраст.

# 272
  • Мнения: 2 577
Reny27, това до Вардар, на което цяло лято правиха ремонт е детска градина. Яслата е на Сан Стефано /до музикалното училище/. Мен ако питаш отивай се записвай да си имате номерче, че ако се решиш и не си се записала, ще ти трябват сериозни връзки. А мястото не се губи. Директорката си пази списъка, но мисля че до края на годината, а Януари 2009 пак ще се наложи запис  Peace

# 273
  • Мнения: 995
За много години!
Честит празник на всички именници!

# 274
  • България
  • Мнения: 3 621
Ками, мерси   bouquet
Май се сетих къде е . Аз се надявах да е тази хубавата сграда тук до нас, ама и до нея ще стигнем живот и здраве  Wink

# 275
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
И ние ще ходим да пазим ред в тази до музикалното.Ако всичко е наред (Мони не боледува и се научи да върви добре, и сам да си хапва) ще ходи на ясла още есента на 2008,тогава ще е на 1г и 5м,но ако не е ще го отложим за пролетта на 2009та,когато ще е почти на 2(Живот и здраве)Като се запиша отново през 2009 същото номерче ли си оставам или пак отивам накрая на опашката? newsm78

# 276
  • Мнения: 284
Честито на всички именници!Бъдете живи и здрави!  bouquet

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 225
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!

# 278
  • Мнения: 179
4естит имен ден на вси4ки,които празнуват.Да са здрави и 6тестливи.

# 279
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравейте и от нас!Честит имен ден на всички празнуващи днес Ивановден.Желая ви много здраве,дълъг живот,изпълнене с много радост и късмет и нека Йоан Кръстител ви напътства във всяко ваше начинание!

# 280
  • Мнения: 164
Здравейте момичета!
Днес искам да ви почерпя по случай именния ден на
Иво,
и на всички останали празнуващи  да пожелаем много здраве, щастие и имената да им носят много късмет!


# 281
  • Мнения: 565
Айде и аз да почерпя за моята именничка. Нали днес за сефте празнува детето. От сутринта един смях, едни усмивки, та приказва като че ли знае какво си гука. 
 
Честит имен ден и на всички останали именички, именници и именничета! ЗДРАВЕ, любов и късмет пожелавам на всички!
То май тая тема само за честитки и поздравления я изписахме ама то и без това заглавието вече не е актуално.  Mr. Green

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 10:53 от katalina

# 282
  • Бургас
  • Мнения: 6 330
Честит имен ден ! Много усмивки и добро настроение на празнуващите !

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 145
Честит имен ден на всички празнуващи!

# 284
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
както е тръгнало с почерпките,ще се насвяткаме до обяд! Laughing Laughing Joy
да са живи и здрави имениците
весел празник!

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 11:05 от svra4eto

Общи условия

Активация на акаунт