Отговори
# 255
  • Мнения: 82
Привет и от мен в хубавата зимна нощ!newsm03
И аз доста си хапнах-страх ме е от кантарчето веча а и ми натежава-една приятелка ми даде много готина туника която тя носеше до последно а аз едва я нацедих! Embarassed Embarassed Embarassed!
Честито на всички за коледните прдобивки! newsm44
Вече офтикясах вкъщи-док ми забрани да се разхождам заради конракциите и чувствителната матка-кокалите ме болят от лежане.
Мен понеже много ме боли крака-ябълката и мажа с Фастум гел и разтривки но не минава-куцукам като ходя такалче ще се радвам ако някой ми каже какво да правя.

# 256
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
pisanka и мен така ме болеше кракът предната бременност, но от седалищния нерв и отзад по крака и аз като теб куцуках като вървях, не можеш да повярваш от какво ми мина - след като 2 месеца се мъчих така в София /бях студентка последен курс/ след като се прибрах в нашия град ми мина като по чудо от матрака на който спяхме - твърд и равен. Не знам дали знаеш, но в студентските общежития леглата са като люлки, като легнеш и дупето ти потъва, а краката и главата ти са нависоко. На мен от това ми мина от равния и удобен матрак.
Сега, да чукна на дърво, нямам изобщо проблеми с кръста и гърба, макар, че вече съм +9 кг, а толкова бях качила през цялата предишна бременност /ех, спомени, а бяхме млади  Party/

# 257
  • Мнения: 796
Aquariel, стискам палци притесненията ти да са напразни Peace
Vercho, и моят пулс е повишен, често е над 100, но това е нормално Peace
На мен още не ми се е появила тъмната линия на корема. С предишната бременност имах, беше се появила и над пъпа, към гърдите. Чудно ми е защо сега я няма newsm78

# 258
  • Мнения: 96
Най-накрая качих снимки на някои от покупките за бебка, и на елхата, и на шкембето Grinning

Лека вечер от мен и мноооого ритничета ви желая Hug

# 259
  • София
  • Мнения: 289
Здравейте

И аз имам сърцебиене, даже на моменти си чевам пулса в ушите и също се задъхвам ужасно. Като повървя малко или като изкачвам тия проклети 4 етажа, понеже сме без асансьор, направо имам чувството че ще си изплюя дробовете и сърцето, после ми трябват поне 30 мин за да се съвзема.
Гърба ме боли жестоко! Като съм права или вървя ме боли точно над дупето, на кръста ама на моменти и толкова силно че ми се приплаква, а като седя ме боли на дясната плешка отзад! И лошото е че напоследък се засилва, защото има случай в който се будя нощем и ме боли и място немога да си намеря. И най-лошото е че лежането по гръб не ме оправя, вечер немога да заспя по много време от въртене, защото немога да си намеря правелната поза в която да не ем боли. Абе положението не е розово, просто незнам от януари като си тръгна на работа и по цял ден на тоя стол в офиса как ще издържам, ама ще видим....

# 260
  • Мнения: X
добро утро и от мен в последния работен ден!!!! Дано мине по-бързичко! Аз още си кашлям като за световно, страх ме е да не ми изхвръкнат дробовете през устата, ама какво да се прави, мойта докторка май е запразнила а ми е неудобно да я притеснявам на личния телефон, тъй че ще стискам! на вас налагало ли ви се е да звъните често на лекарите си извън работното им време? На мен ми е много неудобно и до сега не съм. Благодаря за doly_dog за отговора!
 Най-накрая вчера на работа колежките ми разбраха, че съм бременна (сигурно ви учудвам, че чак след толкова време съм им казала) и вече спокойно мога да си обличам дрехи по-по мен, а не да се мандахерцам като някаква торба!
Айде весел ден ви желая

# 261
  • Мнения: 1 080


 Най-накрая вчера на работа колежките ми разбраха, че съм бременна (сигурно ви учудвам, че чак след толкова време съм им казала) и вече спокойно мога да си обличам дрехи по-по мен, а не да се мандахерцам като някаква торба!

Много странно как не са те разконспирирали до сега! newsm78 newsm78 newsm78

А иначе на мен ми се е появила черта - под и над пъпа, ама е много бледа.

# 262
  • София
  • Мнения: 289
Моля Емма, дано ти помогне Simple Smile
Ама наистина как не са те разкрили досега Simple Smile

Аз им казах още като разбрах, съвсем в началото и то главно заради шефа, за да си знае от по-рано, защото ето какво стана сега с тези болнични ако не му бях казала щеше да се прави на сърдет. Е той е готин и е много разбран човек, но обича да е подготвен за нещата и да знае предварително и аз затова Simple Smile

Аз още нямам черта, но много странно като се изкъпа или ако съм забравила да се намажа от двете страни на корема ми се появяват по две - три червени линиики (като начални стрии), но като се намажа и ми изчезват и кожата ми става бяла и чиста както си е Simple Smile Много ми е странно дали наистина са стрии, ама ако бяхя такива щяха да си стоят постоянно......дано не са, че и без това корема е едно от малкото места където няма стрии Cry
На някоя от вас случвало ли ви се е подобно нещо?

# 263
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен, аз ходих да давам кръв и урина и следобяд чакам резултатите, дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig
верчо много сладка блузка си взела на бебка, от къде си я купила? Нали и аз чакам момиченце и много ми хареса  Party
Емма аз звъня на моя доки когато ми падне, случвало се е към 9-10 вечерта да му званя на мобилния. А за коледните празници му званя всеки ден, за тия синини и изтръпвания. Ама той ми е казал че няма празник няма делник, казал ми е да званя когато реша Simple Smile
И аз нямам линия на корема.
Дона мерси за подкрепата  Heart Eyes
Кръста ме боли само като мия чиний или шетам Simple Smile
Вие само на лявата страна ли спите, защото аз като легна на дясно и бебка се побърква да ме рита, и като се обърна на ляво спира, ама така умалявам на ляво  ooooh!
И аз имам сърцебиене и си чувам сърцето в ушите, ама това е нормално Wink
За кръста докато бяхме студенти с мъжа ми той адски го болеше, направо се беше побъркал, откакто минахме на твърд матрак не го е боляло вече 3 години някъде Simple Smile

# 264
  • Мнения: 242
Добро утро на всички ви,
 с тая кашлица да ви се оплача и да ви се похваля,дето вика Емма ще ми излязат друбовете от вчера ,а пък един колега ми каза и една бабина деветина и снощи си я направих-и помага бе -мед,лимон и сода да стане като сироп и пия през определено време по една две лъжици,като се запъхтя повече,и тази сутрин вече го изкарвам на храчки,егати бързата работа,а снощи да съм пила някаде около три пъти от тяч работа,дано да ми мине по-бързо че не искам да карам така нова година.
 Аз линии не съм забелязала да имам по корема,нито големи ,нито малки,ама за сметка на това вътрешната страна на бедрата ми и на гърдите-лелееееее newsm50 много се плаша,мажа ,мажа,ама то с това наддаване,какво друго да очаквам,пък и всички голямо успокоеине ми дават,аз приличам на бидонче  Grinning (щото не съм и от височките) -а те еееее нали си бременна сега ти се полага newsm09 .
 емма как не са те разконспирирали до сега,мен още в първите месеци ,ама то не можех да смогна на дрехи и ядене братче  smile3506 ,как няма да ме разконспирират   261uu пък и цигарите спрях,абе голяма работа,иначе от близките ми и приятелите ,много малко хора ззнаеха,защото имах една несполучлива бременност ,която приключи в 11 седмица ,а пък всички знаеха около мен  и ми беше много кофти после,обясняваи ама защо ,как, и те хората как не задават въпроси   Naughty.както и да е.Много се разписах .
Между другото neddi мерси много ,ще и звънна ,ама след празниците да видя как стоят нещата.
 Приятен ден за сега!

# 265
  • Мнения: 410
добро утро и от мен.напоследък спя добре,което ме радва-не съм куку по нощите.само ставам да хапна де Laughing.аз имам леко кафява линия,но ще потъмнее.абе като ви чета трябва повече да се почива,аз се чувствам добре,ама малко да повървя и издавам багажа- и мъжо се притеснява за мене.лек ден мами и до после.

# 266
  • Мнения: 794
Здравейте!
Честита Коледа!Дано пролетта ни зарадва с най-хубавите и здрави бебета в света!
Аз имах проблеми със зарядното на тъпия лаптоп, та все не можех да пиша.
Ей, голямо ядене тия дни. Направо не се понасям вече. Нищо, и по-зле ще става, тепърва предстоят най-тежките откъм качване на килограми месеци...  Wink
Вчера бях при новия ми лекар по здравната каса - д-р Бабаков. Много съм доволна, хем не плащам, хем техниката му е супер, даже си има екранче срещу кушетката, та за първи път можах и аз да се порадвам на бебо! Всичко му разгледахме и беше много сладък. Здравичък е, чухме сърчицето... Но си беше седнал на дупето, та не можахме да видим пола. Аз по навик си му говоря в мъжки пол... Но и момиченце много ще ме зарадва. Няма значение, само да е здравичко. Най-големият майтап беше, че бебо риташе в ехографа през цялото врече, устрои си боксов мач с доктора. Joy
Днес сме на гости у кумовете, а в събота - у кумците. Добре, че у нас няма да идват гости, защото чистенето и готвенето ми тежат, а едни гости са си зор...
Иначе едва спя нощем - болят ме хълбоците, изтръпват ми ръцете, боли ме гърба, освен това постоянно се притеснявам да не притискам бебе и да не му направя нещо... Но поне ставам до тоалетна само по веднъж на нощ вече...

# 267
  • Мнения: 269
Добро утро , момичета !!
По повод бременността , мен колегите ме разбраха веднага, защото почнах да ям като змей , а иначе ям малко.Пък то и корема не можеш да скриеш от 4-тия месец.
По повод задъхването, да не ви плаша ама ще става все по-зле в последните месеци , имайте предвид и не се шашкайте.Карайте по-полека.
По повод моите разширени вени- много ми се разпространиха докато ходех на работа (до миналата седмица) , защото работя на бюро и съм по цял ден обездвижена.Така че гледайте по-често да си държите краката в хоризонтално положение.
Днес ще ходя да търся някакви ластични наколенки в аптеката, че не издържам.
Приятен ден   bouquet

# 268
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Добро утро.

Моите колеги в университета разбраха  преди около 1 месец , защото започна да ми личи. Изобщо не съм казвала , даже имам роднини , които все още не знаят. Whistling
А кафявата линия на корема и аз я нямам още.
Хубав ден.

# 269
  • Мнения: X
ами аз миналата седмица като се престраших да се претегля и бях +5.5 кг от началото и те се бяха разпределили равномерно по тялото ми и  за това на външен вид не се разбираше, а и аз не съм от най-фините мадами, така че......пък и да чукна на дърво нито ми е ставало лошо, нито съм ядяла повече, нито на лекар ми се е налагало да ходя в работно време (не питайте каква организация трябваше да правя за тез лекари, че да не отсъствам от работа) и така! А и корема ми чак последните 2-3 седмици взе така да се появява!
А иначе се престраших и се обадих на мойта докторка и тя ми каза да си купя сироп за кашлица Стодал и витамин С-разтворими таблетки, да пия много вода и да ям колкото може повече лимони и грейпфрути и така! а дано се оправя! Ама ще го запомня това с меда, содата и лимона, че не се знае-знае ли се!

Общи условия

Активация на акаунт