Спамо- чат темичка (24 -30.12`07)- КОЛЕДНАТА....

  • 65 278
  • 5 796
  •   1
Отговори
# 5 070
  • Мнения: 5 383

Мечони,а аз разбрах,че си си боядисала стените на някоя стая ooooh! Crazy hahaha

 Laughing

А да видяхте случайно,че цвета на блузата ми е тъмно лилав Crazy Mr. Green Joy Joy Joy

И аз не разбах за лилавото, ама Мечето ве кефи Crazy Hug

 Blush  Мерсииии. По-добре е от преди,нали?


 Hug

мечеее цвета е страхотен  Peace



 Hug

# 5 071
# 5 072
  • Мнения: 220
Мечони,а аз разбрах,че си си боядисала стените на някоя стая ooooh! Crazy hahaha
Тъй е, като мислиш само за подаръка на Котьо  Whistling Whistling

Аааа,той подаръка е за мене от нея бе...да ви се изфукам ли а? А? Whistling

# 5 073
  • Мнения: 2 712


Аааа,той подаръка е за мене от нея бе...да ви се изфукам ли а? А? Whistling
Давай

# 5 074
  • Мнения: 354
Аааа,той подаръка е за мене от нея бе...да ви се изфукам ли а? А? Whistling
Ми давай де, знаеш ли от кога чакаме  Whistling

# 5 075
  • Мнения: 5 383

Вече не NaughtyПриятен рус цвят от днес bowuu

# 5 076
  • Мнения: 2 712
Парусото е по-скоро жълто, отколкото лилаво.  bowuu
Много ти тича  Peace
Чао банда. Винцето ме вика  Rolling Eyes

# 5 077
# 5 078
  • Мнения: 5 140
Пухчеееееееее пропускаш нещо постове ми се струва, не ЧеТи м/у редовете....

# 5 079
  • Мнения: 183
Знаток, тва какво е ? newsm78

# 5 080
  • София
  • Мнения: 21 262
отивам да приспивам жужара и после ще дойда - ако не дойда значи съм заспала  Rolling Eyes

# 5 081
  • Мнения: 2 712
О Гили.
Това ли  newsm78 Чичо чеши темиту  bowuu

# 5 082
# 5 083
  • Мнения: 43
....кво  е така пак като тебе минаха Метър  Joy та още ме е яд  ooooh!
Имаше прЕмоция тогава.... Whistling
Теди, ти Фана последния момент от нея Whistling Hug

Я пояснете и ша ви пуснем снимче Crazy

# 5 084
  • Мнения: 5 383
Пухчеееееееее пропускаш нещо постове ми се струва, не ЧеТи м/у редовете....

Що бе, кво пропуснах newsm78 newsm78 newsm78

(верно си е,че пропускам щот гледам филм Crazy)

Общи условия

Активация на акаунт