Любимите ми фунийки!

  • 13 987
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 824
МОЛЯ кажете колко гр. е амонячната сода,че ми се струва моето пакетче амонячна сода от  10 гр. много голямо newsm78

# 16
  • Мнения: 187
Изобщо не е голямо пакетчето с амонячна сода. Тъкмо за 1 кг брашно. Действай смело! Успех! Grinning
 Фунийките стават и с готово бутер тесто. Скоро ги правих така.

# 17
  • Мнения: 2 439
Да допълня - стават много вкусни, ако накрая се топнат в смлени орехи и лешници.

# 18
  • Мнения: 5 462
В крема може да добавите какао ... става още по вкусно . Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 824
МММММММММММММММММ станаха невероятно вкусни и красиви.Благодаря много за рецептата  bouquet

# 20
  • В града на тепетата
  • Мнения: 245
А колко фунийки стават от тази доза? Да знам колко капачки да накарам мъжът ми да огъне. Peace

# 21
  • Мнения: 824
към 60,но на теб ти трябват толкова,колкото ти побира тавата

# 22
  • Canada,Montreal,L'île-Perrot,Pincourt
  • Мнения: 40
bistra- 1 п.амонячна сода е 10гр.
gabolina -на мен от една доза ми излизат
от 35 до 40бр.
Биляна -благодаря за поздравлението
Вери -би ли ми показала какво представлчва
опаковката и в кой магазини има амонячна сода тук.Защтото аз за толкова
години неможах да открия и наши приятелите и познати не са намирали.
Ще бъде много полезно за всички ни ако можеш да ни покажеш на снимка
или какво представлява. Naughty

Весело посрещтане на Новата 2008г на всички. .

# 23
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ех,защо не видях темата по-рано,имаме такива формички,но са забравени някъде,ще ги изровя за Ивановден да направя. Hug

# 24
  • Мнения: 5 713
Вери -би ли ми показала какво представлчва
опаковката и в кой магазини има амонячна сода тук.Защтото аз за толкова
години неможах да открия и наши приятелите и познати не са намирали.
Ще бъде много полезно за всички ни ако можеш да ни покажеш на снимка
или какво представлява. Naughty
Сега се връщам от Fruta Si / Ласал /. Има на фирма Vally- имат много подправки. 75гр, 1.79$. Там, където са наредени всички подправки; има рафтове с разни есенции и ванилията. Там е и амонячната сода в пластмасово шишенце. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 140
Много ги обичам, ще ги пробвам.

# 26
  • Мнения: 2 126
Много искам да ги направя но нямам формички.Бихте ли споделили как точно става форма от капачка от компот Praynig Нали става дума за капачките с които затваряме зимнина,то пък какви ли други капачки има(много съм зле).....

# 27
  • Мнения: 195
Много искам да ги направя но нямам формички.Бихте ли споделили как точно става форма от капачка от компот Praynig Нали става дума за капачките с които затваряме зимнина,то пък какви ли други капачки има(много съм зле).....
Формички можеш да си направиш и от фолио(така ги правеше майка ми преди време). Изрязваш правоъгълна лентичка и я увиваш като фунийка.

# 28
  • дълбоко,дълбоко в прованса
  • Мнения: 190
Фунийка може да се сгъне и от капачките на кофичките с кисело мляко - те са от по-твърдо фолио.

# 29
  • Мнения: 824
Фунийка може да се сгъне и от капачките на кофичките с кисело мляко - те са от по-твърдо фолио.
ееееееееееееее вярно,не се сетих за тях  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт