ВЕЛИКДЕНСКАТА СЕДМИЧКА 25.04 - 1.05

  • 7 789
  • 147
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 105
Хей Тея хита се казва така Don t Funk With My Heart .Целувки

# 76
  • Мнения: 4 212
Цитат на: margaritka1
Хей Тея хита се казва така Don t Funk With My Heart .Целувки

иесссс, зна4и съм познала, мнооого тенкю Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 105
Няма защо радвам се, че ти бях полезна  #Milti  Grinning

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Цитат на: Момиче
ааааааааааааа, ние и мръснишките ще изслушаме  newsm62  newsm62  newsm62


Ми да , нали са " назад във времето " - това е важното , какво като са мръснишки  Laughing  Laughing  .

# 79
  • Мнения: 3 205
Здравейте!
На подготвящите се да пътуват през почивните дни - приятно почивка! Ние ще идем само до Песнопой за няколко часа - майка на Младен има имен ден и е поканила нас и моите мама и татко. Довечера ще си поръчам козунаци от една пекарна (нали съм мързелана Laughing ) - не един или два, а цели шест. Засега. Щото до утре сутрин може и друго да решим.
Иначе при мен всичко върви полека и спокойно. Остана ми само да си взема булчинската рокля, накупила съм си 150 мънички-мъчнички цветенца да си украся полата и шлейфа.
Оу, да ви се оплача. То малко завъртяна историята, от ония с неочакван край. Младен има кокоши тръъъъън. Има го от около година, през което време го маза с какво ли не. Е, кокошия трън се оказа доста упорит. Преди месец Младен отиде на лекар - за друго нещо, но покрай другото показал на доктора и кокошия трън. Докторът съответно го препратил към кожния диспансер. Младен отишъл на кожния за процедури и пак покрай другото споменал на докторката, че аз имам течение, предизвикано от ентерококи (такава ми беше последната диагноза от микробиология). Лекарката му изписала Низорал. Аз се почуствах доста саркастично тогава. Защо аджеба ще изписваш лекарство против гъбички на човек, дето гаджето му е с ентерококи е въпрос, който още ме терзае късно нощем. В кошмарите ми. Но. Има и още. Изпи си Младен Низорала като добро дете (което си е постижение при неговото абсолютно отрицание на лекарствата). И какво мислите стана ? Още на следващата процедура (те са няколко през една седмица) докопал отнякъде гъбична инфекция и не стига и това, ами и аз я прихванах. И то не просто гъбички, ами някакви гъбища изроди-мутанти. Изкарах си акъла, такова нещо даже и на мен, дето си имам бая опит като гъбарка, не ми се бе случвало. Да чукна на дърво, оправих се, ама Младен горкия още си отглежда реколта. Та си лягаме вечер двамката, гледаме се с въжделение, после си припомняме оная фраза за секса дето бил мираж. А пък аз после се сещам как Младен едва миналата седмица приключи с Низорала...
И затова искам добронамерено да ви посъветвам - много внимавайте като ходите по поликлиники, болници, диспансери и т.н. Не сядайте, не пипайте, ако можете и да не стъпвате по земята - най-добре. После се обеззаразявайте от - до.
А Младен го спрях от диспансера, че не се знае след следващото ходене какво ще ми донесе.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 21 740
Брейй.. Юлче Shocked  той Младен по - добре при п.........а  да беше отишъл( нищо нЕмаше да ти докара ) ,тамън е още ерген , а малко му остава , отколкото в диспансера ....пфу ..   Wink  Laughing  Mr. Green
Радвам се на включването ти , ама гледай да е по - честичко .
Поздравления за подготовката !  Grinning

# 81
  • Мнения: 105
Здравей Юлче отдавна не си писала, не че аз съм много редовна. Радвам се, че си се излекувала. То твоята история ми прозвуча като роман на Стиван Кинг.  Shocked Дано повече нищо неканено да не ви лепва. Весели празници. Grinning

# 82
  • Мнения: 3 205
Моренка, ще се опитвам по-често да се вясвам. Аз всеки ден набързо ви чета, но писането е трудничко тук на работа.
Абе опитваме се да си прокараме нет, то нашите опити вече станаха май исторически, ама като не можем да си намерим свестен доставчик... В нашия централен квартал само бабки и дядковци живеят и никой не пуска кабели тук. Най-накрая ще се ориентираме към Евроком, колкото и да не ми се иска, но ще е най-рано през юни.
От оплакване забравих да се похваля бееее ooooh! . Довечера пристига братовчеда на Младен с жена си (бременна с трето бебче) и с двата племенника (момиче на 6 и момче на 4) от Ирландия.  Планирала съм да заведа ирландчетата (и двете са едни руси ангелчета, които не знаят бг) на разходка в събота или понеделник и да им купя подаръци. Обожавам дечурлига и обожавам да говоря на английски. Щастието ми ще е пълно Grinning

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Ех Юлче...големи патила ста палити с Младенчо. #Puppy dog Но радвам се, че се обаждаш от време на време...а как върви подготовката че то не остана...ох размечтах сееее Blush

# 84
  • Мнения: 4 362
Йо-йо ето ме и мен,днес си вземахме яйца от село и утре за първи път като семейство ще си ги боядисаме Grinning А аз тук си хапнах доста направо съм станала прасенце(моят мъж ми готви няма как да откажа) Grinning Иначе същатата при мен Rolling Eyes нищо интересно,аааа сетих се днес както си стоя звъни телефона и баба ми ми се обажда обече без здрасти без нищо взе да ми се кара да не съм гледала това куче ами да си направя едно бебе и да гледам него,аз без да искам изтървах се и викам ааа бабо то от кучето се почва! Laughing  Sunglasses Луда работа

# 85
  • Мнения: 4 212
това е пубера на тукашният Великден

http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=sho … p;security=tQPcTv

това съм аз с един сладурррррр

http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=sho … p;security=TyFEXS

....и това, типи4но за меннн Blush

http://community.webshots.com/scripts/editPhotos.fcgi?action=sho … p;security=gJATmz

.......приготвихте ли кокитата.... Mr. Green

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
То хубаво ама я дай публичност де...немога да ги видя тези секретни снимчици Mr. Green

# 87
  • Мнения: 4 212
гУтовУ #Silly сори Mr. Green

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Цитат на: Teya
гУтовУ #Silly сори Mr. Green


Сори и аз ама пак не ще...дай нови линкове Mr. Green

# 89
  • Мнения: 7 008
Ето ме и мен в Пловдив Simple Smile Имам си нет вкъщи,който е някакъв дайъл ап и си е истинско мъчение...но все пак по-добре от без нищо Grinning Свалих си разни жизненоважни програми като МИРК и Файърфокс и сега мога що-годе да дишам:) Само кирилизацията трябва да оправя... Wink Цункам ви за лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт